42la660s playstation oyununda kasma

Bu konuyu okuyanlar

sercan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi aksamlar ben iki gun once lg markali 42la660s markali televizyon aldim televizyonda hicsorun yok ama playsationda pes2013 oynadigimda kasma yapiyor 1000 liralik philips markali televizyonda hic kasma yapmiyor kalitesi daha dusuk oldugu halde lg'nin islemcisi 400mhiz fakat oyunda yukariki bilgilere baktigimda 50mhiz gosteriyor bunun islemci hizini yukseltme gibi bir imkanimiz var mi yardimci olursaniz sevinirim :)

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iyi aksamlar ben iki gun once lg markali 42la660s markalitelevizyon aldim televizyonda hicsorun yok ama playsationda pes2013 oynadigimda kasma yapiyor 1000 liralik philips markali televizyonda hic kasma yapmiyor kalitesi daha dusuk oldugu halde lg'nin islemcisi 400mhiz fakat oyunda yukariki bilgilere baktigimda 50mhiz gosteriyor bunun islemci hizini yukseltme gibi bir imkanimiz var mi yardimci olursaniz sevinirim :)
buna input lag denir bu biraz şans işidir sadece sony lerde ve sharplarda input lag neredeyse 0 dır 4 bin liralık tv alırsın onda bile input lag denk gelebilir şans işi ama shparlarda böyle bişey yok samsungdada lg dede philips dede bu sorun var sorunun çözümü resim ayarlarından oyun modunu seç bayağı düzeliyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

iyi aksamlar ben iki gun once lg markali 42la660s markalitelevizyon aldim televizyonda hicsorun yok ama playsationda pes2013 oynadigimda kasma yapiyor 1000 liralik philips markali televizyonda hic kasma yapmiyor kalitesi daha dusuk oldugu halde lg'nin islemcisi 400mhiz fakat oyunda yukariki bilgilere baktigimda 50mhiz gosteriyor bunun islemci hizini yukseltme gibi bir imkanimiz var mi yardimci olursaniz sevinirim :)
400 hz panel tarama hızı dır 50 hz ise maximum hdmi çıkış hızıdır tüm televizyonlarda 60 hz den yüksek hdmi veya scart görüntüsü alamassın 10 bin tl lik tv dede öyle 2 bin tl lik tv dede öyle tüm tv ler max 60 hz destekliyo hdmi scart ta