4000₺'ye alınacak en iyi telefon.

Bu konuyu okuyanlar

Berat Verim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
4000₺ bütçem var sizce ne almalıyım ıphone deneyimim hiç olmadı acaba 7 plusmı alsam yoksa androiddenmi devam etsem a70 ve xiaomi mi 9t iyi gibi geldi ne almalıyım sizce?

Berat Verim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
7 plus artık eski bir ürün,mi 9t alınacak en iyi cihaz.
Herkesten bu telefonu duyuyorum bir kere incelemeye gittim ondada başkaları gelmiş tele şifre koymuş inceleyemedim. Ama denildiği kadar iyi sanırım. Bide birşey daja sorucam acaba mi 9t ve pro arasında çok fark varmı?

Reaksiyon puanı
892
Herkesten bu telefonu duyuyorum bir kere incelemeye gittim ondada başkaları gelmiş tele şifre koymuş inceleyemedim. Ama denildiği kadar iyi sanırım. Bide birşey daja sorucam acaba mi 9t ve pro arasında çok fark varmı?
var biri sd730 biri sd855
üst segment bir cihaz bence almalısınız

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Yanlış olmuş mı 9 veya mı 9t Pro diyecektim.
Şuan normal Mi 9 kullanıcısıyım. iPhone 6S'ten geçtim. Gerçekten hem şarjından hem kamerasından hem telefonun sesinden ekranından herşeyinden memnunum. Almanızı öneririm. Pişman etmeyecek bir telefon.

Berat Verim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şuan normal Mi 9 kullanıcısıyım. iPhone 6S'ten geçtim. Gerçekten hem şarjından hem kamerasından hem telefonun sesinden ekranından herşeyinden memnunum. Almanızı öneririm. Pişman etmeyecek bir telefon.
Dün kuzenimde ıphone 7 plus gördüm ne yalan söylim açıkcası biraz hoşuma gitti ama tek sıkıntım ekran gövde oranı ve eski bir telefon olmasıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki mi 9t'mi yoksa redmi note 8 promu?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
4000₺ bütçem var sizce ne almalıyım ıphone deneyimim hiç olmadı acaba 7 plusmı alsam yoksa androiddenmi devam etsem a70 ve xiaomi mi 9t iyi gibi geldi ne almalıyım sizce?
4000 tl bütçem olsa Mİ9T Pro alırdım kafam rahat olurdu bence sen Mİ9T Pro al İPhone deneyimin olsun istiyorsan da 2.el alırsın kullanırsın ben 5 sene 5s kullandım evet stabil uygulamalar uyumlu çalışıyor ancak bir işletim sistemi için bir telefona 12-13 bin tl verilmez sen 7 plus diyorsun üzgünüm ama sıfırı alınmaz bence sen android'den devam et İPhone'un artık bir albenisi kalmadı

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Mi 9t Pro sipariş verdim. Salı günü elimde olur heralde. O fiyat bandında bence en iyisi. Hız konusunda çoğu telefona kafa tutuyor. İnternetten araştırıp bakabilirsin.

Berat Verim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
4000 tl bütçem olsa Mİ9T Pro alırdım kafam rahat olurdu bence sen Mİ9T Pro al İPhone deneyimin olsun istiyorsan da 2.el alırsın kullanırsın ben 5 sene 5s kullandım evet stabil uygulamalar uyumlu çalışıyor ancak bir işletim sistemi için bir telefona 12-13 bin tl verilmez sen 7 plus diyorsun üzgünüm ama sıfırı alınmaz bence sen android'den devam et İPhone'un artık bir albenisi kalmadı
Bende casper via a1 var 4 sene önce ilk çıktığında almıştım 1500₺'ye fiyat performans açısından efsane bir telefon ve hala kullanıyorum yani bi telefon aldığım zaman bi bakımada uzun ömürlü olsun istiyorum sürekli telefon değiştiren bir insan değilim açıkcası.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bende casper via a1 var 4 sene önce ilk çıktığında almıştım 15V00₺'ye fiyat performans açısından efsane bir telefon ve hala kullanıyorum yani bi telefon aldığım zaman bi bakımada uzun ömürlü olsun istiyorum sürekli telefon değiştiren bir insan değilim açıkcası.
Tamam işte casper via a1'i 4 sene kullanmışsanız mi 9t pro'yu rahat 5-6 sene kullanırsınız

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Mi9T Pro. Yanında da tedbir amaçlı OTG kablosu+Logitech M171.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende casper via a1 var 4 sene önce ilk çıktığında almıştım 1500₺'ye fiyat performans açısından efsane bir telefon ve hala kullanıyorum yani bi telefon aldığım zaman bi bakımada uzun ömürlü olsun istiyorum sürekli telefon değiştiren bir insan değilim açıkcası.
Kardeşim bende senin gibiyim aldığım telefonun beni 4 sene götürmesi gerek her sene zırt pırt telefon değiştiren biri değilim zaten bende bu yüzden Mİ9T Pro önerdim
Bu arada bende 5 senelik İPhone 5s kullanıcısıyım ve 5s'ten Mİ9T'ye geçeceğim beni dinle Mİ9T Pro al pişman olmayacaksın güven bana

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
S10e al diyecektim ama oda 4250 TL üstüne çıkmış fiyatı. Kara cuma indirimlerini flan bekleyebilirim dersen o zaman 3999 TL gibi fiyatları görecektir büyük ihtimal bu telefon.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Bluetooth mouse alması daha mantıklı değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Len benide bozdun ya ne alaka mouse be ekran kırılsada onu mu kullanam diye mi beklicek.
Hocam PC'de boşuna duruyordu. Bluetooth klavye de lazım ha. Mouse bozulursa ne yaparız biz?