4000₺'ye alınacak en iyi telefon.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Berat Verim

Üyecik
4000₺ bütçem var sizce ne almalıyım ıphone deneyimim hiç olmadı acaba 7 plusmı alsam yoksa androiddenmi devam etsem a70 ve xiaomi mi 9t iyi gibi geldi ne almalıyım sizce?

muratveb

Profesör
Onursal Üye
Yanlış olmuş mı 9 veya mı 9t Pro diyecektim.
Şuan normal Mi 9 kullanıcısıyım. iPhone 6S'ten geçtim. Gerçekten hem şarjından hem kamerasından hem telefonun sesinden ekranından herşeyinden memnunum. Almanızı öneririm. Pişman etmeyecek bir telefon.

Berat Verim

Üyecik
Şuan normal Mi 9 kullanıcısıyım. iPhone 6S'ten geçtim. Gerçekten hem şarjından hem kamerasından hem telefonun sesinden ekranından herşeyinden memnunum. Almanızı öneririm. Pişman etmeyecek bir telefon.
Dün kuzenimde ıphone 7 plus gördüm ne yalan söylim açıkcası biraz hoşuma gitti ama tek sıkıntım ekran gövde oranı ve eski bir telefon olmasıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki mi 9t'mi yoksa redmi note 8 promu?

Webhead

Profesör
4000₺ bütçem var sizce ne almalıyım ıphone deneyimim hiç olmadı acaba 7 plusmı alsam yoksa androiddenmi devam etsem a70 ve xiaomi mi 9t iyi gibi geldi ne almalıyım sizce?
4000 tl bütçem olsa Mİ9T Pro alırdım kafam rahat olurdu bence sen Mİ9T Pro al İPhone deneyimin olsun istiyorsan da 2.el alırsın kullanırsın ben 5 sene 5s kullandım evet stabil uygulamalar uyumlu çalışıyor ancak bir işletim sistemi için bir telefona 12-13 bin tl verilmez sen 7 plus diyorsun üzgünüm ama sıfırı alınmaz bence sen android'den devam et İPhone'un artık bir albenisi kalmadı

ezel56

Asistan
Mi 9t Pro sipariş verdim. Salı günü elimde olur heralde. O fiyat bandında bence en iyisi. Hız konusunda çoğu telefona kafa tutuyor. İnternetten araştırıp bakabilirsin.

Berat Verim

Üyecik
4000 tl bütçem olsa Mİ9T Pro alırdım kafam rahat olurdu bence sen Mİ9T Pro al İPhone deneyimin olsun istiyorsan da 2.el alırsın kullanırsın ben 5 sene 5s kullandım evet stabil uygulamalar uyumlu çalışıyor ancak bir işletim sistemi için bir telefona 12-13 bin tl verilmez sen 7 plus diyorsun üzgünüm ama sıfırı alınmaz bence sen android'den devam et İPhone'un artık bir albenisi kalmadı
Bende casper via a1 var 4 sene önce ilk çıktığında almıştım 1500₺'ye fiyat performans açısından efsane bir telefon ve hala kullanıyorum yani bi telefon aldığım zaman bi bakımada uzun ömürlü olsun istiyorum sürekli telefon değiştiren bir insan değilim açıkcası.

Cvnmrt

Doçent
Bende casper via a1 var 4 sene önce ilk çıktığında almıştım 15V00₺'ye fiyat performans açısından efsane bir telefon ve hala kullanıyorum yani bi telefon aldığım zaman bi bakımada uzun ömürlü olsun istiyorum sürekli telefon değiştiren bir insan değilim açıkcası.
Tamam işte casper via a1'i 4 sene kullanmışsanız mi 9t pro'yu rahat 5-6 sene kullanırsınız

stat counter