4000 TL Civarı Telefon Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Gurudge

Üyecik
Merhabalar, halihazırda iPhone 6 kullanmaktayım. Telefonun 4. senesi elimde şu an ve gerçekten batarya kısmında problemler yaşamaya başladım, touchid çalışmamaya başladı vs.

4000TL bütçem var ve yeni bir telefon almak istiyorum. iOS - Android farketmez. Kameraya çok önem veriyorum, telefon ile gün içerisinde çok fazla uğraştığımdan pil değerleri ve performansı da önemli benim için. Yaklaşık günde 1 saat boyunca da müzik dinliyorum diyebiliriz.

Şahsen aklımda Oneplus 6T'yi beklemek var. Sizin öneriniz nedir acaba?

Leand

Profesör
Oneplus 6t beklenebilir güzel bir cihaz gelir oyunla aranız iyi ise güçlü işlemci var. Oyunla pek aran yoksa 5t de güzel cihaz fiyat farkıda olucaktır

Death Mark

Guru
Onursal Üye
OnePlus 6T 4500 üstü gelecek.
Alabileceğin en iyi iki seçenek Galaxy S9 ve OnePlus 6.

tb2dlh

Doçent
Merhabalar, halihazırda iPhone 6 kullanmaktayım. Telefonun 4. senesi elimde şu an ve gerçekten batarya kısmında problemler yaşamaya başladım, touchid çalışmamaya başladı vs.

4000TL bütçem var ve yeni bir telefon almak istiyorum. iOS - Android farketmez. Kameraya çok önem veriyorum, telefon ile gün içerisinde çok fazla uğraştığımdan pil değerleri ve performansı da önemli benim için. Yaklaşık günde 1 saat boyunca da müzik dinliyorum diyebiliriz.

Merhaba,
Dostum benim sana önerebileceğim telefonlar İOS-ANDROİD olara sırasıyla aşağıda;
İphone 8 Plus İphone 7 Plus Note 9 S9+ Note 8 ZenFone 5Z OnePlus 6 LG G7 ThinQ

Gurudge

Üyecik
iPhone 7 düşünmüyorum. 2019'a gireceğimiz sıralarda 2016'da çıkmış bir telefona para yatırmak anlamsız geliyor.

Tttunahan

Profesör
O fiyat bandında Kamerada en iyi performansı s9 verir

well-favoured

Asistan
Ben olsam Oneplus 6T'yi beklerdim. Tabi 4000 den fazla olacak 6T nin fiyatı. 4000'in üzerine çıkamayacaksam da Oneplus 6'yı alırdım.

Gurudge

Üyecik
4700'e sıfır jelatinli kutusunda iPhone x 64gb var. Bunun hakkında ne diyorsunuz?

Bi ıssırabilsem

Profesör
Kardeş LG g7thinQ var en efsane telefon bence kamera olsun batarya olsun asla üzmez thinQ ne dersen ekranı 3 pixsel den deyil 4 pixsel oluşuyor ve 4dü pixsel beyaz renk veriyor bu sayede beyazlar çok canlı 1000nit ekran ve batarya konusunda daha az harcıyor bi gözden geçir bence

EnineBoyuna

Üyecik
4000 TL'yi geçeceksen Samsung S9 plus al derim. Google pixel 3xl alabiliyorsan uzun yıllar çok rahat kullanırsın ama fiyatı yüksek. Ayrıca şahsi görüşüm garantisi olmayan cihaza 4000 TL ve üstünü vermek çok mantıklı gelmiyor.

Gurudge

Üyecik
Pixel 3XL'da aşırı büyük geliyor bana. iPhone6 kullanıcısıyım bi anda o denli bir telefona geçmek ne bileyim alışamam diye korkuyorum :D

Hombre suelto

Asistan

S9

stat counter