4000 mAh bataryalı Nokia 2 geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Nokia'nın yeni akıllı telefonu olacak Nokia 2 ile ilgili yepyeni bilgiler ortaya çıktı. Cihaz, 4000 mAh kapasiteli bataryası ile öne çıkacak gibi görünüyor.

upload_2017-9-14_10-6-16.png

Nokia cihazları geliştiren HDM Global, geçtiğimiz günlerde duyurduğu amiral gemisi Nokia 8 modelinden sonra giriş seviyesi Nokia 2 modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Bugün itibarıyla Nokia 2 modelinin özellikleri sızdırıldı.

Nokia 2 özellikleri
5 inç boyutlu ekranda 720p HD çözünürlük kullanacak telefon, gücünüSnapdragon 212 işlemcisinden alacak.

Cihaz, bu yıl çıkan tüm Android'li Nokia cihazlarda olduğu gibi safkan Android arabirimi ile gelecek ve Nougat sürümü ile kutudan çıkacak.

nokia-2.png

Telefonun belki de en dikkat çekici özelliği ise pil tarafında. Çünkü cihazda4000 mAh kapasiteli bir pil yer alacak. Henüz ne zaman resmi olarak duyurulacağı bilinmeyen cihaz, 160 dolar fiyat etiketli Nokia 3 modelinden birazcık daha uygun fiyatlı olacak.

4000 mAh bataryalı Nokia 2 geliyor! - ShiftDelete.Net

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Ah Nokia Ah. Zamanında android işletim sistemi ile telefon üretmedin de şimdi çok geç kaldın. Sadece bataryaya göre telefon alınır mı ki bu devirde?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Ah Nokia Ah. Zamanında android işletim sistemi ile telefon üretmedin de şimdi çok geç kaldın. Sadece bataryaya göre telefon alınır mı ki bu devirde?

Bence güzel bir giriş seviyesi cihaz. Şimdi beni gelip linç ederler "Vay neden SD835 yok" felan diye. Çöpçü bol ülkede. Adı üstünde giriş seviyesi (SD212) 1 Gb RAM.