4000-5000 TL Oyun Amaçlı Bilgisayar Toplama

Bu konuyu okuyanlar

Zareth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belirttiğim fiyat aralığında kolay kolay bozulmayacak ya da yanmayacak sistem lazım. Şuan ki monitörde VGA girişi var yani ona bağlı olarak yeni monitör de lazım olabilir. Önerileriniz için teşekkürler.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897

Zareth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknobiyotiğin güvenli bir site olduğuna emin misin? Başka önerin var mı?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Güvenmiyorsan bu sistemi başka sitelerden de alabilirsin.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
P1 Killer yerine sistemi ayrı ekran kartını ayrı almak daha uyguna geliyor.
P1 Killerin tıpa tıp aynısı ancak kendisi 4129 TL yani P1 Killer sistemden 220TL daha ucuz,bu hiç küçük bir para değil.

Monitör olarak da bütçeyi 100 TL esnetebilirim dersen aşağıdaki monitörü öneririm,144 hz olması oldukça iyi bir oyun deneyimi sunacaktır.

Bütçeyi esnetemiyorsan aşağıdaki monitör de kötü değil.Ancak ne yap ne et yukarıdakini al derim ben,arada büyük fark var inan bana.

Sisonho

Asistan
Reaksiyon puanı
27
P1 Killer yerine sistemi ayrı ekran kartını ayrı almak daha uyguna geliyor.
P1 Killerin tıpa tıp aynısı ancak kendisi 4129 TL yani P1 Killer sistemden 220TL daha ucuz,bu hiç küçük bir para değil.

Monitör olarak da bütçeyi 100 TL esnetebilirim dersen aşağıdaki monitörü öneririm,144 hz olması oldukça iyi bir oyun deneyimi sunacaktır.

Bütçeyi esnetemiyorsan aşağıdaki monitör de kötü değil.Ancak ne yap ne et yukarıdakini al derim ben,arada büyük fark var inan bana.
kral galax 1660 fan problemi var arkadaşım aldı iade etti herkeste olurmu bilemem

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
kral galax 1660 fan problemi var arkadaşım aldı iade etti herkeste olurmu bilemem
Teknoloji şans işi.En kaliteli markanın bile bozuk parçaları çıkabiliyor,önemli olan bunun az sayıda olması ve değişim yapıldıktan sonra aynı sorunun yaşanmaması.Ben ilk defa duyuyorum böyle bir sorunu,Galax ta oldukça kaliteli bir marka şimdiye kadar bir çok kişiye önerdim,arkadaş biraz şanssızmış sanırım :)

Sisonho

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Teknoloji şans işi.En kaliteli markanın bile bozuk parçaları çıkabiliyor,önemli olan bunun az sayıda olması ve değişim yapıldıktan sonra aynı sorunun yaşanmaması.Ben ilk defa duyuyorum böyle bir sorunu,Galax ta oldukça kaliteli bir marka şimdiye kadar bir çok kişiye önerdim,arkadaş biraz şanssızmış sanırım :)
fan problemi açım şöyle mesela masaüstündeki iken fanlar dönüyordu oyuna girince dönmüyor ve sıcaklık artıyordu yani fan manuel ayarlı sanırım kendim gördün şaşırıdm olaya

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
fan problemi açım şöyle mesela masaüstündeki iken fanlar dönüyordu oyuna girince dönmüyor ve sıcaklık artıyordu yani fan manuel ayarlı sanırım kendim gördün şaşırıdm olaya
Yanlışlıkla ayarları değiştirmiş olabilir belki.