4000-5000 TL fiyat bandında telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ylmzzbey

Üyecik
Note 9 arkadaşların önerdiği gibi düşünebilirsiniz. Huawei düşünürseniz teknik servis olayının başarılı olduğunu söyleyebilirim. Gönderdiğimiz cihazlardan , ekranı kırık olmayan tabi ki çoğu cihazın problemlerini gideriyorlar.

Special Forces

Profesör
Benim de pek inanasım gelmedi şahsen. 3500 mAh gayet yeterli bir rakam, o da günü çıkartamıyorsa, 3000 mAh'lik telefonları günde 2 kez şarja takmak gerekiyor o zaman.
Hocam 3000 mAh dese bir ihtimal dersin ama 3500 mAh günü zor çıkarıyor demesi hiç inandırıcı gelmiyor.
Ki ben S9+ ilk çıktığı zamanda aldım ve baya kullandım yani :)

Special Forces

Profesör
Note 9 arkadaşların önerdiği gibi düşünebilirsiniz. Huawei düşünürseniz teknik servis olayının başarılı olduğunu söyleyebilirim. Gönderdiğimiz cihazlardan , ekranı kırık olmayan tabi ki çoğu cihazın problemlerini gideriyorlar.
Huawei Sizin den kaynaklanmayan sorunları siz yapmışsınız gibi gösteren teknik servisten mi bahsediyorsunuz?

Drogba39

Doçent
Rakiplerine göre kötü. Amiral gemisi alıyorsun sonuçta pil sıkıntısı istemeyiz. Oyun oynamıyorsan, işini görür ama Note9 alabilirseniz çok iyi olur.
1 günü çıkartıyorsa, 5-6 saat ekran süresi veriyorsa yeterli bence. Sonuçta sadece batarya için almıyorsun, kamerası, performansı, ekranı gayet iyi olan bir telefon, bataryası da çok iyi olmasa da yeterli düzeyde olursa tatmin eder.

stinghardyzz

Profesör
Hepinize merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 4000-5000 TL fiyat aralığında(daha az da olabilir) telefon arıyorum. Aradığım özellikler arasında kamera ve pil performansının iyi olması gerekiyor. Bir de Türkiye garantili olmalı. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Note 9,mi 9 , s10e bu uc cihaz bu fiyatlarda iyi hele mi 9 4000 tl gibi fiyata girerse ulkemize(imkansiz mi8 turkiye garantili vatanda 4800 tl gibi inanilmaz yuksej fiyatta)fiyatini hakeden telefon olur

stat counter