4000-5000 TL fiyat bandında telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mr.Sword

Üyecik
Hepinize merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 4000-5000 TL fiyat aralığında(daha az da olabilir) telefon arıyorum. Aradığım özellikler arasında kamera ve pil performansının iyi olması gerekiyor. Bir de Türkiye garantili olmalı. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Drogba39

Doçent
O fiyatta Mi 9 var ama Türkiye Garantili değil, S9+ önerebilirim Türkiye Garantili olarak.

Mr.Sword

Üyecik
Hepsiburada'da da banka kredisi ile taksitle alabiliyorsunuz bir bakın derim. Note 9 o fiyata uyuyor biraz zorlarsanız S10e var.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat hepsiburadadan baktığım alışveriş kredisi uygulanınca vade farkı koyuyor ve telefon yine 5700 civarlarına geliyor.

Leand

Dekan
Hepsiburada'da da banka kredisi ile taksitle alabiliyorsunuz bir bakın derim. Note 9 o fiyata uyuyor biraz zorlarsanız S10e var.
yanlız s10 serisinde pil optimizasyonu çok iyi değilmiş note 9 daha mantıklı gibi.
ayrıca 3 takside kadar faizsiz oluyor.

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
Hepinize merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 4000-5000 TL fiyat aralığında(daha az da olabilir) telefon arıyorum. Aradığım özellikler arasında kamera ve pil performansının iyi olması gerekiyor. Bir de Türkiye garantili olmalı. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Galaxy s9 plus kamerası mükemmel Türkiye garantili fakat bataryası çok iyi değil

Enesoz124

Üyecik
Aslında sahibinden.com ile ikinci el(cok kotu durumda degiller)xr ve x e bakabilirsin.

Special Forces

Profesör
Samsung Galaxy Note 9 almanızı tavsiye ederim :)

Special Forces

Profesör
S9+ bataryası o fiyatta telefon için çok kötü. Günü zor çıkartıyor.
Günü çıkarıyor arka planda kullanılmayan uygulamaları kapatman gerek ve ekran çözünürlüğünü de düşürürsen sorun yaşamazsın ben mesela FHD+ olarak ayarlamıştım ve günü rahatlıkla çıkarıyordu. Çok aktif kullanmıyorsanız günü çıkarıyor.
Yanlış bilgi vermeyin!

stat counter