400 TL ye daha iyisi var mı ? (Kulaklık)

Bu konuyu okuyanlar

Cbklgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Marhaba arkadaşlar yeni kulaklık almam gerekiyor benim için RGB olması önemli değil ses ve mikrofon kalitesi önemli razer kraken ya da trasher tarzı onlar gibi yuvarlak bir model almak isterdim ama yok galiba ve bütçeyi aşıyor sonuç olarak daha iyisi yoksa bu kulaklık uygun mudur kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi
ayrıca aklıma takılan iki soru var

1-) Bütçemi 100 TL civarı artırabilirim eğer artirmazsam çok fark yarticak bir kulaklığı kaçırmış olurmuyum ?

2-)Bu frekans aralığının ayak seslerini duymaya bir etkisi var mı bunu bir yerde okumuştum saçma geldi sormak istedim çoğunlukla 20-20khz goruyorum ama bazıları daha düşük ve daha yüksek olabiliyor bir farkı var mı kısaca ?

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı-Siyah Fiyatı

Son düzenleme:

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Stellseries'in kendi geliştirmiş olduğu sanal surround özelliği var Arctis 3'te. Fiyatına göre gayet hoş bulduğum bir cihaztır.

Fakat bütçeyi 570 TL yapabilirseniz, alanında en iyi olan cihazlardan birini almış olacaksınız.

Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kulaküstü Kulaklık

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Ben cloud 2 yerine tercih etmiştim Arctis 3'ü.
Sonuçta 2 cihaz arasında 2-3 sene fark var.

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Ben 2 kulaklığı da bizzat kullandım. Cloud 2'nin tadı tuzu mikrofon kalitesi vs. çok daha hoş geldi. Tabi bu benim kişisel görüşümdür, belirtmem gerekirse...

Arctis 3'de fiyatının en kaliteli kulaklık modellerinden biri.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Ben 2 kulaklığı da bizzat kullandım. Cloud 2'nin tadı tuzu mikrofon kalitesi vs. çok daha hoş geldi. Tabi bu benim kişisel görüşümdür, belirtmem gerekirse...

Arctis 3'de fiyatının en kaliteli kulaklık modellerinden biri.
Gerekli ayarları yapınca Arctis 3 mikrofonu daha iyi şahsen. Çok daha gelişmiş bir mikrofona sahip.

Cbklgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Stellseries'in kendi geliştirmiş olduğu sanal surround özelliği var Arctis 3'te. Fiyatına göre gayet hoş bulduğum bir cihaztır.

Fakat bütçeyi 570 TL yapabilirseniz, alanında en iyi olan cihazlardan birini almış olacaksınız.

Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kulaküstü Kulaklık
Gerekli ayarları yapınca Arctis 3 mikrofonu daha iyi şahsen. Çok daha gelişmiş bir mikrofona sahip.

Sağ olun hocam ama bunu tipine alışamadım ya başka öneri yoksa bunun siparişini vericem bazı razer modelleri var fiyatı 540 lira mı neydi dün baktım onlarda mı eski acaba o yüzden mi diğerlerinden ucuz bilginiz var mı ? hiç bundan bahsedilmiyor bu nasıl Kingston HyperX Revolver Gaming Kulaklık | ITOPYA

Son düzenleme:

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Steelseries Atctis 3 iyi bir tercih kingston hyperx cloud 2 ile arasında ses kalitesi farkı anlayamazsın kimine göre hyperx cloud iyidir kimine göre arctis 3 tamamen kullanan kişişye bağlı mikrofon konusunda arctis 3'ün mikrofonu aynı seviyedeki kullaklıklarla karşılaştırdığında daha iyi sonuç veriyor gizlenebilir mikrofon sökülebilir kabloda arctis 3'ün artıları tanışabilirlik anlamında daha pratik..

Cbklgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Steelseries Atctis 3 iyi bir tercih kingston hyperx cloud 2 ile arasında ses kalitesi farkı anlayamazsın kimine göre hyperx cloud iyidir kimine göre arctis 3 tamamen kullanan kişişye bağlı mikrofon konusunda arctis 3'ün mikrofonu aynı seviyedeki kullaklıklarla karşılaştırdığında daha iyi sonuç veriyor gizlenebilir mikrofon sökülebilir kabloda arctis 3'ün artıları tanışabilirlik anlamında daha pratik..
Hocam 1. sorudaki bu soruda dediğim gibi 100 200 tl farkla çok fark yaratıcak bir kulaklığı kaçırmış olurmuyum senin önerin var mı ?

Son düzenleme:

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hocam 1. sorudaki bu soruda dediğim gibi 100 200 tl farkla çok fark yaratıcak bir kulaklığı kaçırmış olurmuyum senin önerin var mı ?
Steelseries Arctis 3'den 100 - 200 tl farkla alacağın kulaklık çok farklılıklar bekleme hyperx cloud 2'de iyidir ama arctis 3'den üstün değildir fark yaratacak kulaklıklar arıyorsan 400 - 500 tl bütçene ek takviye yapman gerekli..

eyaman41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok geç oldu ama arctis 5 e bakabilirsin