400 tl ya ekran kartı tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar daha önce sizi kasma sorunlarımdan baya rahatsız ettim geri geldiler her denememde ve ben şimdi pc yi servise götürcem zannedersem ekran kartım çalışmıyor ve laptobun markası casper önümde iki seçenek var şöyleki
-1- ya onlar garantiden dolayı ekran kartını yeniler ( bazen anakartı bile yeniliyorlarmış)
-2- yada ben tekrar aynı kartı taktırmam 400 tl civarında bir kart alırım
2. seçenek için önerileriniz neler
ekran kartım ati mobility radeon hd 5650 1gb 128bit paylaşımsız ekran kartı(120-150tl ya emsalleri var):huh::blink:

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
dizüstü bilgisayarın ekran kartını değiştirebileceğini zannetmiyorum

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
değiştiremezsin dediğim modelini değiştiremezsindi.ama değişebiliyorsa da ben bilmiyorum

Türleri var ve servis değiştirebilir . Yükseltme imkanı yoktur. Ekran kartıyla birkaç parçayı değiştirir , yada tamir eder. Komple o bölgeyi değiştirebilir .

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Türleri var ve servis değiştirebilir . Yükseltme imkanı yoktur. Ekran kartıyla birkaç parçayı değiştirir , yada tamir eder. Komple o bölgeyi değiştirebilir .
haklısın bencede değişir çünkü alt tabanı adam çıkartır gerekli ekran slot yerine yenisini takar laptopun arkasında hdd ve ramin çıkması için özel bölümler var belki onlardan bile ekran kartına ulaşır evet şimdi önerilere geçelim (hiç olmadı başka yerden alır serviste taktırırm)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
beyler başka bir driver yükledim ekran kartı çalıştı yardım için saolun