40 sene önce Türkiye gündemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rabbace

Üyecik
sevgili @rabbace, bekliyoruz muhterem abim, çok sevindim böyle bir arşiviniz olmasına... paylaşımınızı dört gözle bekliyoruz.
Ustam ekleyecektim buraya yalnız Pdf formatlı nasıl ekleyebilirim o konuda bir fikrim yok. Sizinle paylaşabilirim isterseniz siz eklersiniz. Uygun mudur?

-----Eklendi-----

Program buldum sanırım onunla çevirebilirim

Mg.

Profesör
çok güzel bir çalışma olmuş yapanın ellerine sağlık... Tarih öğrencisi olarak bunları görmek iyi oldu.
Ben de zamanımızın önce çıkan gündem başlıklarını toplayıp, ömrümüz yeterse 40 yıl sonra paylaşmak isterim :)

çok güzel bir çalışma olmuş yapanın ellerine sağlık... Tarih öğrencisi olarak bunları görmek iyi oldu.
Ben de zamanımızın önce çıkan gündem başlıklarını toplayıp, ömrümüz yeterse 40 yıl sonra paylaşmak isterim :)

rabbace

Üyecik

Şimdilik 10 tane yükleyebildim pek vaktim yok kusura bakmayın :)
Daha çok var bende zamanla inşallah yüklemeye çalışırım:)

|SeYYaH|

Rektör
bu resimlerde manşet haricindeki yazılar okunamıyor maalesef.
onları okunabilir hale getirmek mümkün olmaz mı acaba?

rabbace

Üyecik
Gazetenin birisinde kampanya yapıyorlar sanırım bunların arasında yok o gazete. Her gün ya da her hafta (tam hatırlamıyorum) gazetenin altında telefon numarası yayınlıyorlar. Eğer bu numara sizinse gidip matbaa'dan hediyenizi alıyorsunuz :):)

Bu resimlerde küçük olmuş bendeki pdf'lerde hemen hepsi okunuyordu :( Programın azizliği işte

stat counter