40 Günde Nasıl 5 KG alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Günde 5-6 tane muz ye.Bende kilo almaya çalışıyorum ama ben en fazla 3 tane muz yiyebildim :D Günde 1 lt süt içersen bu sefer kansızlık görülebilir.Gelişicem diye sağlığından olma.

Günde illa bir muz yiyorum zaten,sütü de sanırım biraz azaltacağım,günde iki-üç bardağa düşüreceğim.Önümde 32 gün kaldı,biraz hızlanmalıyım.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bak dostum 2 kilo al 1.5 Litre su iç tuvaletini 1 tartılıncaki gün yapma iş tamamdır ! :D

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet de zaten vücut onun %90'ını yakıyor :D Evet öneriler?

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ye yat..yapman gereken sadece bu çünkü karpuz taktiğini uygulamadan kilo alman imkansız..Yatarak Büyü..;)

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
abur cubur ye :D tost hamburger döner lahmacun ne bulursan
günde 5-6 öğün ye :D

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abur cubur ye :D tost hamburger döner lahmacun ne bulursan
günde 5-6 öğün ye :D

Teşekkürler ama abur cubur da vücutta çabuk yakılıyor :) Bu arada Inewimege İngiliz misin,yoksa bir Illumunati vakası daha mı :D Translate'dan çevirince bu çıkıyor;

"Ben size yazılan teklif ettik tüm fikirlerinizi dikkate yapın. Onlar gerçekten inandırıcı olduğunu ve kesinlikle çalışacaktır. Bununla birlikte, ileti yeni başlayanlar için çok kısadır. Bir dahaki sefere onları biraz uzatmak misiniz?Yazı için teşekkür ederiz. Kesinlikle yazdığınız çalışmalarında coşku görebilirsiniz.Dünya onlar inanmak nasıl desek korkmuyorlar, senin gibi daha tutkulu yazarlar için umuyor. Her zaman kalp peşine. "Herkes son diğerlerinden daha uzun, onun gün ve birkaç gün var." Sir Winston Leonard Spenser Churchill'in."

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
40 fırın ekmek yemelisiniz.

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PS3 almak o kadar kolay değil tekrar belirtiyorum :D Bu arada 36.7 kg oldum,geriye 3.2 kg kaldı :)

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Kardeşim sağlığına bak önce aşırı kilo alma iyi değil. Kilo almak istiyosanda somuna (ekmek) aban. Tandırda yapılan yufka denilen ekmekle kilo alamazsın. Övünmek gibi olmasın 8 senedir 61 kiloyum. Her sene haziranın 21 inde tartılırım. Bugüne kadar hiç sonuç değişmedi.

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben yüzücü olmak istiyorum,yüzücüler en az 85-90 kg oluyor haberin olsun ;) Şimdiye kadar yazanlara teşekkürler,evet başka?

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
dikkat et iddaa uğruna obez olma yatmadan önce hamur ağırlıklı ye ekmeğin içine ymurta filan koy yada akşamdan kalma yemeklerden varsa yağlılarından koy :D yatmadan önce işe yarıyor

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler,bu arada evet yağlı şeyler yeyince bir öğünde 200-300 gr alıyorum :) Evet devam?

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 37 kg oldum,20 civarında günüm ve almam gereken 3 kilom kaldı :) Moderatörlerden tekrar tekrar özür diliyorum bu arada önemli bir konu olmasa hortlatmam,beni bekle 200 TL!

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Ne bulursan ye" dedin ilk gördüğüm şey bilgisayardı bilgisayarı yedim karnımdan inceleme videolarının sesleri geliyor,ban öneriyorum moderatörler :D Şaka bir yana kilo veriyorum yarım kilo verdim :(

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 40 KG oldum ve 200 TL'yi aldım,mesaj yazan tüm kişilere teşekkürler :)