4 Telefon Arasında Kaldım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şu Alttaki Dört Telefon Arasında Kaldım Aklımda Bir Kaç Soru Var Bilgili Arkadaşlar Bir Yardım Ederse Çok Güzel Olur

Huawei P20 Lite 64 GB
Huawei Mate 10 Lite
Honor 7X 64 GB
Xiaomi Redmi Note 5

Benim Baktığıma Göre Honor7X Ve P20 Lite Arasında Ram İşlemci Farkı yok veya 600 Liralık Bir Fark Yok Çentik İçinde Yanıp Tutuşmuyorum Burada Merak Ettiğim Performans Olarak Çok Fark Eder mi Tabi P20 Lite 'ın Type C Şarj Girişi Fark Eder Ama Sırf O ve Çentik İçin 600 Lira Fazladan Para Vermek İstemem
Redmi Note 5 Te de Gözüme Takılan Şu Oldu İşlemci Kapasitesi 2,0 GHz Octa Core Diğerlerinde Bu Daha Fazlaydı Ama Onun Haricinde Pil Gücü Daha Fazlaydı
Mate 10 Lite İçin De Honor 7x Le Özellikleri Aynı Ama Teki Huawei Diğeriyse Huawei nin Bir Yan Ürünü Onun Farkı Olur mu

Şimdiden Teşekkür Ederim Bir de Derseniz Ki O Telefonlarla Uğraşma Aynı Fiyat Aralığında Bu Telefon Daha İyidir O Önerilere de Açığım

Sedat Çelik

Üyecik
Yasaklı
Vestelin yeni telefonları çıktı onları dene, hem parça değiştirmek ucuz ve hızlı 4 senedir vestel kullanıyorum en ufak bir sorunum olmadı, şanstan olabilir.

Vestel İçinde Z20 Ye Baktım Da Çevredekiler Hiç Tavsiye Etmedi 1790 'a Düşmüş Özellik Olarak Diğerlerinden Bir Eksiği Yok Aslında Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin
Vestelin yeni telefonları çıktı onları dene, hem parça değiştirmek ucuz ve hızlı 4 senedir vestel kullanıyorum en ufak bir sorunum olmadı, şanstan olabilir.
---- Mesajlar birleştirildi ----

Anlamadığım Burdan Belli Bide Araştırdım Hesapta O Kadar :D Hocam Varsa Aklınızda Bir Telefon Paylaşırsanız Süper Olur
Hiç biri benim gözümde beş para etmez şahsi fikrim :)

Son düzenleme:
Xiaomi dışındaki telefonlar hemen hemen aynı gibi performans diyorsan tabiki Xiaomi ama yedek parça ve yazılım olayını iyi düşünmen lazım.

Şimdi bu dediğin 4 seçenek arasında ben p20 lite derim kesinlikle 8 çekirdek cortesA53 2.36ghz işlemci hızı yardımcı işlemci CortexA53 1.7 ghz kullanılıyor bu gerçekten xz 1 den bile daha iyi sadece ve tasarım,kamera ekran tasarımı ekran gövde oranı olarak p20 lite derim Ben Xz 1 den p20 lite a geçtim Ve ikisinide baya kullandım gözle görülür bir performans farkı yok Oyunlarda ve gündelik hayatta işini çok rahat görür P20 Lite Al Kesinlikle

Dkn nyz

Profesör
Şimdi bu dediğin 4 seçenek arasında ben p20 lite derim kesinlikle 8 çekirdek cortesA53 2.36ghz işlemci hızı yardımcı işlemci CortexA53 1.7 ghz kullanılıyor bu gerçekten xz 1 den bile daha iyi sadece ve tasarım,kamera ekran tasarımı ekran gövde oranı olarak p20 lite derim Ben Xz 1 den p20 lite a geçtim Ve ikisinide baya kullandım gözle görülür bir performans farkı yok Oyunlarda ve gündelik hayatta işini çok rahat görür P20 Lite Al Kesinlikle
Kirin 659
Sd835 den daha mı iyi eminmisiniz

Kirin 659
Sd835 den daha mı iyi eminmisiniz
Tabikide sd835 daha iyi Lakin Sadece donanım için XZ 1 almam p20 lite da Bütün İşleri Rahat Görüyor ve biliyosun GPU Turbo güncellemesi geliyor Eylül de Onla Birlikte Huawei Telefonlarında çok daha iyi oyun performansı alıcak

Dkn nyz

Profesör
Tabikide sd835 daha iyi Lakin Sadece donanım için XZ 1 almam p20 lite da Bütün İşleri Rahat Görüyor ve biliyosun GPU Turbo güncellemesi geliyor Eylül de Onla Birlikte Huawei Telefonlarında çok daha iyi oyun performansı alıcak
Sd 835 le kirin 659 kıyaslanmamalı benok farklı konumdalar

Bozulana Kadar Xperia Z5 Kullanıyordum Telefonun Acayip Şekilde Fazla Isınması Halinde Bir Sıkıntısı Yoktu :D Ama Yinede Isınma Başlı Başına Sorun o Yüzden Sony Almayı Pek İstemiyorum İşlemcisi İyi Ne Yalan Söyliyim Ben Baktığımda Şaşırdım z5 te Sd630 mu ne Vardı Şimdik Baya Götürmüş Bu İşi Ama P20 Lite Kirin 659 la Oyun Oynarken Isınmıyorsa Kamerayı Açarken Falan Takılma Yapmayorsa İnternette Rahat Gezebiliyorsan Onu Tercih Ederim . Sony Zaten 2 Sene Elimi Yaktı :D

Ama P20 Lite ın Mate 10 Lite dan Honor7x Ten Farkı Yok Denmiş Ben Baktığıma Göre İşlemcisi Falan Aynı Performans Olarak Farketmicekse Type-C ve çentik için Daha Fazla Para Vermeyi Düşünmüyorum Şuan P 20 Lite 2300 İndirimsiz 2000 lere Düşerse Onu Düşünürüm Yoksa Mate 10 Lite Alırım Gibi Xiaomi İçinde Herkes Çok Güzel Diyor Performans Telefonu Diyor Da Anlamadığım Redmi Note5 te Sd636 Çok Eski Kalıyor Mi Note 3 te Baktım O da 2300 Civarı Sd660 Ama 2300 Ona Vereceğime Sd 830 Xz1 Tabi Daha Mantıklı Olsa Gerek :D

stat counter