4 kameralı Honor 9 Lite kutusundan çıkıyor!

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Ülkemizde resmi satışı kısa bir süre önce başlayan Honor markasının, 4 kamerası ile dikkat çeken modeli Honor 9 Lite modelinin kutu açılış videosu ile karşınızdayız.

Honor 9 Lite özellikleri
Son derece şık bir tasarıma sahip olan Honor 9 Lite, 4 kameralı yapısı ile dikkat çeken bir model. Kirin 659 işlemcisinden gücünü alan bu modelde, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yer alıyor. İlave alan için de hafıza kartı desteği mevcut. 5.65 inç boyutlu ekran ise 1080 x 2160 ekran çözünürlüğü sunuyor. Telefonun önemli özelliklerinden biri de Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile gelmesi.

Hem arkada hem de ön tarafta çift kameraya sahip olan Honor 9 Lite, arka kısımda 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel bir kamera grubuna, ön kısımda da 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüklü bir kamera grubuna sahip. Son olarak telefonun 3000 mAh kapasiteli bataryaya da sahip olduğunu belirtelim.

Honor 9 Lite teknik özellikleri
İşlemci Kirin 659

RAM 3 GB

Depolama 32 GB + MicroSD

Ekran 5.65 inç

Çözünürlük Full HD+ (1080 x 2160)

Arka kamera 13 Megapiksel + 2 Megapiksel

Ön kamera 13 Megapiksel + 2 Megapiksel

Batarya 3000 mAh

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Telefonu beğendim.Kılıf kullanmakta fayda var yoksa parmak izi çok çıkıyor.Ama o kulaklıkları huawei nin düzeltmesi lazım.

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Telefonu beğendim.Kılıf kullanmakta fayda var yoksa parmak izi çok çıkıyor.Ama o kulaklıkları huawei nin düzeltmesi lazım.
Huaweinin düzeltmesi lazım derken efendim yoksa kulaklık sürekli ses çıkmıyor mu ?
isterseniz , Huawei honor telefon hakkında soruları bu internet adresinden bilmek istemeniz sorularının cevabı bulayabilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/:)

alikişmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 9 lite hangi internetten spariş verebilirim acaba :p ve honor 9 lite in detaylı bilgiler nereden bulayabilirim ?

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
;);):D:D:D Hey Sevgili HuaWei Honor telefon ilgilenen arkadaşlarım ! Size güzel bir haber getiriyoruz !

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Heyyy milletm hepiniz Honor telefon test etmek istiyorsunuz demi ? Başvur tarihi az kaldı ! son şansı yakalanınızı umarm ederiz ! Hayırlı olsun ! :hearteyecat::hearteyecat:
Honor Türkiye

Son mesajlar