4.5G'de İşler Yolunda

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
4.5G'de İşler Yolunda

26 Ağustos'ta gerçekleşen 4.5G ihalesinde imzalar atıldı. Operatörlerin ödeyeceği meblağlar da netlik kazandı. İşte 4.5G ihalesinde Türkiye'nin kasasına girecek olan dudak uçuklatan rakam!

Sizce 4.5G için ödenen meblağlar yeterli mi?

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
sadece telefonun şebeke kısmında LTE yazacak baska hiçbir halt yok bazı pilot bölgelerde yüksek hıza varacağız o kadar geri heryerde internet ağır ve sürünüyor olacağız.

Türkiyede daha internet altyapısı yok dogru dürüst ne 1000 mbps hızından bahsediyoruz :D

Hadi onu geçtim altyapı yenilendi o oldu bu oldu diyelim
peki kota?

2 gb paketi zor aliyorum ay sonuna kadar dikkatli kulllanıyorum 4,5 g de hepten mahvolcaz kol gibi faturalar gelecek

S

SDN Okur

SDN Okuru
Nereden biliyorsun adamlar neden hu kadar para ödedi peki herkes oturduğu yerden torum yapıyor kota artacak mutlaka 375 mps hız vericem diyor Ada'm yapmayacak olsa bunu söyleme cesareti gösteremez internet alt yapısı türk Telekom denilen mezarcılarda olduğu icin. Yok ve tek rakibi de super Online olacak halk bilinçlense onlar da anlar ilk hafta hızlı kullan sonra 3mps TTnet hep böyle uç yıldır süper Online kullanıyorum hızım hic kısıtlanmadı 16 mps 15 alıyorum en az kablosuz da oturduğumuz yerden kojusasacagimiza bence faaliyete geçmeli ve rakip firmaları güçlendirmemiz lazım.