4.5G Uyumlu Sim Kart Uyumsuz Telefonda Çalışır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

EkinnKurtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba herkese. Benim sim kartım 4.5G uyumlu ve aktif olarak kullanıyordum ama bir sebepten dolayı 4.5G uyumsuz bir telefona geçmem gerekiyor fakat uyumsuz telefon sim kartımı algılamıyor. Bu sim kart dolayısıyla mı oluyor yoksa telefonumda mı bi sorun var?

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Fazla bilgim yok. Ama şöyle bir durum gördüm. Annemin daha önceki cihazı iPhone 4S di(Vodafone kullanıcısı) yani 4g desteklemeyen bir cihaz, şu an Z3 kullanıyor, sim kart değiştirmeden direk 4.5G ye geçiş yapabildi. Yani iPhone 4S kullanırken de kartı 4G destekliydi.

EkinnKurtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazla bilgim yok. Ama şöyle bir durum gördüm. Annemin daha önceki cihazı iPhone 4S di(Vodafone kullanıcısı) yani 4g desteklemeyen bir cihaz, şu an Z3 kullanıyor, sim kart değiştirmeden direk 4.5G ye geçiş yapabildi. Yani iPhone 4S kullanırken de kartı 4G destekliydi.
Benim kartım uyumlu değildi şöyle benim durum, ben Asus Zenfone 6 kullanıyordum telefon değiştirdim. Yeni telefon 4.5G uyumlu diye gittim 4.5G ye geçmeye yeni kart verdiler ama şimdi Asus'a geri dönmek istiyorum ama sim kartı algılamıyor.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Hangi operatör ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Senin telefonda sıkıntı var, sim kartlar her cihazda çalışır. 4.5g sim kart 3 g telefonda filan çalışmaz diye birşey yok.

EkinnKurtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin telefonda sıkıntı var, sim kartlar her cihazda çalışır. 4.5g sim kart 3 g telefonda filan çalışmaz diye birşey yok.
Aynen başka bi telefona daha taktım şimdi çalıştı teşekkürler.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Öncelikle merhaba herkese. Benim sim kartım 4.5G uyumlu ve aktif olarak kullanıyordum ama bir sebepten dolayı 4.5G uyumsuz bir telefona geçmem gerekiyor fakat uyumsuz telefon sim kartımı algılamıyor. Bu sim kart dolayısıyla mı oluyor yoksa telefonumda mı bi sorun var?

çalışır ama 4.5 g kulanılmaz 3g hızında kullanabilirsiniz