4.5G Destekli Telefonların Tam Listesi

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

TBM

Dekan
Nokya ce7 3.5 g var ama 4.5 ge bilemeyeceğim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy a5 alacaktım. telefonla çok işim olmuyor.oyun oynamam internete de pek girmem. sizce bu telefon alınır mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
VIA v5 kullanıyorum ve henüz gelmeden değiştirmeye niyetliyim galiba g7 alacağım yada başka biiey tam bilmiyorum

turancen

Profesör
Dün lg g3 uygulamalarını güncellemelerini yaparken birden bu uyarı geldi :D öncedende yaptım ama böyle bir uyarı gelmemişti, yakında çıkar kokusu :D

umut erdem

Profesör
bende gt-s5360 galaxy young var hangisi yaşlı? 7/24 mp3 cezası çekiyor şuan.
Benimki genc 4ay oldu alali s3 miniyi kullaniyom parasizlik malum iyi telefonlar alcaktim ama parasizligim iste cok sorunlu zaten 4 ayda cilki cikti wifi gec acilir play store409 hatasi aliyom yeniden baslatinca telefona ilac gibi geliyo

Benimki genc 4ay oldu alali s3 miniyi kullaniyom parasizlik malum iyi telefonlar alcaktim ama parasizligim iste cok sorunlu zaten 4 ayda cilki cikti wifi gec acilir play store409 hatasi aliyom yeniden baslatinca telefona ilac gibi geliyo
anlaşılan galaxy young sonrası bozmuş yada senin ki bozuk servise ver.

S

SDN Okuru özkan

SDN Okuru
Sitenizdeki habere göre telefonum discovery elit 4.5 g ye uyumlu. Yalnız operatöre göre (vodafon) uyumlu değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

S

SDN Okuru özkan

SDN Okuru
Sitenizdeki habere göre telefonum general mobil discovery elit 4.5 g ye uyumlu. Operatöre göre (vodafon) uyumlu değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Nemre

Profesör
Yemişim 4ünü 4 buçuğunu, Yemin ederim Türksell Edge ile bağlanıyorum internete.

Heykel01

Üyecik
Ben note 3 neo kullanıyorum msj atıyorum destekliyor diyor siz hayır desteklemiyor diyorsunuz sonuç hangisi acaba :( bekleyip mi görelim acaba:):)

stat counter