4.000TL Telefon önerileri

Bu konuyu okuyanlar

tmln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Evet 4.000TL bütçem var ve sağlam bir telefon almak istiyorum garanti servisi sağlam şöyle 3-4 yıl götürecek bir telefon ios sevmem pek android den amiral gemisi sınıfında güzel telefonlar varmıdır aradığım şekilde.Sizce ne almalıyım.(telefonu temiz kullanırım şu an 5 yıllık telefonumu hala kullanıyorum hayliyle yavaşlamya başladı..)

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Oneplus 6 mi mix 3 (bende mi mix 3 kullanıyorum)
S10e, lg g7 bir telefonda neye onem verdigine gore değişir bu listede hepsinin donanımı aynı sayilir ekstra olarak s10e digerlerinden biraz daha küçük ve yüksek donanımlı
Zorlanıp en iyisinden mi 9 ve p30 alınabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pro değil düz model p30

Evet 4.000TL bütçem var ve sağlam bir telefon almak istiyorum garanti servisi sağlam şöyle 3-4 yıl götürecek bir telefon ios sevmem pek android den amiral gemisi sınıfında güzel telefonlar varmıdır aradığım şekilde.Sizce ne almalıyım.(telefonu temiz kullanırım şu an 5 yıllık telefonumu hala kullanıyorum hayliyle yavaşlamya başladı..)
Şuan ne model cihaz kullanıyorsun?

tmln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Oneplus 6 mi mix 3 (bende mi mix 3 kullanıyorum)
S10e, lg g7 bir telefonda neye onem verdigine gore değişir bu listede hepsinin donanımı aynı sayilir ekstra olarak s10e digerlerinden biraz daha küçük ve yüksek donanımlı
Zorlanıp en iyisinden mi 9 ve p30 alınabilir

Pro değil düz model p30

Şuan ne model cihaz kullanıyorsun?
türkcell t50

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bir kesim en iyi fiyar performans.telini alıp daha sonra yine alma taraftarı Hwp nin soru cevap bolumune bak

Neden iyi bir amiral gemisi istediğini anlayabiliyorum...

Bir kesim en iyi fiyar performans.telini alıp daha sonra yine alma taraftarı Hwp nin soru cevap bolumune bak

Bunu iyi bir garanti istediğin için yazıyorum fiyat performans al garantiyi kvk al isini hallet

Almak istediğin cihazda ne istersin bataryami ses performansı mi kamerami ne? Lg ses oneplus 6 cok hizli tepki veriyor ve eğh iste kalnlari full kamera

Son düzenleme:

tmln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Bunu iyi bir garanti istediğin için yazıyorum fiyat performans al garantiyi kvk al isini hallet

Almak istediğin cihazda ne istersin bataryami ses performansı mi kamerami ne? Lg ses oneplus 6 cok hizli tepki veriyor ve eğh iste kalnlari full kamera
e tabiki olmazsa olmaz kamera performanslı olucak,tepkileri hızlı olucak,şarjıda 1 günü rahat çıkarsın normal kullanımda bu kadar yani

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Mi 9
p30 ailesi
Mi mix 3 (ben şuan da kullanıyorum)
Oneplus 6
Lg g7
Daha.iyi bir liste aklımda yok

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Yapma p30.sil listeden Huawei in durum gg

tmln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
teşekkürler hepinize galiba g7 alıcam baya hoş bi telefon ve diğrelerine göre cidden ucuz.He kafam eserse de s10e belki ama g7 beni bekler.

teşekkürler hepinize galiba g7 alıcam baya hoş bi telefon ve diğrelerine göre cidden ucuz.He kafam eserse de s10e belki ama g7 beni bekler.
şimdi zenfone 5z de var hep aklımın bi kenarında kalmıştır.Off kafam çok karışık ya.kararsızım ben allahımm

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

şimdi zenfone 5z de var hep aklımın bi kenarında kalmıştır.Off kafam çok karışık ya.kararsızım ben allahımm
S10 e öneririm olmazsa lg g7

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
89

Neden mi 9 ve mi mix 3 düşünmüyorsun mi mix 3 kullanıyorum sorun varsa yani cokta memnunum

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bence g7 alın. 5z’nin kamerası daha kötü g7’ye kıyasla. G7’nin batarya kapasitesi de biraz daha az ama çok büyük fark yaratacağını sanmıyorum.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bence g7 alın. 5z’nin kamerası daha kötü g7’ye kıyasla. G7’nin batarya kapasitesi de biraz daha az ama çok büyük fark yaratacağını sanmıyorum.

5z bataryada bariz farkla daha iyi deniyor ama ses, kasa ve malzeme sağlamlığı, ekran kalitesi, kasa şıklığı her yönden g7 üstün bende g7 öneririm arkadaşa.

tmln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
89
Neden mi 9 ve mi mix 3 düşünmüyorsun mi mix 3 kullanıyorum sorun varsa yani cokta memnunum
ben mix3 kullanamam hacı ya zor olur benim için ekrandan dolayı

peki g7 nin garantisi nasıl lg tr den çekildi diye duymuştum ve lg nin kasalarında çatlamalar oluyodu taa g2 den beri o noldu
g7 kullanan birisi var mı?

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
ben mix3 kullanamam hacı ya zor olur benim için ekrandan dolayı

peki g7 nin garantisi nasıl lg tr den çekildi diye duymuştum ve lg nin kasalarında çatlamalar oluyodu taa g2 den beri o noldu
g7 kullanan birisi var mı?
Lg g7 de kronik sorun yok.diye.biliyoeum da bu mi mix ekran ne alaka ? Pek bisi yok yuz tanima yada.on kamera.icin aciyon cok basit

tmln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lg g7 de kronik sorun yok.diye.biliyoeum da bu mi mix ekran ne alaka ? Pek bisi yok yuz tanima yada.on kamera.icin aciyon cok basit
komple ekran olduğu için kullanamam elim biraz tombul tek elle kullanamam hem düşürürüm falan benim için sıkıntı yoksa güzel telefon

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Aranızda drone sertifikaları Hakkında bilgi sahibi olan varmı?