3G'yi Önden Almak İsteyenler Dikkat!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
30 Temmuz'dan itibaren kullanıma açılacak olan 3G'den faydalanmak için yapmanız gereken bir şey var. Hangi operatörde hangi numaraya mesaj atmak gerekiyor? Açıklıyoruz.

30 Temmuz'dan itibaren 3 operatör de (Vodafone, Turkcell, Avea) müşterilerine 3G hizmeti sunmaya başlayacak. Bu hizmetten faydalanmak için sadece 3G destekli bir telefonunuzun olması yetmiyor. Bir de kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemi ise sadece bir SMS göndermekle halloluyor. İşte o numaralar.

Vodafone

Vodafone kullanıcıları, 3G hizmetinden faydalanmak için 3G yazıp 3636'ya SMS göndermeleri gerekiyor.

Turkcell

Turkcell kullanıcıları, 3G hizmetinden faydalanmak için 3G yazıp 2323'e göndermeleri gerekiyor.

Avea

Avea kullanıcıları ise 3G hizmetinden faydalanmak için 3G yazıp 3334'e göndermeleri gerekiyor.

Not: Gönderilen SMS'ler, tüm operatörlerde ücretsizdir. Kayıt olmayan müşteriler, cep telefonları desteklese dahi eskiden olduğu gibi sadece GSM şebekesini kullanmaya devam edecekler.

:: 3G'ye kayıt oldunuz mu?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dikkat diyince riskli bir şey var zannettim.

Acaba kontör filan mı gidecek dedim :D

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar Samsung D900i görüntülü konuşma için deilde sadece internet için uygunmu bunu bileniniz varmı? netten çok araştırdım ama bulamadım görüntülü konuşmak ztn uyumlu deil tek kamera var bana internet lzm internet oluyomu acaba bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım etsin lütfen

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung D900i görüntülü konuşma için deilde sadece internet için uygunmu bunu bileniniz varmı? netten çok araştırdım ama bulamadım görüntülü konuşmak ztn uyumlu deil tek kamera var bana internet lzm internet oluyomu acaba bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım etsin lütfen

Hayır. Samsug'un tüm modelleri gibi o telefonda Linux gibi kaba. Kaba yani ilk modeli de aynı son modeli de aynı. Aynı menü aynı özellik. Samsung'tan bir şey olmaz.

O telefonla 3G nimetlerinden faydalanamazsın.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
D900 3G'yi desteklemiyor.

@Cünipır: Linux gibi kaba da ne demek? Bununla neyi kastettin? Linux kaba mı yani?

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
ya Troy Şu Başlığı Değiştir . Çok Manidar Buldum :)

"Önceden"yap Bari "Önden" Kelimesini

Arkadan vermeyenler Varmı Gibi olmuş.! :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Nerden buluyorsunuz bu anlamlari bilmiyorum :) aklima hic gelmedi.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
6630 destekliyormu ? Bir de aylık 3G ücreti mi ödeniyor yoksa 1 defaya mahsus mu ücret alıyorlar?

Tharwat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
.......................... Bir de aylık 3G ücreti mi ödeniyor yoksa 1 defaya mahsus mu ücret alıyorlar?
İşte bu düşünceler yüzünden ben de ön başvuru yapmadım, bekliyorum ve gerekirse operatörümü değiştirmeyi düşünüyorum...

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bekleyip göreceğiz bakalım bu 3g yi fiyatlar bir otursun ondan sonra tercih yapmak daha mantıklı.