3D Oyunlar Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
303
Merhabalar bundan yaklaşık 6-7 sene önce 3d oyun oynadığım siteyi buldum... Oyunları açmak istiyorum UnityWebPlayer eklentisini kuruyor kurduktan sonra browserı kapatıp tekrar açıyorum siteye girip herhangi bir 3doyuna tıklıyorum ancak maalesef karşıma şu ekran geliyor; Firefox 68.02 güncel sürüm kullanıyorum aynı işlemi Yandex'te de denedim Maalesef durum aynı...
Ekran Alıntısı.PNG

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Merhabalar bundan yaklaşık 6-7 sene önce 3d oyun oynadığım siteyi buldum... Oyunları açmak istiyorum UnityWebPlayer eklentisini kuruyor kurduktan sonra browserı kapatıp tekrar açıyorum siteye girip herhangi bir 3doyuna tıklıyorum ancak maalesef karşıma şu ekran geliyor; Firefox 68.02 güncel sürüm kullanıyorum aynı işlemi Yandex'te de denedim Maalesef durum aynı...Ekli dosyayı görüntüle 77100
Kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlattınızmı? Internet Explorer destekliyorlarmış, orda da deneyin.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
flash playerin güncel olması lazım sanırım ve onu indirmenize gerek internet üzerinden de açılıyor oyunskordan filan deneyin.

Reaksiyon puanı
303
flash playerin güncel olması lazım sanırım ve onu indirmenize gerek internet üzerinden de açılıyor oyunskordan filan deneyin.
Flash Player değil ki flash oyunlar zaten sorunsuz çalışıyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlattınızmı? Internet Explorer destekliyorlarmış, orda da deneyin.
Denedim ancak update failed hatasını verdi...

Son düzenleme:

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
Sanırım chrome üzerinden girmiyorsun chrome dene.