3D ikili görüntüleri tek görüntü olarak izleten player?

Bu konuyu okuyanlar

santra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merabalar.. 3D olarak, ikili görüntü şeklinde izlenen, half sbs denilen videoları, tek görüntü olarak izlemek için hangi video oynatıcıyı tavsiye edersiniz??? yardımlarınızı bekliyorum..
steoroskopik player denilen programı kullanıyorum, bir türlü tek görüntü elde edemedim, vazgeçtim.. biliyorsanız ayarlarını bu konuda da yardım bekliyorum..
ama başka player olarak ne önerirsiniz??. saygılar

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bino diye birşey var onu deneyin isterseniz.Burda indirebilirsiniz:D Ben elimdekini denedim oldu zaten tüm ayarlar elinizin altında kurcalarsanız çok çabuk bulursunuz :mrgreen:

santra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginize çok teşekkür ederim.. hemen verdiğiniz linkten bino adlı playerı indirdim, kurdum.. transformers, ayın karanlık yüzü adlı, 3D filmi, ikili görüntülü filmi, bino player ile açmaya çalıştım, OPEN GL doesnt support vs gibi hata verdi, yani filmi açmadı.. üzüldüm..

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben steoroskopik ile gayet sorunsuz seyredebiliyorum :S

santra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değerli achilliuss kardeşim.. cyberlink powerdvd 12 yi indirdim.. video ara yüzü çok farklı, filmleri nasıl oynatacağım hakkında kısa bilgi verirseniz çok sevinirim..

değerli topalsolucan kardeşim, stereoskopik player bilgisayarımda kurulu, inanın bir ay kadar önce de kurmuş, bir ikili görüntülü video dosyasını , tek görüntü monoskopik formatta izlemiştim. yok şimdi olmuyor, ne yaptıysam, ayarlarda nereleri kurcaladıysam çözümü bulamadım, tercih edilen görüntü yöntemi kısmından, monoskopi görüntü yapıyorum, player ın üzerindeki tek göz simgesini tıklıyorum, görüntü hala ikiye ayrılmış durumda, tek hale getiremedim.. sizden de nasıl yaptığınız konusunda yardım bekliyorum..
bino player kullanmamı tavsiye eden değerli arkadaşım, open gl hatası, ekran kartı kullanmadığım içinmiş, dolayısıyla bino player benim videoları oynatmıyor..
herkese selamlar saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
monoscopic sol görüntü yada sağ görüntüyü sec olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D stereoscobic playerde göz işaretine basmaniz yeterli. ayrica playerde sadece sag veya solu sec demeniz yeterli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Km player cok basit videoyu actıgında sol altta 3d var tıkladıgmızda oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşey güzelde bu videoları ben 3boyutlu görmem için hangi gözlüğü takmam gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Konu hortlamış gibi olcak ancak biraz önce yaşadığım aynı soruna cevap olarak KMPlayer da videoyu açtığında sol altta 3D e sağ tık> 3D screen control > Left/Right-> Left i seçerek 3 boyutlu filimi 2 boyutlu olarak normal bir şekilde izleyebilirsiniz.