3d film izlemek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bugün forumdaki arkadaşların da yardımlarıyla samsung smart tv aldın öncelikle herkese teşekkür ederim. 2D den 3D özelliği gerçekten güzel fakat pek tatmin etmedi. 3D film izlemek istiyorum fakat biliyorsunuz oynatıcısıydıfilmiydi çok para. Aldığım yerde görevli arkadaşlar 3D film indirir harddiske atarsın dediler 3D film indirebileceğim bildiğiniz kaliteli bir site var mı ? Digiturk kullanıcısıyım 3D kanalları açtırmalı mıyım sizce ?

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Torrent sitelerine göz atmanızda fayda var ama fiber internet kullanmalısın yoksa 1 filmi 1 günde indirir :D

Youshet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3D Kanalları açtırabilirsin. + İndirme siteleri var bir sürü. Google yardımcı olur

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Torrent sitelerine göz atmanızda fayda var ama fiber internet kullanmalısın yoksa 1 filmi 1 günde indirir :D

Bikac site buldum aslında ama dedigin gibi cok uzun sürüyor indirmek adil kullanım kotasını da aştığımı düşünürsek :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

3D Kanalları açtırabilirsin. + İndirme siteleri var bir sürü. Google yardımcı olur

Öyle yapmayı düşünüyorum ama fatutadan korkuyorum ne yalan söyliyeyim

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
3d torrent yada 3d ripleri indirmen gerek.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bence 3d kanalları açtırmalısın, sonuçta hergün hergün torrentle dosya indirmeyle uğraşamazsın.

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Taşınabilir hdd var ise bu işi yapan bir sürü yer var. içerisine 3d film yüklüyorlar ve indirme ile uğraşmadan hızlı bir şekilde sahip oluyorsun. Zaten Samsung Tvlerin hepsi harddiskten film açabiliyor.

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence 3d kanalları açtırmalısın, sonuçta hergün hergün torrentle dosya indirmeyle uğraşamazsın.

Öyle yapacağım 1 günde indiriyor neredeyse

Taşınabilir hdd var ise bu işi yapan bir sürü yer var. içerisine 3d film yüklüyorlar ve indirme ile uğraşmadan hızlı bir şekilde sahip oluyorsun. Zaten Samsung Tvlerin hepsi harddiskten film açabiliyor.

Aşağı yukarı kaç liraya atarlar bilginiz var mı ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Öyle yapacağım 1 günde indiriyor neredeyse

Aşağı yukarı kaç liraya atarlar bilginiz var mı ?
50 liraya 100 tane atıyorlardı bence gece istediğin dosyaları indir açık kalsın bilgisayarın :)

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
2 çeşit 3D var.
Half SBS ve Full SBS

Eğer iyi bir TV sahibiysen izleyeceğin half SBS ler tatmin etmeyecektir.
FullSBS film temin edip, FullSBS film oynatacak media player veya pc lazım.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Taşınabilir harddisklere film atan bir sürü yer var. Benim bir arkadaşım doldurdu 1 TB'lik harddiskimi ve emin ol çok memnunum. Ben de Samsung Smart TV sahibiyim. Görüntü kalitesi mükemmel ve son mesajda arkadaş yazmış, benim filmlerimin türü de Half SBS ve emin ol sinemadaki kaliteyi yakalayabildim. Televizyonun her 2D yayını 3D'ye çevirebilme özelliğine sahip sanırım, onlar gerçek 3D değil. Dediğim gibi tek ihtiyacın olan şey dolu bir taşınabilir harddisk. Oynatıcıya da ihtiyacın yok, harddiski televizyona takıp oynatıyorsun, kalite mükemmel. :)

PC'de 3D oynatmak bayağı pahalıya patlayacaktır. Nvidia 3D ekran kartı, 3D player vs. vs. birsürü şey gerek ve cidden bayağı tuzlu o iş. :)

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taşınabilir harddisklere film atan bir sürü yer var. Benim bir arkadaşım doldurdu 1 TB'lik harddiskimi ve emin ol çok memnunum. Ben de Samsung Smart TV sahibiyim. Görüntü kalitesi mükemmel ve son mesajda arkadaş yazmış, benim filmlerimin türü de Half SBS ve emin ol sinemadaki kaliteyi yakalayabildim. Televizyonun her 2D yayını 3D'ye çevirebilme özelliğine sahip sanırım, onlar gerçek 3D değil. Dediğim gibi tek ihtiyacın olan şey dolu bir taşınabilir harddisk. Oynatıcıya da ihtiyacın yok, harddiski televizyona takıp oynatıyorsun, kalite mükemmel. :)

PC'de 3D oynatmak bayağı pahalıya patlayacaktır. Nvidia 3D ekran kartı, 3D player vs. vs. birsürü şey gerek ve cidden bayağı tuzlu o iş. :)

Bu arkadaşın bana da atabilir mi :D birkaç gün içinde harddisk alıcam bende internetten ikinci el satanlar da var bir çoğu da uygun fiyatta yoksa mediamarktta sqturnde kampanyalar var hangisinden alsam bilemedim. Digiturk 3D kanalları açtırdım. Henüz film izleyemedim ama samsungun kendi attığı kısa filmler bile harikaydı

Torrent'ten 3D olarak indirip izleyeceksin.

Bugün indirdim bir film 5.88 gb fakat açtığımda ekranı ikiye ayırmıştı sadece 3 boyutlu gibi değildi televizyona takıp da deneyemedim de indirdiğim siteden kaynaklanıyor olabilir bildiğin bi site var mı ?

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu arkadaşın bana da atabilir mi :D birkaç gün içinde harddisk alıcam bende internetten ikinci el satanlar da var bir çoğu da uygun fiyatta yoksa mediamarktta sqturnde kampanyalar var hangisinden alsam bilemedim. Digiturk 3D kanalları açtırdım. Henüz film izleyemedim ama samsungun kendi attığı kısa filmler bile harikaydı

Bugün indirdim bir film 5.88 gb fakat açtığımda ekranı ikiye ayırmıştı sadece 3 boyutlu gibi değildi televizyona takıp da deneyemedim de indirdiğim siteden kaynaklanıyor olabilir bildiğin bi site var mı ?

Uygun oynatıcı bulupi açman gerekiyor,site olarak zamunda,bittorrent,isohunt bu gibi yerlere bak .

Biraz araştırman yeterli olur.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Çok bilgim yok ama sıfır alman daha mantıklı bence. İşte 3D film attırdığın zaman aynı o Samsung'un kendi attığı kısa filmler gibi kaliteli " gerçekten gerçek " oluyor :D
2. olarak 3D filmlerde zaten ekran ortadan ikiye ayrılır. 2 taraftaki görüntü de aynı fakat dikkat edersen çekildiği açılar arasında küçük bir fark var. İşte sen onu televizyona atıp 3D düğmesine bastığın zaman o iki açılı görüntüyü birleştirip tek bir görüntü olarak veriyor sana ve böylece 3D oluşuyor. :) Şimdi sen o indirdiğin filmi USB belleğe at bir tane, televizyonunun USB girişinden tak ve televizyondan oynatmaya başla. Kumandadan 3D düğmesine bas ve keyfini çıkar. :) Bilgisayarla falan uğraşmayacaksın sadece USB'ye atacaksın USB'yi direk Smart TV'ne bağlayacaksın. :)

Sorularını buradan sormaya devam edebilirsin bilgim yettiğince cevaplarım. :)

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok bilgim yok ama sıfır alman daha mantıklı bence. İşte 3D film attırdığın zaman aynı o Samsung'un kendi attığı kısa filmler gibi kaliteli " gerçekten gerçek " oluyor :D
2. olarak 3D filmlerde zaten ekran ortadan ikiye ayrılır. 2 taraftaki görüntü de aynı fakat dikkat edersen çekildiği açılar arasında küçük bir fark var. İşte sen onu televizyona atıp 3D düğmesine bastığın zaman o iki açılı görüntüyü birleştirip tek bir görüntü olarak veriyor sana ve böylece 3D oluşuyor. :) Şimdi sen o indirdiğin filmi USB belleğe at bir tane, televizyonunun USB girişinden tak ve televizyondan oynatmaya başla. Kumandadan 3D düğmesine bas ve keyfini çıkar. :) Bilgisayarla falan uğraşmayacaksın sadece USB'ye atacaksın USB'yi direk Smart TV'ne bağlayacaksın. :)

Sorularını buradan sormaya devam edebilirsin bilgim yettiğince cevaplarım. :)

Hocam çok sağol ya işe yaradı fakat çok da beğenmedim 3d sini harddiske attırmaya karar verdim sağ ol her şey için

wellman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

turbobit ten film linklerini http://getripz.pl/ adresten piremium haklara sahib olarak 9 GB bir filmi ortalama 1 sat içinde indirebilirsiniz..

Bilgisayarınıza Stereoscopic Player kurarak 3d filmleri mavi+kırmızı renkli 3d gözlüklerle evde filmleri izleyebilirsiniz..

Mustafa Kemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretli film siteleri var ripli olarak yaklaşık 4 saatte bir filmi indirebiliyorum.Görüntü kaliteside gayet güzel.Torrent sitelerine hiç girmedim onuda bugunlerde denemeyi düşünüyorum.

edaklknci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bende indirmek istiyorum bu torrent ne dir indirdim ama film indiremedim torrentli sitelirde bulamadım bi yardımcı olun nolur ama 3 boyutlu bide siz demişsiniz 2 ekrançıkıp onlar sonradan birlerşiyo falan bana onu bi anlatırmısınız lütfeeeeen

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
ya bende indirmek istiyorum bu torrent ne dir indirdim ama film indiremedim torrentli sitelirde bulamadım bi yardımcı olun nolur ama 3 boyutlu bide siz demişsiniz 2 ekrançıkıp onlar sonradan birlerşiyo falan bana onu bi anlatırmısınız lütfeeeeen

İndirdiğin torrent dosyası kb boyundadır. Bu dosyayı açman için utorrent programına ihtiyacın vr. Utto ile açtığında nereye kaydedeceğini soruyor seçip tmm diyorsun sonra filmi indiriryor.