3d cam uyumlu kılıf önerisi

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Arkadaşlar baseus 3d camla uyum sağlayacak iphone 6 için sağlam elde kolay kolay kaymayan aliexpresden kılıf önerebilir misiniz?

Koruyucu cam 3d olduğu için şuan ki kılıfla çakışıyor, koruyucunun arasına giriyor.

Baseusun bi kılıfını beğendim ama uyum sağlarmı diye mesaj attım satıcıya cevap gelmedi daha.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Baseus-3D-Yuvarlak-Kavisli-Kenar-Temperli-Cam-iPhone-I-in-Yumu-ak-PET-tam-Kapl-Cam.jpg

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Kasanın kenarı ekranın altında kaldığı için sorun çıkacağını sanmıyorum ama yinede deneyimli birisi yardım etsin.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Kasanın kenarı ekranın altında kaldığı için sorun çıkacağını sanmıyorum ama yinede deneyimli birisi yardım etsin.
sorunda orda işte :D altında kaldığı için silikon kılıfın kenarları kasa ile ekranın arasına giriyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
sorunda orda işte :D altında kaldığı için silikon kılıfın kenarları kasa ile ekranın arasına giriyor.
Kasa ile ekran arasında zaten boşluk var bir de 3d ekran koruyucular tam kaplamıyor o yüzden sorun çıkarmaz diye düşündüm.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Kasa ile ekran arasında zaten boşluk var bir de 3d ekran koruyucular tam kaplamıyor o yüzden sorun çıkarmaz diye düşündüm.
sanırım kılıftan kılıfa fark ediyor. birtane sipariş verdim umarım sorun çıkarmaz