360 Total Security Önerir Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Güvenilir bir program değil kendisi virüs zaten sağlam dosyalara virüs kanısı koyan tek program. Kullanmayın kullandırtmayın. Bir ara free program kuracağınız zaman bunun reklamı çok çıkardı sen hayır desende decline seçeneğine bassan da arka planda sinsice indirip kurulurdu bir bakardım masaüstünde 360 Total Security var :)
Norton, AVG, Avast için de geçerli, bazı ücretsiz yazılımlar bu gibi güvenlik programlarını kurmaya teşvik edebiliyor. Bir şey yükleme yaparken mutlaka seçenekler gözden geçirilmeli, kurulum özelleştirilmeli. Eğer herhangi bir seçim söz konusu değilken arka planda veyahut kurulumun devamında başka şeyler de yükleniyorsa, bilin ki kullandığınız programdan size bir hayır gelmez; onu ve beraberinde kurulanları derhal kaldırın. :)
360 Total Security daha pek çok yerli ve yabancı forumda da öneriliyor ama nedense bu yazılıma mesafeli duruyorum.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
cihazın Windows kaç

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows 10 da ne bulursa siliyor her şekilde crakta siliyor ama 7 ve 8.1 defenderden şüpheliyim
81. defender açıkçası çöp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenilir bir program değil kendisi virüs zaten sağlam dosyalara virüs kanısı koyan tek program. Kullanmayın kullandırtmayın. Bir ara free program kuracağınız zaman bunun reklamı çok çıkardı sen hayır desende decline seçeneğine bassan da arka planda sinsice indirip kurulurdu bir bakardım masaüstünde 360 Total Security var :)
kendini virüs gören bir de avast vardı :D

erk_kbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Avast kullanıyorum hiçbir sıkıntı çekmedim gayet güzel.

Son mesajlar