3500tl ye Kadar Dizüstü Bilgisayar Tavsiyelerinizi Bekliyorum...

Bu konuyu okuyanlar

charmander.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar anladığınız üzere bir dizüstü bilgisayar alacağım. Kullanım amacımı anlatayım autocad, pspice, photoshop öğrenebilirsem adobe premiere gibi programlar kullanacağım. Arada lol , csgo belki pubg gibi oyunlar da oynayabilirim. Anladığınız gibi o kadar oyuncu birisi değilim ama oynamak istediğimde de beni üzmeyecek ısınma donma ani fps düşüşü yaşatmayacak taşınması kolay şık bir bilgisayar arıyorum. Aklınıza gelen bir model olurda paylaşırsanız sevinirim.
Forumlu günler dilerim :)

Son düzenleme:

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
apple ürünleri tercih edebilirsin . ofis dosyaları için oldukça uygun . lol cs:go da seni sıkıntıya sokmaz ama biraz daha para eklemen gerekir.

charmander.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
apple ürünleri tercih edebilirsin . ofis dosyaları için oldukça uygun . lol cs:go da seni sıkıntıya sokmaz ama biraz daha para eklemen gerekir.
Söylediğim miktardan oldukça fazlasına çıkmış oluyorum. Bu yüzden macbook modellerini elemiştim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba;
Abra A5 V12.1 15.6" Oyun Bilgisayarı

Bu laptop sizin için biçilmiş kaftandır. ;)
Bu bilgisayarı görmüştüm. Kafama takılan birkaç sorusu var. En önemli olarak driver desteği ve teknik destek açısından sıkıntı çeker miyim ?

Son düzenleme:

IlKenpachi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba seninle aynı tarz da bir laptop arıyorum ne alacağına karar verdin mi yardım edersen sevinirim

Kzorba26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

charmander.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Üründen memnun musunuz? Hp beni hep korkutmuştur
Memnun kaldım şuana kadar hiç üzmedi beni genelde baktığım yorumlarda ısınma problemi var diyorlardı evet her bilgisayar gibi ısınıyor elbette oyun esnasında ısınır çift fan var zaten oyunu kapattıktan 3-5 dk sonra ısıyı tahliye etmiş oluyor bunu o kadar takacaksan eğer alma msi, asus, monster al bu bilgisayarı almaya gittiğimde asus'un yakın özelliklerde bir bilgisayarını önerdi mağaza çalışanı bende ips ekran ,oluşu i7 işlemcisi ,ince ve nispeten diğerlerinden daha hafif olduğundan hp yi tercih ettim