3500 den 4500 a kadar kamera olsun F/P olsun telefon öneriniz nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

Kübra Polatel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şöyle düşünün, diğer telefonları alacağınıza oneplus alıp kalan parayla üstüne bluetooth kulaklık alabilirsiniz :)
Evet mantıklı ama şuan 7tpro 5000 tl bandında bi fiyatı var yurt dışı alicam hemen karar vermek istemiyorum google düşünüyorum almışken uzun süre götürsün diyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Op 7t kulaklık alırsınız içinden çıkanlar çok kaliteli olmuyor saten

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Pixel 4XL hiçte yabana atılacak telefon değil özellikle kamera ve yazılım olarak. Bir düşünün derim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Katılıyorum keşke türkiyeye gelse.
Arkadaş 3 android markasını ilgi çekici buluyorum ama 2si türkiyeye gelmiyor :D
Bende dördünü ilgi çekici buluyordum. Birinin telefonunu aldım ikisi TR'ye gelmiyor birinde de Android kalmadı zaten :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hadi xiaomiyi biliyorum. Oneplus ve google ı da tahmin ettim. 4. ne olaki acaba merak ettim
Huawei. Belki bir çılgınlık yapıp P30 alırdım sonrasında olanlar oldu markaya 6 ayı geçti ban süresi düzelecek gibi de değil. Güzelim Mate 30 Pro Android olmadan geliyor üstelik APK yüklesen bile telefon sürekli hata veriyor bir çalıştırıyor 5 çalıştırmıyor uygulamaları.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Huawei. Belki bir çılgınlık yapıp P30 alırdım sonrasında olanlar oldu markaya 6 ayı geçti ban süresi düzelecek gibi de değil. Güzelim Mate 30 Pro Android olmadan geliyor üstelik APK yüklesen bile telefon sürekli hata veriyor bir çalıştırıyor 5 çalıştırmıyor uygulamaları.
RIP Huawei ?

Kübra Polatel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pixel 4XL hiçte yabana atılacak telefon değil özellikle kamera ve yazılım olarak. Bir düşünün derim.
Evet google marka telefonlar çok iyi özellikle kamerası çok başarılı. Ama 4xl tasarımı hoşuma gitmedi çakma iphone 11 pro gibi duruyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pop-up kamerayı sevemedim açıkçası o yüzden O tarz telefonları kafadan eledim teşekkür ederim