3500-3800 TL Amiral telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba arkadaşlar.Bütçem 3500 ila 3800TL arası ve amiral gemisi almak istiyorum.Aradığım özellikler
1)İyi bir kamera.Çift kamera tercihimdir.
2)İthalatçı garanti olsun istemiyorum.
3)Sosyal medyada takılırım bu yüzden iyi olsun istiyorum.
4)Bol oyun oynarım oyunlarda kasma olmasın ki zaten bu fiyat bandında hiçbir telefonun kasmaya ağını düşünüyorum.
5)Pili beni idare etsin istiyorum.Sabah 7de okula gidiyorum ve 4de evde oluyorum.Beni bu vakite kadar idare etsin.
6)En az 3 ila 4 yıl kullanmak istiyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yalnız Çift kamera şart mı Galaxy s8 önerebilirim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sony Xperia XZ Premium önerebilirim S8 almaktansa.Hem daha uzun pil ömrü hem de daha stabil arayüz.S8 sadece ekran tasarımı olarak daha iyi.Yok ben Sony almam diyorsanız S8+ alabilirsiniz ama aradaki 700 TL fark bence gereksiz.

Son düzenleme:

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Yalnız Çift kamera şart mı Galaxy s8 önerebilirim
Çift kamera eksikliğini hissettirmezse olur.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sony Xperia XZ Premium önerebilirim S8 almaktansa.Hem daha uzun pil ömrü hem de daha stabil arayüz.S8 sadece ekran tasarımı olarak daha iyi.Yok ben Sony almam diyorsanız S8+ alabilirsiniz ama aradaki 700 TL fark bence gereksiz.
Ekran kasa oranına aşırı takıntılı değilim fakat Sonynin o çerçevelerine sıcak bakmıyorum.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Çift kamera eksikliğini hissettirmezse olur.

Ekran kasa oranına aşırı takıntılı değilim fakat Sonynin o çerçevelerine sıcak bakmıyorum.
Bana kalırsa o tasarımında ayrı bir çekiciliği var.S8 e göre daha iyi bir telefon bence XZP.Samsung alacaksanız S8+ alın bence veya NOTE8 4150TL HB de.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar.Bütçem 3500 ila 3800TL arası ve amiral gemisi almak istiyorum.Aradığım özellikler
1)İyi bir kamera.Çift kamera tercihimdir.
2)İthalatçı garanti olsun istemiyorum.
3)Sosyal medyada takılırım bu yüzden iyi olsun istiyorum.
4)Bol oyun oynarım oyunlarda kasma olmasın ki zaten bu fiyat bandında hiçbir telefonun kasmaya ağını düşünüyorum.
5)Pili beni idare etsin istiyorum.Sabah 7de okula gidiyorum ve 4de evde oluyorum.Beni bu vakite kadar idare etsin.
6)En az 3 ila 4 yıl kullanmak istiyorum.

Merhaba,

Ios dusunuyorsaniz iphone 7 plus tavsiye ederim. Sizin kriterlerinize uyuyor.

Apple iPhone 7 Plus 32 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı

Ama kriterlerin disina cikip performansa odaklanamak istiyorsaniz iphone 8 alabilirsiniz.

Android platformunda ise

Ithalatci garantili olur derseniz samsung note 8

Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Olmaz derseniz

Htc u11 tavsiye ederim ses performansi ve kamerasi cok iyi. Performans konusunda zaten bu yilin en guclu islemcisi olan sd835 kullaniyor.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
iPhone 7 Plus'tan daha iyi bir seçenek olamazdı. İthalatçı alabilirsen Note 8 al ama almam diyorsan iPhone 7 Plus bütün kriterlerine uyuyor. iOS 10 ile alırsan da sakın güncelleme, cayır cayır kullanırsın.

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba,

Ios dusunuyorsaniz iphone 7 plus tavsiye ederim. Sizin kriterlerinize uyuyor.

Apple iPhone 7 Plus 32 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı

Ama kriterlerin disina cikip performansa odaklanamak istiyorsaniz iphone 8 alabilirsiniz.

Android platformunda ise

Ithalatci garantili olur derseniz samsung note 8

Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Olmaz derseniz

Htc u11 tavsiye ederim ses performansi ve kamerasi cok iyi. Performans konusunda zaten bu yilin en guclu islemcisi olan sd835 kullaniyor.
Çok teşekkürler fakat ios düşünmüyorum.İthalatçı da istemiyorum.Sizce mate 10 pro ya da Note 8 Mayıs'a kadar 3800e düşer mi?

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Hahahahaah o kalasdan mı bahsediyorsun. :D
Eğer iOS 11'e güncellemezse bütün kriterlerine uyuyor. :d
Ekran kasa oranına aşırı takıntılı değilim fakat Sonynin o c

Çok teşekkürler fakat ios düşünmüyorum.İthalatçı da istemiyorum.Sizce mate 10 pro ya da Note 8 Mayıs'a kadar 3800e düşer mi?
Bu dolar kurunda düşmesi İMKANSIZ. S8 bile hala 3300 lira o da en ucuzu.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
O iki cihazın Elektronik mağazalarda fiyatı kolay kolay düşmez ithalatçı alabilme ihtimaliniz olsaydı Note 8'i tavsiye edecektik

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Marketlerde dusmez kuvvetle muhtemel ama hepsiburada da duser belki. Beklerim diyorsaniz bekleyin ama aciliyetiniz varsa ios'te istemiyorum diyorsunuz, o zaman htc u11 distributor fiyati size uyuyor, yada ithalatci note 8'e yonelin.

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Marketlerde dusmez kuvvetle muhtemel ama hepsiburada da duser belki. Beklerim diyorsaniz bekleyin ama aciliyetiniz varsa ios'te istemiyorum diyorsunuz, o zaman htc u11 distributor fiyati size uyuyor, yada ithalatci note 8'e yonelin.
Hepsiburada'dan alacağım zaten marketlerden alıp kazıklanmaya niyetim hiç yok :D Eğer düşerse mate 10 veya note 8 düşmez ise s8 Plus mantıklı duruyor.Gerçi 5 ayda birçok model çıkar.Aslında oneplus 5 KVK garantili olsa tadından yenmez cidden :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hepsiburada'dan alacağım zaten marketlerden alıp kazıklanmaya niyetim hiç yok :D Eğer düşerse mate 10 veya note 8 düşmez ise s8 Plus mantıklı duruyor.Gerçi 5 ayda birçok model çıkar.Aslında oneplus 5 KVK garantili olsa tadından yenmez cidden :)

Yalnız Note 8 tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hatta Note 5 kullanıcıları bile memnun telefonlarından

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Yalnız Note 8 tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hatta Note 5 kullanıcıları bile memnun telefonlarından
Karşılıyor ama bütçem yetmiyor maalesef.1500Tl bütçem var ama ailemin 2300Tl civarı katkısıyla alacağım telefonu.Aileme yük olmak istemiyorum o yüzden keşke op5in KVK garantilisi gelse de boşuna o kadar para vermek zorunda kalmasam.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Note8 2-3 ay içerisinde 3900 civarı düşer.HTC U11 de alabilirsin o fiyat bandında.5 ay bekleyeceğim diyorsan Snapdragon 845 li cihazlar çıkacak o zaman işin içinden çıkamazsın :).

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Karşılıyor ama bütçem yetmiyor maalesef.1500Tl bütçem var ama ailemin 2300Tl civarı katkısıyla alacağım telefonu.Aileme yük olmak istemiyorum o yüzden keşke op5in KVK garantilisi gelse de boşuna o kadar para vermek zorunda kalmasam.

İthalatçı alırsan bütçen yeter hatta Note 8 kullananlar kulübüne gözatabilirsin

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Ben senin yerinde olsam beklerim abi. Mate 10 Pro 4000'e düştüğü an alırım. Yılın en iyi telefonu. Net. Şimdi UKT'yi izledim, telefonu da elime aldım dün. Muhteşem bir cihaz. Ben bütün telefon hedeflerimi bir kenara bıraktım gerekirse 1 yıl beklerim bu telefonu alırım abi. Hiç S8 Plus alıp parayı atma. Bekle acelen yoksa.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Ben senin yerinde olsam beklerim abi. Mate 10 Pro 4000'e düştüğü an alırım. Yılın en iyi telefonu. Net. Şimdi UKT'yi izledim, telefonu da elime aldım dün. Muhteşem bir cihaz. Ben bütün telefon hedeflerimi bir kenara bıraktım gerekirse 1 yıl beklerim bu telefonu alırım abi. Hiç S8 Plus alıp parayı atma. Bekle acelen yoksa.
Bende bu Mate 10 pro ya kilitlendim muhteşem olmuş.

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
5 ay bekleyeceğim eğer daha iyi modeller gelmezse ve fiyatı düşerse kesinlikle alırım :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi canım o OIS ile yılın telefonu o gece çekimi ile (F1.6 YAV HE HE) yılın telefonu o batarya ile (4000 MAHmış yersen) yılın telefonu tabi :D

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
5 ay bekleyeceğim eğer daha iyi modeller gelmezse ve fiyatı düşerse kesinlikle alırım :)
Note 8 5000 liraya çıktı bir anda 4000'e bulunur oldu Normal tekno marketlerde 4700 civarına düştü Mate 10 Pro da inşallah 4000 seviyesine gelir HB'de falan.
Tabi canım o OIS ile yılın telefonu o gece çekimi ile (F1.6 YAV HE HE) yılın telefonu o batarya ile (4000 MAHmış yersen) yılın telefonu tabi :D
Benim için iPhone X'i de geçti dünyada şu an yer yüzünde bulunan en iyi telefon Mate 10 Pro'dur. Üstüne yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 5000 liraya çıktı bir anda 4000'e bulunur oldu Normal tekno marketlerde 4700 civarına düştü Mate 10 Pro da inşallah 4000 seviyesine gelir HB'de falan.

Benim için iPhone X'i de geçti dünyada şu an yer yüzünde bulunan en iyi telefon Mate 10 Pro'dur. Üstüne yok.
Üstüne yokmuş. :D :D Yav he he

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Mate 10 Pro'yu çok şişirdiler ve buna kanıyorsunuz çok merak ediyorum 12 ay sonra ne hale geliyor bu arada Forumda mate 10 Pro kullananlar kulübü varmıydı

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Mate 10 pro’ya bakmanızıda tavsiye ederim. Fotoğraf konusunda dillerden düşmeyen bir telefon, hatta SDN ekibi yılın telefonu diye hitap ediyorlar. UKT videosuda yayında

Son mesajlar