3500 2. El guvenilir iphone 7 plus alinirmi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
892
bence ediyor uygun fiyatlısını bulursan. Ayrıca aynı konuşmayı cb yaptığında samsung var dediğinde samsung bir ay içinde tr fiyatlarını yükseltti. Onlar da bizi seviyor değil mi :)
bir ara note 9 8000₺ olmuştu o zamanlar ahahahah
şimdi note 10 satmaya çalışıyolar 8-9k ya,kimse kusura bakmasın proyu geçtim 11 bile tokatlar note 10u;)

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
bence ediyor uygun fiyatlısını bulursan. Ayrıca aynı konuşmayı cb yaptığında samsung var dediğinde samsung bir ay içinde tr fiyatlarını yükseltti. Onlar da bizi seviyor değil mi :)
Yüksekte bilir birşey demiyorum bende en iyi f/p telefon almasını öneriyordu herkese samsung en azından kore malı. Amerika gibi teror orgutlerine ( buna bizim şanda bile savaştığımız suriyedeki teror örgütleri de dahil ) silah vermiyor :)

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Yüksekte bilir birşey demiyorum bende en iyi f/p telefon almasını öneriyordu herkese samsung en azından kore malı. Amerika gibi teror orgutlerine ( buna bizim şanda bile savaştığımız suriyedeki teror örgütleri de dahil ) silah vermiyor :)
hocam siyaset yapmak istemiyorum zorlama beni
Mesaj otomatik birleştirildi:

6s bi de benimki,maşallah gram yavaşlama yok aksine hızlanmış:)
yok ya iPhone yavaşlatma yapıyor. Xiaominin o zamanki cihazları şu an fişek gibi a pardon o zaman xiaomi var mıydı?

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
hocam siyaset yapmak istemiyorum zorlama beni
Yok hocam zaten amacım siyaset yapmak değil zaten site içinde yasak diye biliyorum ben sadece iphone alanların verdikleri paranın nereye gittiklerini bilsinler onu istiyorum. Birde iphone dan daha f/p telefonlar var bunu aydınlatmak istiyorum.?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Yok hocam zaten amacım siyaset yapmak değil zaten site içinde yasak diye biliyorum ben sadece iphone alanların verdikleri paranın nereye gittiklerini bilsinler onu istiyorum. Birde iphone dan daha f/p telefonlar var bunu aydınlatmak istiyorum.?
alışkanlık meselesi ben androide geçince en üst düzey de olsa olmuyor hoşuma gitmiyor

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
yok ya iPhone yavaşlatma yapıyor. Xiaominin o zamanki cihazları şu an fişek gibi a pardon o zaman xiaomi var mıydı?
Xiaomi bence gayet iyi bir giris yaptı ve bence yakind telefon konusunda samsungu da geçer diye düşünüyorum zamanında samsung f/p telefonlar üretiyordu şimdi yerine xiaomi gibi firmalar aldi

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
alışkanlık meselesi ben androide geçince en üst düzey de olsa olmuyor hoşuma gitmiyor
benim şahsi android görüşüm insanların ihtiyacı olmayan özellikleri çok mühim bir şeymiş gibi anlatıp o özelliği bile becerememeleri. Mesela 50x zoom olayı kaç kişi kullandı? Ama gündem oldu 50x falan da kaç foto çekildi 50xle

Xiaomi bence gayet iyi bir giris yaptı ve bence yakind telefon konusunda samsungu da geçer diye düşünüyorum zamanında samsung f/p telefonlar üretiyordu şimdi yerine xiaomi gibi firmalar aldi
yani alt ve orta düzeyde iyi işler yapıyorlar ama hala üste pek tırmanamadılar (her açıdan baktğımızda)

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bu olay bunun gibi

İlla İphone alacam diyene zaten ne söylense boş
Bir sürü ios temaları çıktı her ne kadar stabil calismasada

yani alt ve orta düzeyde iyi işler yapıyorlar ama hala üste pek tırmanamadılar (her açıdan baktğımızda)
Globalde yeni tanınıyor hocam yakında güzel telefon lar uretirler ( mi mix alpha gibi ☺)

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Bu olay bunun gibi

Bir sürü ios temaları çıktı her ne kadar stabil calismasada
geç hocam o ne öyle o zaman 1000₺’ye çakma iphone alsınlar bizim derdimiz tema değil rahat kullanım ve kafam rahat. Xiaomi ya da herhangi bir firmadan alan biri garanti konusunda apple’ınki gibi hizmet alabiliyor mu? Ben 2 kere bedava ekran değiştirdim bundan önceki telefonumda. Telefonumda bir sıkıntı oluyor ya da öyle hissediyorum gidiyorum adamlara check-ıp yaptırıyorum her şey çıkıyor adamlar malı sat kaç mantıpı yok garanti süresince her şeye varlar

geç hocam o ne öyle o zaman 1000₺’ye çakma iphone alsınlar bizim derdimiz tema değil rahat kullanım ve kafam rahat. Xiaomi ya da herhangi bir firmadan alan biri garanti konusunda apple’ınki gibi hizmet alabiliyor mu? Ben 2 kere bedava ekran değiştirdim bundan önceki telefonumda. Telefonumda bir sıkıntı oluyor ya da öyle hissediyorum gidiyorum adamlara check-ıp yaptırıyorum her şey çıkıyor adamlar malı sat kaç mantıpı yok garanti süresince her şeye varlar
yani ben telefon aldığımda ya şöyle olursa ya böyle olursa diye düşünmeyeceğim mesela xiaomini bir çok telefonunda kronik sorunlar görüldü bir çok kişide

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Xiaomi den bahsediyorsun dediğim gibi global e yeni yeni atılıyor, iphone hem pahalı satıyor hemde uzun süredir telefon üretip satıyor bu tü şeyleri yapması normal. J7 prime 2 kullanıyorum garantiye görürdü anakart kasa ve pili ücretsiz deistiler yani.

yani ben telefon aldığımda ya şöyle olursa ya böyle olursa diye düşünmeyeceğim mesela xiaomini bir çok telefonunda kronik sorunlar görüldü bir çok kişide
Yavaş yavaş tecrübe kazanacaklar işte?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben şahsen iphonea alıştım,kamerası ve hızı harika geliyor bana.s10 plus da olsa 6aya ufak da olsa lag olabiliyor arka planda uygulama açarken.apple sıfır hata neredeyse(bir ara kasıldı ama güncellemeyle çözüldü)
Bende 5 sene İPhone 5s kullandım IOS'e alıştım ama artık bana çok sıkıcı ve sıradan geliyor İPhone'dan yeterince hevesimi aldığımı düşünüyorum ve artık Android kullanabilirim zorlanacağımı zannetmiyorum

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Bende 5 sene İPhone 5s kullandım IOS'e alıştım ama artık bana çok sıkıcı ve sıradan geliyor İPhone'dan yeterince hevesimi aldığımı düşünüyorum ve artık Android kullanabilirim zorlanacağımı zannetmiyorum

kimse zorlanmaz zaten yeni androidleri de iyice iOS’e benzet yaptılar. Pek bir değişim olmaz senin açından

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Alınmaz android seçenekleri daha iyi

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
3700 TL'ye ikinci el iPhone 7 Plus almak hiç mantıklı değil. Şuan iPhone 7 kullanan biri olarak söylüyorum bunu. Çünkü büyük ihtimalle 2 sene sonra güncelleme almayacak. Ayrıca ikinci el aldığın cihazın batarya sağlığı maksimum %80'dir ve birkaç yıla çok daha kötü hale gelecektir. Ayrıca hızlı şarj özelliği olmadığı için telefonu şarj etmek çok can sıkıcı oluyor. Yeni telefonların kameralarıyla karşılaştırınca kamerası da zayıf kalıyor. Bence temiz sıfırından güzel bir android cihaz al.

fubuonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
ben ortalamanın üstünde maaş alan biriyim ama iphone telefona o kadar para veremem... 3.500 tl vericem ve 2. el telefon alacağım hayatta almam. iPhone 7 Plus Fiyatı - Vatan Bilgisayar sıfır olanı al en azından. ama hatırlatıyorum telefonun çıkış tarihi 2016. hava atmak için telefon kullanılmaz....

Reaksiyon puanı
296
4100 tl sıfırı var o kadar çok para 2. el telefona verilmez illa alacam diyorsan sıfır al garantisi olur

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Sıfırına da o kadar para verilmez o paraya ben Mİ9T Pro alırım

yav kardeşim tamam dünyanın en iyisi xiaomi. Düzgün oku şu yorumları adam diyor ki illa alacam diyorsan sıfırı daha karlı olur diyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
yav kardeşim tamam dünyanın en iyisi xiaomi. Düzgün oku şu yorumları adam diyor ki illa alacam diyorsan sıfırı daha karlı olur diyor.
Ben öyle bir şey ima etmedim yorumu da okudum ancak 7 plus çıkalı üstünden 3 sene geçti bu saatten sonra sıfırı alınmaz ki ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak varken adam neden çerçeveli telefon alsın sıfır alırsa hem kafası rahat olur hemde garantisi olur o konuda haklısın ancak dediğim gibi bu saatten sonra çerçeveli telefon alınmaz şahsen ben almam

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Ben öyle bir şey ima etmedim yorumu da okudum ancak 7 plus çıkalı üstünden 3 sene geçti bu saatten sonra sıfırı alınmaz ki ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak varken adam neden çerçeveli telefon alsın sıfır alırsa hem kafası rahat olur hemde garantisi olur o konuda haklısın ancak dediğim gibi bu saatten sonra çerçeveli telefon alınmaz şahsen ben almam

sen alırsın demiyoruz. Adam diyor ki İLLA ALACAKSAN sıfırı daha uygun diyor hani illa 7 plus alacaksan demek istiyor anladın mı şimdi

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
sen alırsın demiyoruz. Adam diyor ki İLLA ALACAKSAN sıfırı daha uygun diyor hani illa 7 plus alacaksan demek istiyor anladın mı şimdi
ANLADIK bende zaten konu sahibi için dedim onu kendim için demedim