3500 2. El guvenilir iphone 7 plus alinirmi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Bu olay bunun gibi

Bir sürü ios temaları çıktı her ne kadar stabil calismasada
geç hocam o ne öyle o zaman 1000₺’ye çakma iphone alsınlar bizim derdimiz tema değil rahat kullanım ve kafam rahat. Xiaomi ya da herhangi bir firmadan alan biri garanti konusunda apple’ınki gibi hizmet alabiliyor mu? Ben 2 kere bedava ekran değiştirdim bundan önceki telefonumda. Telefonumda bir sıkıntı oluyor ya da öyle hissediyorum gidiyorum adamlara check-ıp yaptırıyorum her şey çıkıyor adamlar malı sat kaç mantıpı yok garanti süresince her şeye varlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

geç hocam o ne öyle o zaman 1000₺’ye çakma iphone alsınlar bizim derdimiz tema değil rahat kullanım ve kafam rahat. Xiaomi ya da herhangi bir firmadan alan biri garanti konusunda apple’ınki gibi hizmet alabiliyor mu? Ben 2 kere bedava ekran değiştirdim bundan önceki telefonumda. Telefonumda bir sıkıntı oluyor ya da öyle hissediyorum gidiyorum adamlara check-ıp yaptırıyorum her şey çıkıyor adamlar malı sat kaç mantıpı yok garanti süresince her şeye varlar
yani ben telefon aldığımda ya şöyle olursa ya böyle olursa diye düşünmeyeceğim mesela xiaomini bir çok telefonunda kronik sorunlar görüldü bir çok kişide

Emre dilber

Asistan
Xiaomi den bahsediyorsun dediğim gibi global e yeni yeni atılıyor, iphone hem pahalı satıyor hemde uzun süredir telefon üretip satıyor bu tü şeyleri yapması normal. J7 prime 2 kullanıyorum garantiye görürdü anakart kasa ve pili ücretsiz deistiler yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani ben telefon aldığımda ya şöyle olursa ya böyle olursa diye düşünmeyeceğim mesela xiaomini bir çok telefonunda kronik sorunlar görüldü bir çok kişide
Yavaş yavaş tecrübe kazanacaklar işte👍

Webhead

Profesör
Ben şahsen iphonea alıştım,kamerası ve hızı harika geliyor bana.s10 plus da olsa 6aya ufak da olsa lag olabiliyor arka planda uygulama açarken.apple sıfır hata neredeyse(bir ara kasıldı ama güncellemeyle çözüldü)
Bende 5 sene İPhone 5s kullandım IOS'e alıştım ama artık bana çok sıkıcı ve sıradan geliyor İPhone'dan yeterince hevesimi aldığımı düşünüyorum ve artık Android kullanabilirim zorlanacağımı zannetmiyorum

ahm@

Bende 5 sene İPhone 5s kullandım IOS'e alıştım ama artık bana çok sıkıcı ve sıradan geliyor İPhone'dan yeterince hevesimi aldığımı düşünüyorum ve artık Android kullanabilirim zorlanacağımı zannetmiyorum
kimse zorlanmaz zaten yeni androidleri de iyice iOS’e benzet yaptılar. Pek bir değişim olmaz senin açından

smnckgzr

Üyecik
3700 TL'ye ikinci el iPhone 7 Plus almak hiç mantıklı değil. Şuan iPhone 7 kullanan biri olarak söylüyorum bunu. Çünkü büyük ihtimalle 2 sene sonra güncelleme almayacak. Ayrıca ikinci el aldığın cihazın batarya sağlığı maksimum %80'dir ve birkaç yıla çok daha kötü hale gelecektir. Ayrıca hızlı şarj özelliği olmadığı için telefonu şarj etmek çok can sıkıcı oluyor. Yeni telefonların kameralarıyla karşılaştırınca kamerası da zayıf kalıyor. Bence temiz sıfırından güzel bir android cihaz al.

fubuonur

Üyecik
ben ortalamanın üstünde maaş alan biriyim ama iphone telefona o kadar para veremem... 3.500 tl vericem ve 2. el telefon alacağım hayatta almam. iPhone 7 Plus Fiyatı - Vatan Bilgisayar sıfır olanı al en azından. ama hatırlatıyorum telefonun çıkış tarihi 2016. hava atmak için telefon kullanılmaz....

Webhead

Profesör
yav kardeşim tamam dünyanın en iyisi xiaomi. Düzgün oku şu yorumları adam diyor ki illa alacam diyorsan sıfırı daha karlı olur diyor.
Ben öyle bir şey ima etmedim yorumu da okudum ancak 7 plus çıkalı üstünden 3 sene geçti bu saatten sonra sıfırı alınmaz ki ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak varken adam neden çerçeveli telefon alsın sıfır alırsa hem kafası rahat olur hemde garantisi olur o konuda haklısın ancak dediğim gibi bu saatten sonra çerçeveli telefon alınmaz şahsen ben almam

ahm@

Ben öyle bir şey ima etmedim yorumu da okudum ancak 7 plus çıkalı üstünden 3 sene geçti bu saatten sonra sıfırı alınmaz ki ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak varken adam neden çerçeveli telefon alsın sıfır alırsa hem kafası rahat olur hemde garantisi olur o konuda haklısın ancak dediğim gibi bu saatten sonra çerçeveli telefon alınmaz şahsen ben almam
sen alırsın demiyoruz. Adam diyor ki İLLA ALACAKSAN sıfırı daha uygun diyor hani illa 7 plus alacaksan demek istiyor anladın mı şimdi

stat counter