350 TL'ye en iyi oyuncu kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Dr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. Oyun için alacağım laptopa, 350 TL civarında bana 7.1 önereceğiniz en iyi oyuncu kulaklığı nedir ya da şunlardan hangisidir ?
Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA (7.1 olmadığı için vazgeçmeli miyim?)

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Arkadaşlar merhaba. Oyun için alacağım laptopa, 350 TL civarında bana 7.1 önereceğiniz en iyi oyuncu kulaklığı nedir ya da şunlardan hangisidir ?
Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA (7.1 olmadığı için vazgeçmeli miyim?)
Öncelikle şunu belirteyim kendim Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık kullanıyorum.

Ses kalitesi ve oyunlarda ki verdiği bass olsun ve ses hissi kalitesi olsun gayet güzel en azından bu fiyata alabileceğin ve memnun kalabileceğin nadir kulaklıklardan aşağıya deneme videosunu bıraktım izlemeden geçme.

Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık

Bunlarda diğer bakabileceği kulaklıklar...

Gamepower Luna 7.1 PRO Oyuncu Kulaklığı Siyah

Asus Cerberus V2 Blue Oyuncu Kulaklık

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
7.1 çok gereksiz bir şey. Stereo daha iyi ses kasarsınız bunu belirteyim.
CM MH530 veya Arctis 3 önerebilirim. RW1 de bassları güçlü bir alternatif.

Mr.Dr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
7.1 çok gereksiz bir şey. Stereo daha iyi ses kasarsınız bunu belirteyim.
CM MH530 veya Arctis 3 önerebilirim. RW1 de bassları güçlü bir alternatif.
Ses kasmak aslında ilk tercihim değil. Pubg cs go pek oynamayacağım. En kaliteli sesi veren, ağrıtma yapmayan, mümkünse de 7.1 performansı max. olmasa da verebilen bu fiyat bandında ilk öneriniz CM midir Arctis 3 müdür, Rampage'i de öneriyorlar. Aslında Hyperx Cloud u hepsinden çok öneriyorlar fakat 7.1 değil. Sence neden gereksiz, sonuçta hatrı sayılır bir harcama yapıyorsam o çevresel ses performansını da istiyorum haliyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle şunu belirteyim kendim Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık kullanıyorum.

Ses kalitesi ve oyunlarda ki verdiği bass olsun ve ses hissi kalitesi olsun gayet güzel en azından bu fiyata alabileceğin ve memnun kalabileceğin nadir kulaklıklardan aşağıya deneme videosunu bıraktım izlemeden geçme.

Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık

Bunlarda diğer bakabileceği kulaklıklar...

Gamepower Luna 7.1 PRO Oyuncu Kulaklığı Siyah

Asus Cerberus V2 Blue Oyuncu Kulaklık
Çok teşekkür ederim detaylı yorumun için. Benim yazdığım seçeneklerden daha mı iyi acaba ? Videoda 170 lira diyor tabi arttı fiyatlar şu anda indirimli hali 274 TL. 7.1 almalı mıyım, hyperx cloud nasıldır, Rampage ile farkı nedir veya Arctis 3 ve CM ile

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ses kasmak aslında ilk tercihim değil. Pubg cs go pek oynamayacağım. En kaliteli sesi veren, ağrıtma yapmayan, mümkünse de 7.1 performansı max. olmasa da verebilen bu fiyat bandında ilk öneriniz CM midir Arctis 3 müdür, Rampage'i de öneriyorlar. Aslında Hyperx Cloud u hepsinden çok öneriyorlar fakat 7.1 değil. Sence neden gereksiz, sonuçta hatrı sayılır bir harcama yapıyorsam o çevresel ses performansını da istiyorum haliyle.

Çok teşekkür ederim detaylı yorumun için. Benim yazdığım seçeneklerden daha mı iyi acaba ? Videoda 170 lira diyor tabi arttı fiyatlar şu anda indirimli hali 274 TL. 7.1 almalı mıyım, hyperx cloud nasıldır, Rampage ile farkı nedir veya Arctis 3 ve CM ile
Rampage kulaklık MSI DS502'nin logo basılmış hali. Başka farkları yok. Titreşim özelliği vs. gayet iyi. 2 senedir çalışıyor benimki, başka bir kulaklığa geçtim. Tavsiye eder miyim? Sonuna kadar. Cidden iyi bir kulaklık.

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168

Eğer rampage nin tanıtım videosunu izlediysen zaten o attıklarım arasında ilk alacağın kulaklık olur kulaklarımı şahsen ağrıtmıyor ve gayet rahat ses kalitesi de genelde silah oyunları oynadıgım için mükemmel.

Ayrıca vibration diye bir tuş var kulaklıkta bu seçeneği açtığınızda mesela silah oyunlarında sağ tarafta bomba patladıysa kulaklığın sağ tarafı titriyor ve verdiği his harika

Mr.Dr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rampage kulaklık MSI DS502'nin logo basılmış hali. Başka farkları yok. Titreşim özelliği vs. gayet iyi. 2 senedir çalışıyor benimki, başka bir kulaklığa geçtim. Tavsiye eder miyim? Sonuna kadar. Cidden iyi bir kulaklık.
Peki benim alacağım laptop Monster Abra A5 v15.1 modelinde ses kartı var mı, ayrıca ses kartı almalı mıyım bu kulaklıkları alırken ?

Mr.Dr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
RW1'in kendi ses kartı var.
Çok iyi.. 7.1'in bu fiyatlarda önemi yok diyorlar, yoksa hyperx cloud stinger alacaktım. Rampage'in önerdiğiniz modeli beni Steelseries arctis 3 ve Razer gibi 350 TL'lik modellerden daha memnun edecekse elbette tercih ederim. Açıkçası emin olamadım. Pc'de bu kadar kararsız kalmadım niyeyse :)

justcause002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi.. 7.1'in bu fiyatlarda önemi yok diyorlar, yoksa hyperx cloud stinger alacaktım. Rampage'in önerdiğiniz modeli beni Steelseries arctis 3 ve Razer gibi 350 TL'lik modellerden daha memnun edecekse elbette tercih ederim. Açıkçası emin olamadım. Pc'de bu kadar kararsız kalmadım niyeyse :)

Merhabalar, hangisini satın aldınız ?

Son düzenleme:

Son mesajlar