350-400 TL Oyuncu Kulaklık, 150-200 TL Oyuncu Fare Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Puresayko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir sistem dizdim ve yanına oyuncu kulaklık ve fare almak istiyorum. Aradığım kulaklığın dışarıdan ses almamasını ve abartısız bas ile temiz bir ses vermesini istiyorum(bassız da olmayacak tabi). Mikrofonu çok önemli benim için, cızırtı ve statik sesi olmayan, temiz ve net bir ses alan mikrofonu olsun istiyorum. Tasarımı çok abartılı olmayan, kafayı sıkmayan, kulakları terletmeyen bir model biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum(350-400 TL).

Fare olarak ise Logitech oyuncu fareleri ilgimi çekti ancak ben fare kullanan arkadaşlardan öneri almak istiyorum. Kablolu mu kablosuz mu alsam karar veremedim. 150-200 TL civarında, ağırlı orta sağlam ve hoş görünümlü bir fare arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
143
Logitech G300S G402 Hyperion Fury G502 modellerini kullandım. Genel itibari ile memnun olduğumu belirtmek isterim. Sırf RGB görüntüsü için yeni farklı bir mouse aldım. Size tavsiyem almadan önce Vatan-Adeks-Game Ekstra gibi yerlere gidip teşhir ürünlerine bakmalısınız. Elinize tam oturan modeli belirlemenizde yardımcı olacaktır.

kokpiton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne aldın merak ettim bilgi verirsen sevinirim

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
G300s öneririm 2 yıl önce kupon ile 75tl'ye almıştım o kadar memnunum ki elime tam oturuyor ve iki ellede kullanabiliyorum.Sormak istediğin soru varsa cevaplayabilrim.

Son mesajlar