35 TL vs 200 TL lik mouse pad?

Bu konuyu okuyanlar

Mikail19o5

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar 35 TL ye almış olduğum 90x40 boyutunda bir mouse pad kullanıyorum çok rahatsızlığım yok ama Steel SERİES in QcK mousepadlerini çok övüyorlar ve fiyatı 200 TL sizce aradaki 165 TL ye değecek bir fark görebilir miyim? Daha önce kullanan veya bilen var mı almalı mıyım? Genelde pubg ve diğer fps oyunları oynuyorum.

şuan kullandığım mouse pad:
-
n11.com'dan 2019 Model 6 ÇEŞİD XXL 90x40 CM Gaming mousepad seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

İnternette görüp almayı düşündüğüm mouse pad bu :
-
n11.com'dan SteelSeries QcK Edge Mousepad - XLarge seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Mouse takılmadan rahat kayıyorsa elindeki de yeterli olur. Tabi ki SS malzeme kalitesi olarak daha iyidir ama arada çok fazla fark olur diyemem.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ben steelseries QcK küçük boyutunu kullanıyorum 550dp oynadığım için yetmeyebiliyor dün Corsair mm200 XL aldım steelseries benzemiyor sa iptal edib SS extended alırım çünkü dokusu kayma hissiyatıni çok seviyorum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Corsair mm200 geldi SS QCK biraz daha aralıklı bir kumaştan oluşuyor ve çok fazla alıştırma yaptığım zaman bileğim sürtünmeden dolayı acıma ile sürtünme hissiyatinin arasında kalıyordu Corsair ise çok ince,kaygan ve yumuşak bir kumaştan oluşuyor daha kolay kayıyor mouse. Siz pubg oyuncusu olduğunuz için mouse geri çekme durumunuz oluyordur zaten o geri çekmelerde daha kontrollü bir kaydırma yapabiliyorsunuz yani Corsair mm200 daha iyi geldi bana.