3400 TL'lik Telefon Önerisi - Samsung - lg - apple

sağlamlık ve pil

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

eoktay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hem iphone 7 hem galaxy s8 kullanan biri olarak tavsiyem kesinlikle iphone. evet s8 hızlı tipi yakışıklı falan ama kullanışsız be

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tüm dünya, yabancı ,yerli ,taraflı, tarafsız tüm teknoloji editörleri iPhone 7'nin pilinin iyi olmadığını söyler.
Bugün 6 ve 6S kullanlar powerbank ve priz arıyorlar.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Iphone 6 kullanan arkasim 5 saat civari ekran aliyo normal kullanimda gunluk senaryo yani ee cpu neslinden filan 6s e bi saat koysan farazi 6 saat civari ekran alirsin. Simdi diger markalarda ben 8-10 saat civari ekran aliyorum diyen varmidir merak ettim ?beklemeler haric.birde kullanim senaryosu kisiden kisiye cok degisir o da ayri tabi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar boş yapmayalım ne 6 saati? S7'nin zorlama kullanımda 5 saat 21 dakika aldığı yerde iPhone 7 kimdir?
Iphone 6 kullanan arkasim 5 saat civari ekran aliyo normal kullanimda gunluk senaryo yani ee cpu neslinden filan 6s e bi saat koysan farazi 6 saat civari ekran alirsin. Simdi diger markalarda ben 8-10 saat civari ekran aliyorum diyen varmidir merak ettim ?beklemeler haric.birde kullanim senaryosu kisiden kisiye cok degisir o da ayri tabi.
S7 Edge ile 11 saat alan gördüm. Z2/Z3 ile 7-8 saat alan gördüm. S7 Edge kullanıcıları şuan hep 7-8 saat ekran süresi alıyor. Benim pilimin eskimesine belki de tahmini 410-420 şarj döngüsünü geçmesine, 2 güncelleme önce şarj ömrünün içine sıçmalarına ve hala düzeltmeye çalışmalarına rağmen 4-5 saat ekran süresi alıyorum. S7'de 2 günlük kullanım sırasında 4.5 saat ekran süresi alıyorum.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Neyse yine dayanamadim buldum biseyler test beni yalanci cikartmadi asagi yukari tutmus tahminim.5:30 ekran aldi adam.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Neyse yine dayanamadim buldum biseyler test beni yalanci cikartmadi asagi yukari tutmus tahminim.5:30 ekran aldi adam.

Adamlar ilk yoruma it's not true yazmış sen kalkmış 5.5 saat ekran almış diyorsun. Daha ben belli senaryolar dışıdna 6S2in 5 saati geçtiğini görmedim kaldı ki konumuz 7
--- Gönderi Güncellendi ---
7 değil 7 Plus'u bile geçmiş S8

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Adamlar ilk yoruma it's not true yazmış sen kalkmış 5.5 saat ekran almış diyorsun. Daha ben belli senaryolar dışıdna 6S2in 5 saati geçtiğini görmedim kaldı ki konumuz 7
--- Gönderi Güncellendi ---
7 değil 7 Plus'u bile geçmiş S8

Yorumda diyo demi its not true diye.daha nabalim arkadas ya inceleme atiyoz yabanci onuda begenmiyosunuz.bende kafama gore gireyim bi incelemenin altina its not true yaziyim cikiyim :)

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Arkadaşlar boş yapmayalım ne 6 saati? S7'nin zorlama kullanımda 5 saat 21 dakika aldığı yerde iPhone 7 kimdir?

S7 Edge ile 11 saat alan gördüm. Z2/Z3 ile 7-8 saat alan gördüm. S7 Edge kullanıcıları şuan hep 7-8 saat ekran süresi alıyor. Benim pilimin eskimesine belki de tahmini 410-420 şarj döngüsünü geçmesine, 2 güncelleme önce şarj ömrünün içine sıçmalarına ve hala düzeltmeye çalışmalarına rağmen 4-5 saat ekran süresi alıyorum. S7'de 2 günlük kullanım sırasında 4.5 saat ekran süresi alıyorum.

Bos yapan biri varsa sensin arkadas.sana daha oncede dedik uslubuna dikkat et diye bos yapma su bu ne demek?! Insan gibi herkes fikirlerini belirtiyo burda.agzindan cikani kulagin duysum biraz.forumda yaziyosun sokakta gezmiyosun.onune gelen heryere samsung yaz ondan sonra en ufak karai fikre geleme oldu canim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bos yapan biri varsa sensin arkadas.sana daha oncede dedik uslubuna dikkat et diye bos yapma su bu ne demek?! Insan gibi herkes fikirlerini belirtiyo burda.agzindan cikani kulagin duysum biraz.forumda yaziyosun sokakta gezmiyosun.onune gelen heryere samsung yaz ondan sonra en ufak karai fikre geleme oldu canim.
Sen kime üslup öğretiyorsun yahu? Yürü git işine

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Tüm dünya, yabancı ,yerli ,taraflı, tarafsız tüm teknoloji editörleri iPhone 7'nin pilinin iyi olmadığını söyler.
Bugün 6 ve 6S kullanlar powerbank ve priz arıyorlar.

Kaldiki konumuz 7 demissin mesaja bak.daha ne dedigini kendin bilmiyosun gelmisin bide argo laflarla karsindakini ne tanimadan ne etmeden konusuyosun.argoya asagilama kelimelere saracak olursan olmaz kardes burasi forum

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yanlis yazdigim herhangi bir kimseyi inciltici lafim varsa bana karsi yapilan saldiri disinda engellesinler hatta komple silsinler uyeligimi.sorun yok tamamen sosyal medya adina yaziyorum saatlerce

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kaldiki konumuz 7 demissin mesaja bak.daha ne dedigini kendin bilmiyosun gelmisin bide argo laflarla karsindakini ne tanimadan ne etmeden konusuyosun.argoya asagilama kelimelere saracak olursan olmaz kardes burasi forum
Bugün pili eskiyen 6 ve 6s kullanıcları powerbank arıyor yarın 7 kullanıcları da arayacak hatta arıyorlar diyecektim devamını niyeys getirmemişim bilmiyorum.
Sana S7 ve S8'in iPhone 7 ve 7 plus'u pil olarak geçtiği 2 tane kaynak attım hala 6S'in pil testini atıyorsan daha sana laf anlatmayacağım.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Bugün pili eskiyen 6 ve 6s kullanıcları powerbank arıyor yarın 7 kullanıcları da arayacak hatta arıyorlar diyecektim devamını niyeys getirmemişim.
Sana S7 ve S8'in iPhone 7 ve 7 plus'u pil olarak geçtiği 2 tane kaynak attım hala 6S'in pil testini atıyorsan daha sana laf anlatmayacağım.

Yahu benim kastim zaten sana laf stmak degil atmadimda kardes alintila varsa.ben cikipta samsungun s7 s8 inin piline bilmem neyine tarafgir yorum yaptimmi yada baska bi markaya.sen olaya farkli kafayla bakiyosun.apple dusmani oldugun cok asilar olabilirsinde seni baglar.ordaki konu senin yorumun uzerine 6s in sarj suresine gelince link attim sende yalanladin.ee sen link attim ben niye bi kulp bulupta yalanlamiyorum cunku herkesin gorusune saygim var.bu konustugumuz firmalar global zaten biz fikir belirtiriz onlar milyar.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Hocam arkadaş üni okuyup beni uzun süre idare etsin diyor onun için biz apple in eskimis kotu kamerali pili cabuk biten telefonu yerine androidde onu ikiye katlayacak ve uzun sure goturebilecek xz premium onerdik buda sizin gorusunuz tabi
Yalnız yorum iyi okursanız benim önerim galaxy s8