300tl'ye kadar derin bass veren kulak içi önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Öncelikle konu dışı açmanın sebebi mobil aksesuarlar kategorisinin kaldırılmış olması ve alakalı bir kategorinin olmamasından yeniden düzeltilmesi lazım.

Gelelim gerçek konuya kafaya fazla takmaya başladığım almassam kafayı elime alacağım konu bass derinliği çok iyi olan sesleri bozmadan net ses verebilecek kulak içi lazım şuan sennhesier cx275s kullanıyorum tiz ve ses netliği çok hoşuma gidiyor ama o bass arka planda kalıyor ve derinlik yok 300tl'ye kadar takmadan alabilirim daha fazla kulak içi kulaklık için vermek istemiyorum. Sony mdr50ap var ama sesleri net değil diyen çok kişi var sennhesier kullandığım için bundan ona geçince netliği yadırgamak istemiyorum.

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Hocam ilk önce bende sizi Yandex'i bıraktığınız için kınıyorum.
Sennheiser İE80 en iyi derin bass yüz veren kulaklık.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
2400tl verdikten sonra bir zahmet derin olsun ya

Reaksiyon puanı
5,171
Öncelikle konu dışı açmanın sebebi mobil aksesuarlar kategorisinin kaldırılmış olması ve alakalı bir kategorinin olmamasından yeniden düzeltilmesi lazım.

Gelelim gerçek konuya kafaya fazla takmaya başladığım almassam kafayı elime alacağım konu bass derinliği çok iyi olan sesleri bozmadan net ses verebilecek kulak içi lazım şuan sennhesier cx275s kullanıyorum tiz ve ses netliği çok hoşuma gidiyor ama o bass arka planda kalıyor ve derinlik yok 300tl'ye kadar takmadan alabilirim daha fazla kulak içi kulaklık için vermek istemiyorum. Sony mdr50ap var ama sesleri net değil diyen çok kişi var sennhesier kullandığım için bundan ona geçince netliği yadırgamak istemiyorum.
50ap fiyat aralığndaki en basslı kulaklık. Tabi abisini alsanız çok daha iyi ses alırsınız.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
50ap fiyat aralığndaki en basslı kulaklık. Tabi abisini alsanız çok daha iyi ses alırsınız.
Abisi yeni Türkiye'ye geldi ve 480tl diğer yerlere gelince 450 olur en az o kadarda para vermek istemiyorum başka kulaklık bulunmaz mı ?

Reaksiyon puanı
5,171
Abisi yeni Türkiye'ye geldi ve 480tl diğer yerlere gelince 450 olur en az o kadarda para vermek istemiyorum başka kulaklık bulunmaz mı ?
70ap çok uzun zamandır Türkiye'de satılan bir kulaklık. Eğer daha çok basslı bir kulaklık istiyorsanız xb50 yada 70ap modellerine yönelmelisiniz.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Kz markasını eleştirecek biri var mı ?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Çok kez duydum ama dış ülkede bedavaya giden ürün burda kulaklık için fazla para diyebileceğimiz fiyatlara gidiyor hak eder mi yani ?

Reaksiyon puanı
5,171
Çok kez duydum ama dış ülkede bedavaya giden ürün burda kulaklık için fazla para diyebileceğimiz fiyatlara gidiyor hak eder mi yani ?
Marka bazında eleştiri çok doğru değil ancak genel anlamda kulaklıkları sert basslı olmuyor. Ve yine genel anlamda kulaklıkları çok büyük oluyor. Küçük kulağa sahip olanlar kulaktaki bir kıkırdağa baskı yaptığını söylüyor.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Peki neden Türkiye'de baktığımda olmayan 2 gün önce Mediamark'da gördüğüm mdr xb70ab nasıl eskiden beri var ? Onu anlamadım tabi o kadar çıkmam kulak üstü hem oyun hem müzik 1300tl Jack'lı bir öneri varmı oyun için gsp 300 ve Asus soar kullanıyorum oyunda çok efsane bişey ama müzik zevki yine cx275s gibi.

Reaksiyon puanı
5,171
Peki neden Türkiye'de baktığımda olmayan 2 gün önce Mediamark'da gördüğüm mdr xb70ab nasıl eskiden beri var ? Onu anlamadım tabi o kadar çıkmam kulak üstü hem oyun hem müzik 1300tl Jack'lı bir öneri varmı oyun için gsp 300 ve Asus soar kullanıyorum oyunda çok efsane bişey ama müzik zevki yine cx275s gibi.
Bir kulaklığın Türkiye'de bulunup bulunmadığı yorumunu Mediamark reyonlarında olup olmaması ile mi yapıyorsunuz?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Bir kulaklığın Türkiye'de bulunup bulunmadığı yorumunu Mediamark reyonlarında olup olmaması ile mi yapıyorsunuz?
Tabiki de değil ya öyle yüksek bir araştırmaya girmedim Sony'nin bass kulaklıklarını bildiğim için sitesi üzerinden araştırma yaptım orda 70 modelini görünce Google üzerinden aradım çıkmayınca Türkiyede yok dedim onun için böyle bir düşüncedeyim 480tl fiyatı var o kadar çıkmam zaten sadece müzik için.

Reaksiyon puanı
5,171
Tabiki de değil ya öyle yüksek bir araştırmaya girmedim Sony'nin bass kulaklıklarını bildiğim için sitesi üzerinden araştırma yaptım orda 70 modelini görünce Google üzerinden aradım çıkmayınca Türkiyede yok dedim onun için böyle bir düşüncedeyim 480tl fiyatı var o kadar çıkmam zaten sadece müzik için.
O zaman xb50ap alın. Piyasada başka yok doğru düzgün basshead kulaklığı.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
O zaman yarın sipariş veririm yada şimdide verebilirim ilk size geri bildirim atıcam inşaallah eko ile güzel bir dengesi olur.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
kz'lerde çift driverlar oluyor ses bozulmaması yönünden daha iyi gibi geliyor ama dış ülkede çok ucuz bir ürün.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Tabiki de o kadar kulaklık kullandım ama küçüçük olduğu için THD olayı daha fazla olur diye düşünüyorum iyi ya alıyorum yarın cuma günü gelir herhalde.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Sizce xiaomi mi hybrid pro hd nasıl almayı düşünüyorum temiz ve net ses olsun ama baas daha yüksek olsun @Administraktör
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsterseniz birde şu listeye bakın. IEM PUAN TABLOSU R22 | Techno-Fi.net - Kulaklık, Müzik çalar ve Hi-Fi ekipman forumu

Dünyanın en büyük kulaklık inceleme bloglarından birinde editör olunca bu listeyi oluşturmak hayal olmuyor.
Haram bu paralar bir kulaklığa bence

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
kaplosuz kulak üstü almak istiyorum aslından ama bass yönünden çok daha düşük olucağı için uzak duruyorum.

Son mesajlar