3000 TL'ye Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EnesCidem1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle cevap vereceklere şimdiden teşekkürler, Ben kara cumada Telefon almayi düşünüyorum. Şöyle ki şuanda LG G3 kullanıcısıyım; kronik sorunlar ve ısınma probleminden dolayı çok baş ağrıtan bir telefon ama genede 3-4 yıl gibi uzun bir süre kullandım. Şimdi ise uzun kullanımlık, kronik sorunu olmayan , ısınma problemi olmayan, sağlam bataryalı, güçlü donanıma sahip bir f/p telefonu önermenizi bekliyorum fiyat:3000 Tl ve altı

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Öncelikle cevap vereceklere şimdiden teşekkürler, Ben kara cumada Telefon almayi düşünüyorum. Şöyle ki şuanda LG G3 kullanıcısıyım; kronik sorunlar ve ısınma probleminden dolayı çok baş ağrıtan bir telefon ama genede 3-4 yıl gibi uzun bir süre kullandım. Şimdi ise uzun kullanımlık, kronik sorunu olmayan , ısınma problemi olmayan, sağlam bataryalı, güçlü donanıma sahip bir f/p telefonu önermenizi bekliyorum fiyat:3000 Tl ve altı
Merhaba,
Dostum direkt 3000₺ ye LG V30+ tavsiye ederim.
Eğer iyi bir fiyata Note 8 bulabilirseniz iyi olur.
Samsung Galaxy S9

Huawei Mate 10 Pro

OnePlus 6

Bunları öneririm. Evet kara cumayı beklemede fayda var.

engineer35

Asistan
Reaksiyon puanı
52
2600 - LG V30+ (ön kamera kötü)
3000-3200 Xiaomi mi8
3400 - LG G7 - Samsung s8+
3600 - Huawei Mate 10 pro

bu modelleri takipte kalmanızı öneririm

EnesCidem1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum biri 2014 çıkışlı biri 2017. Merak etme G3/G2 deki gibi anakart sorunları donma kasma sorunları yaratmaz.
Peki efsane cuma kampanyası sadece 1 gün için mi geçerli olacak ?
LG V30 PLUS 128GB AKILLI TELEFON SİYAH - Vatan Bilgisayar
size efsane cumayı beklemeli miyim almalı mıyım ?
Birde Honor Play hakkında ne düşünüyorsunuz ?

---- Mesajlar birleştirildi ----
Lg g2 den sonra ara vermi̇ş

Lg g2 kjllanmiştim bi̇ ara çok da memnun kalmiştim. Bu sebeple v30 aldim. Bi̇r hafta kullandim satip note 9 aldim.V30 donanim olarak baya özelli̇ğe sahi̇p ama yazilimsal anlamda i̇çi̇ boş i̇yi̇leşti̇rme yok. Saf androi̇d gi̇bi̇. Hopörler güzel ses vermi̇yor. Ön kamera kötü. Androi̇de yazilimsal i̇yi̇leşti̇rme ve görsellik yapişmamiş. Bence lg pi̇şmanlik
Şöyle bir yorum gördüm ?

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Peki efsane cuma kampanyası sadece 1 gün için mi geçerli olacak ?
LG V30 PLUS 128GB AKILLI TELEFON SİYAH - Vatan Bilgisayar
size efsane cumayı beklemeli miyim almalı mıyım ?
Birde Honor Play hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Lg g2 den sonra ara vermi̇ş

Lg g2 kjllanmiştim bi̇ ara çok da memnun kalmiştim. Bu sebeple v30 aldim. Bi̇r hafta kullandim satip note 9 aldim.V30 donanim olarak baya özelli̇ğe sahi̇p ama yazilimsal anlamda i̇çi̇ boş i̇yi̇leşti̇rme yok. Saf androi̇d gi̇bi̇. Hopörler güzel ses vermi̇yor. Ön kamera kötü. Androi̇de yazilimsal i̇yi̇leşti̇rme ve görsellik yapişmamiş. Bence lg pi̇şmanlik
Şöyle bir yorum gördüm ?
Dostum bugün'den itibaren başladı BLACK FRIDAY.
Bana kalırsa bekleyin derim belki indirim gelir belki gelmez. Bekleseniz faydası olabilir zararı olmaz beklemeseniz zararı olabilir faydası olmaya bilir.
Honor Play'de gayet iyi bir telefon fakat LG V30+ daha iyi diyebilirim.
Teknoloji işi bu belli olmaz LG bu modelden atıyorum 500 adet ürettiyse 5002ü aynı stabil'de çalışacak diye birşey yok telefon iyi bir telefon F/P ürünü.
Alırsanız pişman olmazsınız diye bilirim.

EnesCidem1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 10 pro kullanıyorum tavsiye ederim
Nereden ve ne kadar fiyata aldınız ?

Dostum bugün'den itibaren başladı BLACK FRIDAY.
Bana kalırsa bekleyin derim belki indirim gelir belki gelmez. Bekleseniz faydası olabilir zararı olmaz beklemeseniz zararı olabilir faydası olmaya bilir.
Honor Play'de gayet iyi bir telefon fakat LG V30+ daha iyi diyebilirim.
Teknoloji işi bu belli olmaz LG bu modelden atıyorum 500 adet ürettiyse 5002ü aynı stabil'de çalışacak diye birşey yok telefon iyi bir telefon F/P ürünü.
Alırsanız pişman olmazsınız diye bilirim.
Peki hocam sizce Telefonu mağazaya gidip inceleyerek mi almalıyım yoksa hepsiburada dan mı almalıyım fiyat farkı çok oluyor ?

Son düzenleme:

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194

Peki hocam sizce Telefonu mağazaya gidip inceleyerek mi almalıyım yoksa hepsiburada dan mı almalıyım fiyat farkı çok oluyor ?
Bence mağazaya bir gidin.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046

Xiaomi mi 8 Alabilirsiniz :)

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Xiaomi mi 8 ve pocophone öneririm daha ucuz olan pocophone ihtiyaca göre daha fazla olanak sunabilir.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165

Kesinlikle önce gidip bir cihazı incelemeni tavsiye ederim. Ben vatan bilgisayardan’dan 4.399 tl fiyata aldım yeni