3000 tl ye resmi tr garantili bir kac yil götürecek telefon ios/android

Bu konuyu okuyanlar

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Cok fazla telefonla oyun oynarim
Kamerasi önemli
Isinmasin donma kasma yapmasın yeterli

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
size önerebileceğim 2 tane model var.Birisi sony xperia xz premium,diğeri samsung galaxy s8.Kamera olarak ikiside çok güzel cihazlar.Tek fark gece çekimlerinde biraz daha s8 iyi.Doğal renkler seviyorsanız xz premium,daha kontraslı,efektli renkleri seviyorsanız s8 alın derim.İkiside kasma donma yapmaz.Tahminimce samsung arayüzü yüzünden ara sıra uygulamalardan atar ancak oyunlarda donma yapmaz.O konuda sıkıntınız olmasın ikiside en üst seviye işlemciyi kullanıyor.Batarya olarak s8 kullananlar telefonun şarjından memnun değil.Normal kullanımda bir günü çıkartır ancak çok oyun oynacaksanız 1 günün tek şarjla yetmesi zor.Xz premium ise 3300 mAh batarya kullanıyor (s8 3000) ve arayüzü gereği telefon kapalıyken daha az şarj yiyor.Yani batarya olarak xz premium daha iyi.Birde xz premium'un 4k ekranı var.Destekleyen oyunlarda çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız.Ps4'ünüz varsa oyunları xz premium'dan oynayabiliyorsunuz galiba.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
XZ Premium veya Oneplus 5T güzel tercihlerden olabilir..

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
size önerebileceğim 2 tane model var.Birisi sony xperia xz premium,diğeri samsung galaxy s8.Kamera olarak ikiside çok güzel cihazlar.Tek fark gece çekimlerinde biraz daha s8 iyi.Doğal renkler seviyorsanız xz premium,daha kontraslı,efektli renkleri seviyorsanız s8 alın derim.İkiside kasma donma yapmaz.Tahminimce samsung arayüzü yüzünden ara sıra uygulamalardan atar ancak oyunlarda donma yapmaz.O konuda sıkıntınız olmasın ikiside en üst seviye işlemciyi kullanıyor.Batarya olarak s8 kullananlar telefonun şarjından memnun değil.Normal kullanımda bir günü çıkartır ancak çok oyun oynacaksanız 1 günün tek şarjla yetmesi zor.Xz premium ise 3300 mAh batarya kullanıyor (s8 3000) ve arayüzü gereği telefon kapalıyken daha az şarj yiyor.Yani batarya olarak xz premium daha iyi.Birde xz premium'un 4k ekranı var.Destekleyen oyunlarda çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız.Ps4'ünüz varsa oyunları xz premium'dan oynayabiliyorsunuz galiba.
S8 3000 tl ye veya 3200 tl ye nereden bulabilirim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Arkadaşın dediği yerden Galaxy s8 almak çok daha mantıklı

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
S7 Edge veya iPhone 7 fiyatlarına rağmen alınır mı?

Son düzenleyen moderatör:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
bence alınmaz 1-2 yüzlük daha ekleyip s8 alınabiliyorken

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xz premium tasarimi biraz kotu geliyor ama performans ve kamerasini bilmiyorum
iPhone 7 çok güzel bir tasarıma sahip. :D
Performans ikisinden de üstün bence.
Kamera olarak XZ Premium'u birisi adını veremeyeceğim bir kanalda anlatıyordu. iPhone 8 ile fotoğraf çekmeye başlamışlar günün sonunda 8 kullanıcısı XZ Premium kullanandan fotoğrafları istemiş. :D

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Telefonda çok fazla oyun oynuyorsan kesinlikle iphone modellerine yönel mümkünse plus modellerine.Her ne kadar apple dan soğusamda hakkını yiyemem oyun konusunda telefonları çok iyi

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Telefonda çok fazla oyun oynuyorsan kesinlikle iphone modellerine yönel mümkünse plus modellerine.Her ne kadar apple dan soğusamda hakkını yiyemem oyun konusunda telefonları çok iyi
hocam iphone x dışı 30hz ekranı var iphone'ların ne kadar fark eder bilmiyorum ama bence oyun telefonu değil.oyun için sony alınır.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
hocam iphone x dışı 30hz ekranı var iphone'ların ne kadar fark eder bilmiyorum ama bence oyun telefonu değil.oyun için sony alınır.
Ben teknik olarak hiç bişey söylemedim dediğin gibi olabilir fazla oyun oynamadığım için herhangi birşeyde iddia etmem fakat bi dönem bayağı legacy of discord oynamıştım oyunda gayet hızlıydı telefon ip 7.Oyun açılışlarında falan diğerlerine göre bi üstünlüğü var gibi geldi bana bilmiyorum tabi.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Ben teknik olarak hiç bişey söylemedim dediğin gibi olabilir fazla oyun oynamadığım için herhangi birşeyde iddia etmem fakat bi dönem bayağı legacy of discord oynamıştım oyunda gayet hızlıydı telefon ip 7.Oyun açılışlarında falan diğerlerine göre bi üstünlüğü var gibi geldi bana bilmiyorum tabi.
stabillik isteyenler için iphone daha iyi evet.eğer oyunları e-spor edasıyla oynamıyorsanız çok fark etmez tabiki.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
S8 derim ben. Ya da Xperia XZ1 al. Ben olsam S8 alırdım alamazsam 2.tercihim iPhone 7 olurdu. 3. tercihim XZ1 olurdu.