3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hananim

Üyecik
merhaba arkadaşlar, iphone 7 hala alınabilir mi? açıkçası huawei mate 20 lite ile iphone 7 arasında kaldım. şuan samsung note 5 kullanıyorum. pek bilgim de yok telefon işlerinde. benim için telefon yavaş olmasın kamerası iyi olsun. sizce hangisi daha mantıklı?

ozzy3542

Asistan
merhaba arkadaşlar, iphone 7 hala alınabilir mi? açıkçası huawei mate 20 lite ile iphone 7 arasında kaldım. şuan samsung note 5 kullanıyorum. pek bilgim de yok telefon işlerinde. benim için telefon yavaş olmasın kamerası iyi olsun. sizce hangisi daha mantıklı?
ı phone7 alma . yavaş ve sarji berbat . başka yorum yapmama gerek yok.

Winson

Üyecik
Dediğim Gibi Yapmazsanız Gerçekten Pişman Olabilirsiniz Daha Bugün Teslim Aldım 1400 Tl Normal Fiyatı Şuan İndirimde 1004 Tl Kargo İçinde.
(Samsung Galaxy J4+)
Dilerseniz İnceleme Videolarına Bakabilirsiniz Kaliteli Bir Cihaz.

BaranAydn

Üyecik
Merhaba,
Asus Zenfone 5 Telefonunu Size Öneririm. Ayrıca Bahsedildiği Gibi Ahize Sorunu Yoktur. Ufaktan Kalınlığı Olan Bir Cihazdır Yani Düşmelere Karşı Güçlü Bir Cihaz Olan Zenfone 5'in Ekranıda Ayrı Bir Güzellik.

_-GAUXT-_

Üyecik
Ya bilmiyorum ama içimden İphone 7'yi al gitsin geliyor. Güzel telefon. Ama işte tüm iPhone Sülalesinde şarj sıkıntısı ön plana çıkıyor. Bak koskoca İphone XS MAX'in bile 3175 mAh gücü var. Sarjım uzun gitsin diyosan iPhone almayacaksın. Hata yaparsın. Onun dışında henüz bir telefon önerim yok. Ha ama şarj sana sıkıntı yapmıyorsa iPhone 7'yi al. iPhone istemezsen Samsung Galaxy S8'i al.

Burak1966

Üyecik
Arkadaşlar 4 bin e kadar bütçem var sizce iphone 7 plus mı yoksa galaxy a70 veya başka bir model mi ? ben bu ikisinin arasında kaldım

04İbrahim04

Asistan
samsungun hiç bir telefonu 3000 tl haketmiyor kesınlıkle ip 7 7 plus yada 8 beklenebılır 1 1buçuk sene sonra samsung s8in değeri ip6a kadar düşeceği için o çöpe 3000 bağlanmaz
Kardeş ben s8 i 3900 e aldım
samsungun hiç bir telefonu 3000 tl haketmiyor kesınlıkle ip 7 7 plus yada 8 beklenebılır 1 1buçuk sene sonra samsung s8in değeri ip6a kadar düşeceği için o çöpe 3000 bağlanmaz
Ülkede artık telefonların fiyatı o kadar düşmüyor ben ilk cıktıgı günden beri s8 kullanıyorum 4000 e aldım hala bazı mağazalarda 4000₺ ha tabi satmaya gelince ülkemizdeki iphone sevdasından dolayı ve çok android oldugundan dolayı 2. Eli iphone göre ucuzdur.Gidipte 3000₺ ye ip7 alınacaksa o tasarıma bataryaya ekrana o para yazık olur

Akın AK100

Üyecik
Eğer uzun yıllar kasmadan kullanmak istiyorum dersen bence i7 plus en iyi tercihin olur.

emrejan6363

Asistan
ip8 plus alıcam 4aylık 4500 tl. onun yerine 0 ip8 mi almalıyım yoksa 0 s10e mi .hepsi aynı fiyat kamera ve işlemci olarak

Emrehan.81

Üyecik
Merhabalar ben huawei mate 20 pro yu çok beğenen biriyim. Almak istiyorum fakat son zamanlarda huawei nin başına gelenleri biliyorsunuz. Mate 20 pro alırsam pişman olurmuyum? O fiyat renginde o kamera renginde başka önerileriniz varmı?

ozzy3542

Asistan
Merhabalar ben huawei mate 20 pro yu çok beğenen biriyim. Almak istiyorum fakat son zamanlarda huawei nin başına gelenleri biliyorsunuz. Mate 20 pro alırsam pişman olurmuyum? O fiyat renginde o kamera renginde başka önerileriniz varmı?
koca firma hıc bırsy olmaz dostum. ben olsam hemen alırdım alacakranlık rengını

stat counter