3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

hananim

Üyecik
merhaba arkadaşlar, iphone 7 hala alınabilir mi? açıkçası huawei mate 20 lite ile iphone 7 arasında kaldım. şuan samsung note 5 kullanıyorum. pek bilgim de yok telefon işlerinde. benim için telefon yavaş olmasın kamerası iyi olsun. sizce hangisi daha mantıklı?

ozzy3542

Asistan
merhaba arkadaşlar, iphone 7 hala alınabilir mi? açıkçası huawei mate 20 lite ile iphone 7 arasında kaldım. şuan samsung note 5 kullanıyorum. pek bilgim de yok telefon işlerinde. benim için telefon yavaş olmasın kamerası iyi olsun. sizce hangisi daha mantıklı?
ı phone7 alma . yavaş ve sarji berbat . başka yorum yapmama gerek yok.

Winson

Üyecik
Dediğim Gibi Yapmazsanız Gerçekten Pişman Olabilirsiniz Daha Bugün Teslim Aldım 1400 Tl Normal Fiyatı Şuan İndirimde 1004 Tl Kargo İçinde.
(Samsung Galaxy J4+)
Dilerseniz İnceleme Videolarına Bakabilirsiniz Kaliteli Bir Cihaz.

BaranAydn

Üyecik
Merhaba,
Asus Zenfone 5 Telefonunu Size Öneririm. Ayrıca Bahsedildiği Gibi Ahize Sorunu Yoktur. Ufaktan Kalınlığı Olan Bir Cihazdır Yani Düşmelere Karşı Güçlü Bir Cihaz Olan Zenfone 5'in Ekranıda Ayrı Bir Güzellik.

_-GAUXT-_

Üyecik
Ya bilmiyorum ama içimden İphone 7'yi al gitsin geliyor. Güzel telefon. Ama işte tüm iPhone Sülalesinde şarj sıkıntısı ön plana çıkıyor. Bak koskoca İphone XS MAX'in bile 3175 mAh gücü var. Sarjım uzun gitsin diyosan iPhone almayacaksın. Hata yaparsın. Onun dışında henüz bir telefon önerim yok. Ha ama şarj sana sıkıntı yapmıyorsa iPhone 7'yi al. iPhone istemezsen Samsung Galaxy S8'i al.

Burak1966

Üyecik
Arkadaşlar 4 bin e kadar bütçem var sizce iphone 7 plus mı yoksa galaxy a70 veya başka bir model mi ? ben bu ikisinin arasında kaldım

stat counter