3000 TL telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Sizce 2500-3000 TL fiyat aralığında hangi cihazı almalıyım ? Oyun performansının ve kamerasının iyi olması önceliklerim arasında.
Honor 10 dikkatimi çeken cihazlar arasında. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,625

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Honor 10
S8
V30+
Oyun performansı için snapdragon işlemcili cihazları tercih edin. Geliştiriciler huaweinin kirin işlemcisini pek önemsemiyorlar. Bu sebeple optimizasyon sıkıntıları yaşamanız muhtemel. 2400 liraya size şu cihazı önerebilirim. Yalnız xiaomi cihazlar 60fps video çekemiyor bilginiz olsun

Xiaomi Mi Note 3 6 Gb Ram 64 Gb Dual Sim Global Rom Cep Telefonu GittiGidiyor'da 369999908
Hocam evet doğru ama Mi Note 3 SD660 kullanıyor ve bu orta seviye bir işlemci ki Note 3 de orta seviye bir cihaz.Honor 10,S8,V30+ çok daha mantıklı olur

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Sizce 2500-3000 TL fiyat aralığında hangi cihazı almalıyım ? Oyun performansının ve kamerasının iyi olması önceliklerim arasında.
Honor 10 dikkatimi çeken cihazlar arasında. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Merhaba,
link link link link link
Ben sana bunları tavsiye ederim. Asus ZenFone 5Z Uygun fiyata bulabilirsen bunu al derim.

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Görüşleriniz için teşekkürler. Başka telefon önerileriniz varsa onlara da bakabilirim. Şu an da Honor 10 seçenekler arasındaki en olası tercihim. Ayrıca Hepsiburada'da V30+ 3000 TL'ye bulunabiliyor. Telefon hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz ? Asus Zenfone 5Z de tercihlerim arasındaydı ancak 3700TL olması nedeniyle eledim. Ancak uygun fiyatlı bulabilirsem alırım.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Görüşleriniz için teşekkürler. Başka telefon önerileriniz varsa onlara da bakabilirim. Şu an da Honor 10 seçenekler arasındaki en olası tercihim. Ayrıca Hepsiburada'da V30+ 3000 TL'ye bulunabiliyor. Telefon hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz ? Asus Zenfone 5Z de tercihlerim arasındaydı ancak 3700TL olması nedeniyle eledim. Ancak uygun fiyatlı bulabilirsem alırım.
Eğer Asus Zenfone 5Z uygun fiyata bulabiliyorsanız kesinlikle almalısınız.
Honor 10 iyi telefon alınabilir.
Eğer bana soracak olursanız Honor 10 mu? V30+ mu? diye ben V30+ derdim.

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Eğer Asus Zenfone 5Z uygun fiyata bulabiliyorsanız kesinlikle almalısınız.
Honor 10 iyi telefon alınabilir.
Eğer bana soracak olursanız Honor 10 mu? V30+ mu? diye ben V30+ derdim.
Ancak V30+'ın ön kamera performansı beni yanıltan tarafı. Çoğu incelemede ön kameranın kötü olduğunu söylemişler. Kullanan kişiler varsa onların fikirlerini de duymak isterim. Çünkü artan döviz kurlarından ötürü telefon fiyatlarının artacağı söyleniyor. Bu yüzden bir an önce almayı düşünüyorum.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Ancak V30+'ın ön kamera performansı beni yanıltan tarafı. Çoğu incelemede ön kameranın kötü olduğunu söylemişler. Kullanan kişiler varsa onların fikirlerini de duymak isterim. Çünkü artan döviz kurlarından ötürü telefon fiyatlarının artacağı söyleniyor. Bu yüzden bir an önce almayı düşünüyorum.
evet lg nin genel sıkıntısı hep ön kameraları kötü oldu malesef.. honor 10 ön kamerası bence çok çok iyi.. ben honor 10 alırdım.

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
evet lg nin genel sıkıntısı hep ön kameraları kötü oldu malesef.. honor 10 ön kamerası bence çok çok iyi.. ben honor 10 alırdım.
Teşekkür ederim. Büyük ihtimalle Honor 10 alacağım. Şu an da sadece Hepsiburada üzerinden alınabiliyor. İnternetten alışverişte bir sıkıntı çıkar mı ?

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ne zaman almayı planlıyorsunuz bende telefon almayı planlıyordum yorumunuzu almak isterdim.
Teşekkür ederim. Büyük ihtimalle Honor 10 alacağım. Şu an da sadece Hepsiburada üzerinden alınabiliyor. İnternetten alışverişte bir sıkıntı çıkar mı ?

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bu zamandan sonra apple samsung lg alinmaz
Kirin islemcisi haric huawei cok iyi bir firma
Bir snapdragon olmasada is gorecek kadar iyi bir islemci yapay zeka olarak da snnapdragondan cok daha iyi
Kesinlikle honor 10 derim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Honor 10a da 200tl zam gelmis
Telefon fiyatlari bu hafta cok degisken

Son düzenleme:

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu zamandan sonra apple samsung lg alinmaz
Kirin islemcisi haric huawei cok iyi bir firma
Bir snapdragon olmasada is gorecek kadar iyi bir islemci yapay zeka olarak da snnapdragondan cok daha iyi
Kesinlikle honor 10 derim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Honor 10a da 200tl zam gelmis
Telefon fiyatlari bu hafta cok degisken
Teşekkürler. Artık karar verdim, bu ay (10-15 gün içinde) Honor 10 alacağım. Görüşleriniz için teşekkürler.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Benim tercihim S7 Edge olurdu. Nokia 8 de alınabilir.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Hepsiburada dan alırsanız herhangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum..