3000 TL civarında telefona ihtiyacım var

Bu konuyu okuyanlar

denizgursoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bir telefon almam lazım ama hangisini? bütçem 3000 tl civarı. fiyat performans ürünü olaarak xiaomi diyor ama hangi model?

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bütçeyi arttırabilirseniz Xiaomi Pocophone F1 yoksa LG V30+ öneririm.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
LG V30+ mantıklı bir seçenek, fiyatı da iniyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Lg v30+
Honor play

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Lg v30+ harika tasarım
Kaliteli quad dac ses çipi+ hifi+ hiress sertifikalı kulaklıkta en iyi ses kalitesi
P oled canlı kavisli 2k ekran
3300 mah olsa bile günü çok rahat çıkaran hatta 2. Günü yarılayan batarya
Askeri standartlarda sağlamlık

yusufkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1000-2000 arası : Xioami Mi A2 64gb = sd 660
2000-2500 arası : Nokia 8 (sd835) veya GM9 pro (sd660)
2500-3000 arası : Ekran kasa oranını takıntı yapmayacaksan; XZ1 alınabilir. (sd835) Honor Play alınabilir (kirin 970)
3200 tl civarına en uygun 845li Xioami Pocophone F1 alınabilir. Takibi kalite ve bazı donanım bileşenlerinden biraz taviz verilmiş olabilir bu telefonda ama Sd845 ölüsü yeter abi. :)

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Değişik bir model olsun diyorsan (ben olsam bunu alırdım, Xiaomi hayranıyım) Xiaomi Mi Mix 2 128 GB
Yeni moda çentik furyasına katılmak istiyorum diyorsan Honor Play
Değişik de olmasın moda da istemiyorum bu fiyata en iyisi olsun diyorsan da LG V30+ öneririm.

eziba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir çok kişi v30+ tavsiye etmiş, yıllarca LG nin ürünlerini kullandım. Çoğunlukla problemli telefonlardır. 8 aydır Huawei mate 10 kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem bir telefon tavsiye ederim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bir çok kişi v30+ tavsiye etmiş, yıllarca LG nin ürünlerini kullandım. Çoğunlukla problemli telefonlardır. 8 aydır Huawei mate 10 kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem bir telefon tavsiye ederim

Dostum onları biz çok iyi biliyoruz merak etme burda herkes mobil teknoloji gurusu yani bir şey biliyorlar ki söylüyorlar kullanıcı yorumları bir kaç fabrikasyon arıza dışında iyi herkes memnun. Şimdi birde v30+ için g4 kötüydü de denmez.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
284 ₺ daha ekleyip One plus 5T alın pişman olmazsınız ;)

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
284 ₺ daha ekleyip One plus 5T alın pişman olmazsınız ;)

One Plus 5T fikrine katılıyorum. LG V30+ cihaz güzel, fakat olası sorun yaşamanızda elinizde kalır. Müşteri memnuniyeti, servis, yedek parça tedariği konusunda açık ara en kötü firma. Ben olsam yaklaşmazdım.

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Eski cihazların BAZILARINDA oluşan hataların tüm marka ürünlerine mal edilmesi saçmadır. LG V30+ güzeldir.
One Plus 5T fikrine katılıyorum. LG V30+ cihaz güzel, fakat olası sorun yaşamanızda elinizde kalır. Müşteri memnuniyeti, servis, yedek parça tedariği konusunda açık ara en kötü firma. Ben olsam yaklaşmazdım.
OnePlus 5T de Müşteri memnuniyeti, servis, yedek parça tedariği konusunda var diyorsun hatta muhatap bulacaksın yani :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O değilde konu sahibi nerde¿

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Eski cihazların BAZILARINDA oluşan hataların tüm marka ürünlerine mal edilmesi saçmadır. LG V30+ güzeldir.

OnePlus 5T de Müşteri memnuniyeti, servis, yedek parça tedariği konusunda var diyorsun hatta muhatap bulacaksın yani :)

Hayır, enazından servis konusunda muhatabın olmadığını biliyorsun One Plusta. Artı olarak Oxygenos muazzam. Lg tarafında ise, servis sözde var. Yazılım zaten fiyasko. G2, g3, g4, g6, v20 kullanmış birisi olarak istisnasız tüm cihazlarımda hem yazılımsal, hem servis konusunda sorun yaşadım. Sanırım BAZILARI hep bana denk gelmiş. Olamaz mı? Olabilir. :) Fakat şu da bir gerçek, Lg firması geçmişte binlerce mobil kullanıcısını mağdur etmiş bir firmadır. Söylediklerim benim kişisel görüşüm, şahsi yaşadığım tecrübelerdir.

Son düzenleme:

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4

Bro cihaza güveniyorum ben kolay kolay problem çıkaran bir cihaz değil hatta oneplus telefonları arasında en sorunsuzu one plus 6da bile sıkıntılar çıktı kaç kez bu cihazda çıkmadı problem çıkan kişi 1 elin 5 parmağını geçmez ayrıca ben garanti olayını boş iş oalrak görüyorum telefonu gönderiyorsun 1 hafta 10 gün bilemedin 20 gün telefonsuz kalıyorsun o süreçte idare edecek telefon bulamıyorsun tekrar bir telefon alman gerekiyor bunun yerine güvenilir bir tamirciye telefonu tamir ettiyorsun 1 kaç saat içinde telefon elinde ne garanti derdi kalıyor ne telefonsuz kalma derdi kalıyor mis gibi ;)

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Bro cihaza güveniyorum ben kolay kolay problem çıkaran bir cihaz değil hatta oneplus telefonları arasında en sorunsuzu one plus 6da bile sıkıntılar çıktı kaç kez bu cihazda çıkmadı problem çıkan kişi 1 elin 5 parmağını geçmez ayrıca ben garanti olayını boş iş oalrak görüyorum telefonu gönderiyorsun 1 hafta 10 gün bilemedin 20 gün telefonsuz kalıyorsun o süreçte idare edecek telefon bulamıyorsun tekrar bir telefon alman gerekiyor bunun yerine güvenilir bir tamirciye telefonu tamir ettiyorsun 1 kaç saat içinde telefon elinde ne garanti derdi kalıyor ne telefonsuz kalma derdi kalıyor mis gibi ;)
Güvenilir tamirciyi nerede bulacaksın öyle birisi yok hadi güvenilir buldun OnePlus 6 yı söküp tamir edebilecek kapasitede birileri var diyorsun hadi onu da buldun yedek parçaları Türkiye'de var diyorsun...(Daha da uzayabilir bu) :)
Ben yasalarla korunan hakka güvenirim o da garanti belgesi oluyor ve eninde sonunda o hakkını sana teslim edecekler/zorundalar.

LoN3Ly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
asus zenfone 5 z herkez lg v30+ yazmış ama v30+ da ram 4 gb ken asus zenfone 5z de 6 gb işetim sistemi v30+ da snapdragon 835 varken asusda 845 var + fotoğrafda süper diyebilirim telefon her açudan v30+ dan üstün bi tel + 4k desteğide mevcut yapay zekasını vb saymıyorum :)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
asus zenfone 5 z herkez lg v30+ yazmış ama v30+ da ram 4 gb ken asus zenfone 5z de 6 gb işetim sistemi v30+ da snapdragon 835 varken asusda 845 var + fotoğrafda süper diyebilirim telefon her açudan v30+ dan üstün bi tel + 4k desteğide mevcut yapay zekasını vb saymıyorum :)
Arada 2000tl var ve V30+ artıları
+Daha güzel ve özgün tasarım,Gorilla Glass 5
+64GB daha fazla depolama alanı
+QHD+ çok daha iyi bir ekran
+3300mAh P-OLED ekran ile çok daha iyi bir pil ömrü,Kablosuz şarj
+Daha iyi kamera
+IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikası
+Dolby Vision,HDR
+Çok iyi bir kulaklık+hoparlör ses kalitesi
Tamam en azından işlemcide nesil farkı ve +2GB Ram avantajı var ama onun dışında V30+ alır ve şu an aralarında 2000tl fiyat farkı var