3000 tl civarına ne alabilirim ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arda.E

Üyecik
Xiaomi Mi9T mi A 70 mi veya başka bir seçenek mi ?

Arda.E

Üyecik
peki bu civarda başka bir seçenek önerseniz ne önerirdiniz 3500 max

AlteredTech

Profesör
Mi Mix 2s kamerası ve 845 ile bakılabilecek bir alternatif🙂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncellemeye neden bu kadar önem veriliyor?
Yeni bir cihaz aldığında uzun süre güncelleme alınca daha iyi kullanım süreci yaşandığını düşünüyorum. OnePlus 3T bile android Pie’ı almışken tahminimce 5T ya 10’u alıp bitirir ya da 11’i alabilir.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Dxomark ta 97 puan almış ve buna rağmen kötülüyorlar videoları izledim kamerası güzel ön kamera sıkıntılı biraz ama benim için sorun yok şimdi tek sorunum 3000tl bulmak😁

Kimse de güncelleme yapmıyor ama. :D bir sorun olduğunda servise gönderiyorlar serviste de öylesine güncelleyip geri gönderiyorlar yani kullanıcıların %80-90 'ı güncelleme yapmıyor emin ol. :D
Ben araştırır yaparım mesela gelince gelmezsede umursamam çünkü en fazla 2 yıl kullanıyoruz 2 yıl sonra güncelleme bence biraz gereksiz ama 3 4 yıl kullananların işine yararmı bilmem güncelleme aldıkca cihaz yavaşlar

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

Yeni bir cihaz aldığında uzun süre güncelleme alınca daha iyi kullanım süreci yaşandığını düşünüyorum. OnePlus 3T bile android Pie’ı almışken tahminimce 5T ya 10’u alıp bitirir ya da 11’i alabilir.
G4'ü biliyorsundur güncelleme almıyor ama z20 kadar iyi değil midir, sence?

Dxomark ta 97 puan almış ve buna rağmen kötülüyorlar videoları izledim kamerası güzel ön kamera sıkıntılı biraz ama benim için sorun yok şimdi tek sorunum 3000tl bulmak😁

Ben araştırır yaparım mesela gelince gelmezsede umursamam çünkü en fazla 2 yıl kullanıyoruz 2 yıl sonra güncelleme bence biraz gereksiz ama 3 4 yıl kullananların işine yararmı bilmem güncelleme aldıkca cihaz yavaşlar
Güncelleme ama boş iş kötü etki de yapabiliyor ama çoook eski olanlara olsaydı keşke mesela LG G4'e filan.

AlteredTech

Profesör

Mi Mix serisi güzel🙂,arkadaşım da 3 ay önce Mi Mix 2 almıştı. 835 ile hala hızlı bir cihaz ve kamerası da iyiydi. İndirimde 2.000’e almıştı

AlteredTech

Profesör
Forumda öneriyorum aşırı derecede tepki geliyor sd845 den gerisi boş diye
Bence 821 bile hala kullanılabilir.

Asıl Snapdragon 800 dedikten sonra gerisi boş🙂😂😂

G4'ü biliyorsundur güncelleme almıyor ama z20 kadar iyi değil midir, sence?

Güncelleme ama boş iş kötü etki de yapabiliyor ama çoook eski olanlara olsaydı keşke mesela LG G4'e filan.

G4 eziyor bence.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bence 821 bile hala kullanılabilir.

Asıl Snapdragon 800 dedikten sonra gerisi boş🙂😂😂

G4 eziyor bence.
Mpto z de sd820 var hala canavar

bu boşa mi 9t de dahil. :D