3000 ₺ bütçeli telefon

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

JustEcinMan

Üyecik
Herkese iyi forunlar öncelikle,
3000 ₺ bütçeli, kamerası, işlemcisi ve performansı iyi bir telefon arıyorum ama bir türlü emin olamıyorum. Yardımcı olursanız çok mükemmel olur. Şimdiden teşekkürler.

JustEcinMan

Üyecik
Hepsiburada sitesinde indirime denk gelirseniz 2800 liraya LG G7 bulabilirsiniz. Bataryası mükemmel değil ama çok fazla oyun oynamıyorsanız günü çıkartacaktır.
LG G7 ThinQ modelini düşündüm ama pili beni düşündürmüştü. Ama geçen senenin amiral gemisi olunca beni kendine çekmedi değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung Galaxy A70
A70 orta segment bir cihaz ve çok yeni bir cihaz. Güncelliğini 3 seneye yitirmez değil mi?

Bir de yıl olmuş 2019, S8 ve S8+ da düşünmüştüm bir ara. Sizce hala alınır mı?

HYÇ

Doçent
A70 güzel cihaz, eğer çok beğendiyseniz ve işimi görür derseniz alınabilir ama marketlerden 3500/3600 lira vererek almanızı tavsiye etmem, internette 2800/2900 civarına denk geliyor bazen. LG G7 birçok konuda A70 modelinden iyi ama bunu da belirteyim. A70 2/3 yıl rahatlıkla güncelliğini korur

JustEcinMan

Üyecik
A70 güzel cihaz, eğer çok beğendiyseniz ve işimi görür derseniz alınabilir ama marketlerden 3500/3600 lira vererek almanızı tavsiye etmem, internette 2800/2900 civarına denk geliyor bazen. LG G7 birçok konuda A70 modelinden iyi ama bunu da belirteyim. A70 2/3 yıl rahatlıkla güncelliğini korur
Teşekkür ederim aynen marketlerde çok pahalı alırsam internetten almayı düşünüyorum

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ modelini düşündüm ama pili beni düşündürmüştü. Ama geçen senenin amiral gemisi olunca beni kendine çekmedi değil.

A70 orta segment bir cihaz ve çok yeni bir cihaz. Güncelliğini 3 seneye yitirmez değil mi?

Bir de yıl olmuş 2019, S8 ve S8+ da düşünmüştüm bir ara. Sizce hala alınır mı?
G7 pil olarak s8 den daha iyi.

JustEcinMan

Üyecik
Bir arkadaşım bana iPhone 7 al dedi ama hem fiyatı pahalı geldi hem de biraz eski bir telefon. Sizce mantıklı mı size de danışmak istedim.

Webhead

Profesör
Bir arkadaşım bana iPhone 7 al dedi ama hem fiyatı pahalı geldi hem de biraz eski bir telefon. Sizce mantıklı mı size de danışmak istedim.
İPhone 7 alırsan paran çöpe atarsın kendi ağzınla diyorsun eski tasarım
ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak varken neden İPhone 7 kullanasın ?
ben yerinde olsam Xiaomi Mİ9 veya Huawei P30 almanı öneririm
Oppo seversen de Reno Zoom öneririm
OnePlus 7 Pro'ya bakın derim

bütçen 3000 tl ise Xiaomi Mİ CC9 modelini bekle derim 3000'den giriş yapar diye tahmin ediyorum

Kararsız23

Doçent
İPhone 7 alırsan paran çöpe atarsın kendi ağzınla diyorsun eski tasarım
ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak varken neden İPhone 7 kullanasın ?
ben yerinde olsam Xiaomi Mİ9 veya Huawei P30 almanı öneririm
Oppo seversen de Reno Zoom öneririm
OnePlus 7 Pro'ya bakın derim

bütçen 3000 tl ise Xiaomi Mİ CC9 modelini bekle derim 3000'den giriş yapar diye tahmin ediyorum
Arkadaşa katılıyorum. Günümüz kuruyla IPhone alınmaz.

IPhone kullandığınıza göre bataryadan pek bir beklentiniz yok diye düşünüyorum. Lg G7 ThinQ bakabilirsiniz 2800 Tl civarında

JustEcinMan

Üyecik
Migrosta 3100 ₺ ye Mi 8 buldum 128GB 6GB RAM li Lg G7 ThinQ mu Mi 8 mi sizce?

stat counter