3000₺ Arası Telefon Önerilerin?

Bu konuyu okuyanlar

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Arkadaşlar apple 7 almayı düşünüyorum fakat sizin önerebileceğiniz telefon var mı? Yada Yaza doğru yeni nesil telefonlerı bekleyeyim?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Öncelikle ben kullanıyorum memnunum her açıdan (yoğun kullanan biri için pili yetersiz kalabilir) tavsiye ederim fakat plus modeli daha iyi olur alabilirsen tabi büyük telefon sorun olmayacaksa.Onun dışında androidte pek çok seçenek var ama iphone 7 seni hiç bi konuda üzmez sallayanlara bakma

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Öncelikle ben kullanıyorum memnunum her açıdan (yoğun kullanan biri için pili yetersiz kalabilir) tavsiye ederim fakat plus modeli daha iyi olur alabilirsen tabi büyük telefon sorun olmayacaksa.Onun dışında androidte pek çok seçenek var ama iphone 7 seni hiç bi konuda üzmez sallayanlara bakma
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara kanmam öneriniz için teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Başka telefon önersek alacak mısın? Kararını vermişsin daha ne diyelim?
Tek diyeceğim 7'nin ederinin 2000-2200 civarları olduğudur.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Başka telefon önersek alacak mısın? Kararını vermişsin daha ne diyelim?
Tek diyeceğim 7'nin ederinin 2000-2200 civarları olduğudur.
Saygı değer arkadaşım ben sadece öneride bulundum yani bir fikirdi. Eyer siz performans konusunda daha iyi bir cihaz biliyorsanız lütfen öneride bulununuz. Fiyat konusuna gelince sizinle aynı fikirdeyim bir çok cihaz edeceğinden fazla olmasına rağmen fiyatları uçuk.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Saygı değer arkadaşım ben sadece öneride bulundum yani bir fikirdi. Eyer siz performans konusunda daha iyi bir cihaz biliyorsanız lütfen öneride bulununuz. Fiyat konusuna gelince sizinle aynı fikirdeyim bir çok cihaz edeceğinden fazla olmasına rağmen fiyatları uçuk.
İşin performansa sahip OnePlus 5T 2600'e 8/128 bulunuyor. Yine u11 var 6/128 ithalatçı garantili 2700e TR garantili XZ Premium var.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
İşin performansa sahip OnePlus 5T 2600'e 8/128 bulunuyor. Yine u11 var 6/128 ithalatçı garantili 2700e TR garantili XZ Premium var.
Hocam ithalatçı garantili garantili cihazlardan uzak durmak iyidir diye düşünüyorum. Bu konuda siz ne dersiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam ithalatçı garantili garantili cihazlardan uzak durmak iyidir diye düşünüyorum. Bu konuda siz ne dersiniz?
S7'den 5T'ye geçtim delta gibi kurumsal bir yer yerine güncel dijital diye kıytırık sorumsuz tabiri caizse su torbacı dediğimiz bir servis hepsi buradadan hepsi burada satıcısından almıştım hb bu işin garantisi biziz biz arkasındayız telaş yapmayın diyor güncel dijital torbacısi ise garanti bittikten sonra ücretle pil bile değiştirmeyiz diyor.
OnePlus tr grubuna konuyu açtım pil değiştiren delta in cihazın kasasını bok edeceğini bilmiyor musun dediler xioami teknik servis Enes Burak vb kişilerin adını saygılar ve yarın bir gün pil değişimi lazım olursa bu adamların işini delta ve elemanlarından çok çok daha iyi yapacağını ve daha az ücrete gözünün önünde yapacağını söylüyorlar Facebook sayfasını gezdim harbi temiz işçiliği var.
OnePlus cihazların kronik sorunu yok çıksaydı 14 gün iade hakkimla iade ederdim cihazdan fazlasıyla memnunum kamerası dışında hayal kırıklığına uğratan yer yok çok çok çok (abartı yoktur) hızlı pili çok iyi giden bir cihaz kamera tarafındaki hayal kırıklığım beklentimi fazla tutmak yoksa çok iyi kamerası var. Bir arkadaş bu forumda 5T kulübünde Huawei P10dan daha iyi olduğunu söylüyordu yazısına girip bakabilirsiniz son sayfada mevcut yazi
S7'den geçtim 5T 8/128e memnunum öneririm ama alıp almamak sizin bileceğin iz iş

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
O fiyat segmentine OnePlus 5T alınabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

TR garantili ise Xz premium var

Son düzenleme:

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar apple 7 almayı düşünüyorum fakat sizin önerebileceğiniz telefon var mı? Yada Yaza doğru yeni nesil telefonlerı bekleyeyim?
Doğru yoldasın iPhone 7 alabilirsin. Fiyat konusuna gelirsek: türkiye piyasasında fiyatlar telefon pazarında zaten ederinden çok daha fazla. Yapacak bişey yok. Yurt dışında varsa tanıdıkların onlar alıp verecek ya da bu ateş pahası fiyatlara göz yummak zorundasın -ki- ben öyle yaptım. iPhone 7 çok güzel bir telefon. Kullanma fırsatım olmadı ama 6s telefon bile her türlü işi yapabiliyorsa 7 hayde hayde yapar diye düşünmekteyim. :)

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
2300 tl'ye Tr Garantili Sony Xz1 , ve
2700 tl'ye yine Tr Garantili Xz Premium benim tavsiyemdir. iPhone 7'den her konuda iyi telefonlar ve fiyatı da çok daha uygun.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
O fiyat segmentine OnePlus 5T alınabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

TR garantili ise Xz premium var
Doğru yoldasın iPhone 7 alabilirsin. Fiyat konusuna gelirsek: türkiye piyasasında fiyatlar telefon pazarında zaten ederinden çok daha fazla. Yapacak bişey yok. Yurt dışında varsa tanıdıkların onlar alıp verecek ya da bu ateş pahası fiyatlara göz yummak zorundasın -ki- ben öyle yaptım. iPhone 7 çok güzel bir telefon. Kullanma fırsatım olmadı ama 6s telefon bile her türlü işi yapabiliyorsa 7 hayde hayde yapar diye düşünmekteyim. :)
2300 tl'ye Tr Garantili Sony Xz1 , ve
2700 tl'ye yine Tr Garantili Xz Premium benim tavsiyemdir. iPhone 7'den her konuda iyi telefonlar ve fiyatı da çok daha uygun.
Önerileriniz ve engin bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
xz premium alabilirsin ben kullanıyorum memnunum ilk başta bir kaç sorunu vardı ama sonra sorun çözüldü.pil yoğun kullanımda 5 saat ekran süresi veriyor.kamera olarak çok fazla deneyimde bulunamadım ama bir kaç tane fotoğraf çektim ve güzel.performans olarak kastığını görmedim zaten 835 en üstü şu an.