3000-3500 tl civarı laptop

Bu konuyu okuyanlar

ddemtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar belirttiğim fiyat aralığından 4000'e varmayacak fiyat aralığında, günlük ve oyun amaçlı kullanacağım bir laptop arıyorum. Dayanıklı, ısınma problemi olmayacak, uzun süre kullanılabilecek olması iyi olur. Bilgisayardan pek anlamadığım için windows10 sistemi olmalı ya da format gibi bir seçeneğim olacaksa bu konuda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

ASUS S510UN BR128T Intel Core i5-8250U 8GB 256GB 2 GB Nvidia MX150 15.6 inç Notebook

Şöyle bir öneri aldım oyunu kaldırır dendi işlemcisi ve ekranı hakkında ne dersiniz

Son düzenleme:

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
17" İnc altı notebooka oyun laptopu demiyorum ben.Önermiyorum da 17 bile büyük gelmiyor yani.Fakat bütçe devreye giriyor burada.
Sizin gösterdiğiniz Asus marka laptop oyunlar için ideal değildir.İşlemci ve ekran kartı gereği bu ikili oyunlarda sıkıntı çıkarabilir.
Vermiş olduğunuz fiyat 3500TL diyelim uygun oyun bilgisayarı olarak @Kuvvetmira nın gösterdiği uygundur.Fakat belirtmek isterim ki bu laptoptan daha aşağı seviyede alacağın cihaz günlük kullanımda sıkıntı çıkarmasa da oyunlarda beklenileni karşılamaz.Verimli çalışmaz.Tabii ki buradaki anlattığım olay yeni bilr bilgisayar aldığın için paran boşa gitmesin diye konuşuyoruz yoksa 500TL lik kasa ile de oyun oynanıyor.Formata gelirsek de 4GB lik USB Flash bellek işini görür Youtube de çok kaynak var içine atıp USB den boot ediyorsun ve win10 kuruluyor.20 dakikalık basit bir iş.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bilgim yok o konuda birşey diyemeyeceğim.