3000-3350 TL Bandın da ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar şuan para biriktirme aşamasındayım, öğrenciyim yani alacagım telefonun ekranı kırıldıgın da ekranı ucuz olması vs gerekiyor o yüzden Samsungun S serisinden uzak durmayı düşünüyorum. Nisan ayının sonu gibi alıcam o zamana kadar 3300e falan temiz garatili 2.el 7 plus bulurum gibime geliyor telefondan beklentilerim.

Parçaları ucuz olsun
Kamerası mükemmel olsun
Tasarımı kötü olmasın
Şarjı günü çıkarsın

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mi 8 veya Meizu 16TH öneririm o fiyata. Ekran için koruyucu takmanı öneririm kendini en baştan ekran kırılması için şartlama. Ben 6-7 yıldır telefon kullanıyorum bir kere bir yerini düşürüp kırmadım dikkatli kullan yeter.

Silva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sıfır iPhone 7 bulabilirsin tabi istersen. Sarjı gününü çıkarmaz ve parçaları pek ucuz değil ama alınabilir. Meizu 16th da alınabilir.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Sıfır iPhone 7 bulabilirsin tabi istersen. Sarjı gününü çıkarmaz ve parçaları pek ucuz değil ama alınabilir. Meizu 16th da alınabilir.
Iphone 7 eski telefonum du ancak biraz büyük ekranlı birşey arıyorum, temiz 2.el 7 Plus alınmaz mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mi 8 veya Meizu 16TH öneririm o fiyata. Ekran için koruyucu takmanı öneririm kendini en baştan ekran kırılması için şartlama. Ben 6-7 yıldır telefon kullanıyorum bir kere bir yerini düşürüp kırmadım dikkatli kullan yeter.
Kameraları nasıl?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Iphone 7 eski telefonum du ancak biraz büyük ekranlı birşey arıyorum, temiz 2.el 7 Plus alınmaz mı?

Kameraları nasıl?
İki ürününde kamerası gayet iyi fiyatına göre tabi. Mükemmel olabilmesi için Note 9, Mate 20 Pro seviyesinde olabilmesi lazım onlarında fiyatları belli.

Silva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Yani bende telefon arayışı içerisindeydim ikinci el iP 8 alacaktım fakat almadım. Her telefoncuya güvenilmiyor. Eğer tanıdıktan falan alınacaksa alınabilir fakat onun dışında ikinci ele girmemenizi öneririm.

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Mevcut ekonomik düzende, para biriktirme aşamasını sonlandırdıktan sonra fiyat/performans sıralaması yapmamız daha doğru olur düşüncesindeyim. Malum, teknoloji marketlerde, e ticaret sitelerinde, günde iki, üç kere fiyat değişiklikleri olabiliyor. Bu gün mantıklı gelen fiyata bir hafta sonra "uuvaoovvv" diyebilirz.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
7+ alınır da o fiyatlara daha iyi alternatifler çıkmaya başladı. Ama ios olsun diyorsan orası başka...

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Mevcut ekonomik düzende, para biriktirme aşamasını sonlandırdıktan sonra fiyat/performans sıralaması yapmamız daha doğru olur düşüncesindeyim. Malum, teknoloji marketlerde, e ticaret sitelerinde, günde iki, üç kere fiyat değişiklikleri olabiliyor. Bu gün mantıklı gelen fiyata bir hafta sonra "uuvaoovvv" diyebilirz.
Haklısın ancak şimdiden kafamda 3-5 model belirleyip iyice araştırmak istiyorum en son telefon alırken 2-3 video izleyip aldım pişman oldum

7+ alınır da o fiyatlara daha iyi alternatifler çıkmaya başladı. Ama ios olsun diyorsan orası başka...
İos olmasını istiyorum ama kamera konusunda bu fiyata 7+ nın canını okuycak alternatif varsa o da olabilir, kamera benim için çok önemli

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İos olmasını istiyorum ama kamera konusunda bu fiyata 7+ nın canını okuycak alternatif varsa o da olabilir, kamera benim için çok önemli

O fiyata 7+’ın kamerada canını okumaz ama ona çok benzer,hatta bazen biraz daha iyi performans sağlıyorlar

Photo compare Apple iPhone 7 Plus - GSMArena.com

Bu siteyi dene. İlk bölümü iphone 7+’a ayarladım. Diğer kısım sana bağlı. 3 tane fotoğrafı karşılaştırıyor. İkinci kamerasını görmek istiyorsan modelin yanına telefoto ekle

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İp 7 nin ekranıda ucuz olmaz kıytırık hoparlör değişimine 300tl istiyorlar

Kasalı olanıda 800civarı idi

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,089

Xiaomi Mi 8 almanızı tavsiye ederim :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İp 7 nin ekranıda ucuz olmaz kıytırık hoparlör değişimine 300tl istiyorlar

Kasalı olanıda 800civarı idi
7’nin Ekranı diğerlerine göre ucuz. Hoparlör değişimi ekran değişiminden biraz daha zor. Ama 300₺ de amma kazık fiyat.

Zamanında S7edge ekranı için de 1100₺ istemişlerdi.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kesinlikle iphone 7plus çok iyi bir cihaz ben öneririm ama ikinci el ise değişim görmediğinden emin ol vs sağlam mı onları bilmek lazım

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
katılmıyorum 1 seneye yakın araştırdım
kendime en uygun telefonu aldığıma inanıyorum.

Bu arada bence 7 plus kesinlikle alınabilir.

Son düzenleme: