300-550 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Froseth

Doçent
Arctis 5 düşerse alabilirsin, HS60 ise 400TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık bence. Ama Kraken T.E'yi 550TL ye bulursun diye düşünüyorum, aldığına pişman olmayacaksın.

emremn2

Üyecik
Arctis 5 düşerse alabilirsin, HS60 ise 400TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık bence. Ama Kraken T.E'yi 550TL ye bulursun diye düşünüyorum, aldığına pişman olmayacaksın.
Süper, teşekkürler. Hepsinin fiyatını gözleyeceğim. HS60 şuan kafama çok yatıyor. Aklımda bir soru var, bu 7.1 özellikleri için sadece pazarlama tekniği diyorlar, bu konuda bilginiz var mı? Mesela benim anakartım Gigabyte 880gm usb3, ses kartıyla ilgili bu bağlamda sorun yaşar mıyım? En son satın aldığım 2 adet 7.1 kulaklığı da (rampage) iade ettim.

emremn2

Üyecik
İndirimlere göz attım, ne dersiniz fiyatlar için?

469 TL

389 TL

328 TL

449 TL

379 TL

499 TL

thelordof

Asistan
İndirimlere göz attım, ne dersiniz fiyatlar için?

469 TL

389 TL

328 TL

449 TL

379 TL

499 TL
Karar verdiniz mi hocam?

emremn2

Üyecik
Karar verdiniz mi hocam?
Hayır karar veremedim. 29 Kasım Black Friday'ı beklemeye karar verdim, en kötü haliyle yine bu indirimlerin olacağına inanıyorum. O kadar beklemişken 15 gün daha bekleyeyim. Tabi şuan bu attıklarımdan kafama en çok yatan Razen Kraken ondan sonra da Hyper Cloud. Sonra da Logitech, onun da pişman etmeyeceğinden eminim daha önce kullanmıştım.

thelordof

Asistan
Hayır karar veremedim. 29 Kasım Black Friday'ı beklemeye karar verdim, en kötü haliyle yine bu indirimlerin olacağına inanıyorum. O kadar beklemişken 15 gün daha bekleyeyim. Tabi şuan bu attıklarımdan kafama en çok yatan Razen Kraken ondan sonra da Hyper Cloud. Sonra da Logitech, onun da pişman etmeyeceğinden eminim daha önce kullanmıştım.
Çoğunda indirim olmadı, bende bekleme kararı aldım.

thelordof

Asistan
İletişimde kalalım mı? Burdan yada bir yerden haberleşelim, 29 Kasım'da satın alma gözüyle fiyatlara bakan biriyle fikir alışverişine ihtiyacım olacak, 2 insan daha iyi görür, hem senin içinde iyi olur.
Olur tabi ki hocam. SteelSeries Arctis 5 , Cooler Master MH751, MH752 , Corsair HS60 modellerini takibe aldım. 29 Kasım da indirim olursa olur diye düşünüyorum.

emremn2

Üyecik
Olur tabi ki hocam. SteelSeries Arctis 5 , Cooler Master MH751, MH752 , Corsair HS60 modellerini takibe aldım. 29 Kasım da indirim olursa olur diye düşünüyorum.
Tamamdır ben de takibe alacağım zaten modelleri not defterine yazıp ayırdım ki burada da duruyor, genel araştırma da yaparız yine 29 Kasım'da.

Yerinizde olsam Razer Kraken T.E'yi takibe alırdım. Bunlar arasında en iyisi bence T.E
Tavsiye için teşekkür ederiz, bende takip ettim en olumlu bana da o gözüküyor. Sadece ağırlıklar konusuna dikkat ettim, en hafifleri Steel Series olduğu sonucuna vardım ama onda da ileri modellerden almak lazımmış.

stat counter