300-400 tl bandında kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Selam beyler kablosuz kulaklık alacam. Spor yaparken de kullanacam. Skullcandy hesh 3'tü sanırım hepsiburada da 378 e düşmüş. O aklımı karıştırdı başka tavsiyesi olan var mı?

Bir de 200 tl'ye ses kalitesi parasına göre iyi bir ses bombası tarzı hoparlör önerisi verebilir misiniz?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Skullcandy hesh 3

Bunu spor yaparken kullanamazsın.

Eğer spor yaparken kullanacağım diyorsan şunu alabilirsin:

Hoparlör olarak ise:

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Bunu spor yaparken kullanamazsın.

Eğer spor yaparken kullanacağım diyorsan şunu alabilirsin:

Hoparlör olarak ise:

Hocam kabloda kopma filan olur mu? Bana onlar elim takılsa filan kopacakmış gibi geliyor?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Anker markası oldukça kaliteli bir marka. Özellikle Amerika'da en çok satılan elektronik aksesuar ürünleri çoğunlukla Anker markadır.

Ama elektronik eşya biraz da şans işi. Apple gibi düşün, kaç lira para veriyorsun, ama istisnasız şarj aletinin giriş kısmında kopma oluyor.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Selam beyler kablosuz kulaklık alacam. Spor yaparken de kullanacam. Skullcandy hesh 3'tü sanırım hepsiburada da 378 e düşmüş. O aklımı karıştırdı başka tavsiyesi olan var mı?

Bir de 200 tl'ye ses kalitesi parasına göre iyi bir ses bombası tarzı hoparlör önerisi verebilir misiniz?
söylediğiniz kulaklıkta bluetooth 3.0 var. Bence özellikleri pek iyi değil sadece şekil olarak iyi görünebilir kişiye göre. Spor için kullanacaksanız qcy ve xiaominin tws kulaklıklarına bakmanızı tavsiye ederim.

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
f/p olarak Sony WH-CH500 bu ürün en iyi headset olabilir ancak ben olsaydım ne alırdım derseniz jblt500bt ürünün linkleri :

Mesaj otomatik birleştirildi:

kulak içi istiyorsanda QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık Fiyatı

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bunlar spor esnasında kulaktan düşüyor. Su geçirmezlik vb. hususlarda spora uygun olabilir, ama kullanışlı değil.

Headset kulaklıklar ise spor esnasında fazlasıyla terleme yapıyor, rahatsızlık veriyor baş çevresine.

qcy t1 i ben kullanıyorum spor esnasında düşmüyor gayette güzel bir kablosuz kulaklık

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
söylediğiniz kulaklıkta bluetooth 3.0 var. Bence özellikleri pek iyi değil sadece şekil olarak iyi görünebilir kişiye göre. Spor için kullanacaksanız qcy ve xiaominin tws kulaklıklarına bakmanızı tavsiye ederim.
Ses kalitesi olarak nasıl? Benim için o da önemli bağlantı sürekli kopar mı mesela?

Bunlar spor esnasında kulaktan düşüyor. Su geçirmezlik vb. hususlarda spora uygun olabilir, ama kullanışlı değil.

Headset kulaklıklar ise spor esnasında fazlasıyla terleme yapıyor, rahatsızlık veriyor baş çevresine.
Bu terleme kulaklığı bozar mı

Ya benno
qcy t1 i ben kullanıyorum spor esnasında düşmüyor gayette güzel bir kablosuz kulaklık
Ya ben onları kaybederim diye korkuyorum

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Ses kalitesi olarak nasıl? Benim için o da önemli bağlantı sürekli kopar mı mesela?

Bu terleme kulaklığı bozar mı

Ya benno

Ya ben onları kaybederim diye korkuyorum
şimdiye kadar hiç kopma yaşamadım

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
şimdiye kadar hiç kopma yaşamadım
Ben skull için sormuştum. 3.0 sorun oluşturur mu?

Ben skull için sormuştum. 3.0 sorun oluşturur mu?
Gerçi skull konusunda çok ısrarcı olmayacam da ses kalitesi olarak anker için pek iyi demiyorlar. Biraz daha o fiyatta kaliteli ses sağlayabilecek, sağlam ürün var mı?

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

JBL T500TB

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Reis kulak kepçesini ağrıtır mı o benim kulak büyük biraz
Reis benim Preo MS08'i bilirsin gecen sene Nisan Mayıs aylarında 90'a almıştım şuanda 140 tl dolar fırlamadan almıştım baya memnundum ama gecen hafta sol taraf cortladı ses gelmiyor hazır garantisi devam ediyorken garantiye vereyim bari dedim mal kadın fatura olmadan işlem yapamam dedi kulaklığı alalı 1,5 sene oldu faturayı nereye attım nereden biliyim boşu boşuna beni kulaklık masrafına soktular önerdiğim kulaklık baya iyi tek eksiği gürültü engelleyicisi yok onun için ise malesef elini pamuk cebe atman gerekecek ki bende JBL'in bu kulaklığını alacam şimdiden para biriktirsem iyi olacak ama önce Mİ9T'yi halletmemiz gerek
edit: Benim kulaklarım da büyük ama kepçe kulak değil Preo MS08 benim kulak kepçemi ağrıtmadı JBL'in ağrıtacağını hiç zannetmiyorum bu arada bir daha asla Preo marka kulaklık almayacam pişman oldum

Adam kulaklık diyor hoparlör demiyor yanlış link attın

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Reis benim Preo MS08'i bilirsin gecen sene Nisan Mayıs aylarında 90'a almıştım şuanda 140 tl dolar fırlamadan almıştım baya memnundum ama gecen hafta sol taraf cortladı ses gelmiyor hazır garantisi devam ediyorken garantiye vereyim bari dedim mal kadın fatura olmadan işlem yapamam dedi kulaklığı alalı 1,5 sene oldu faturayı nereye attım nereden biliyim boşu boşuna beni kulaklık masrafına soktular önerdiğim kulaklık baya iyi tek eksiği gürültü engelleyicisi yok onun için ise malesef elini pamuk cebe atman gerekecek ki bende JBL'in bu kulaklığını alacam şimdiden para biriktirsem iyi olacak ama önce Mİ9T'yi halletmemiz gerek
edit: Benim kulaklarım da büyük ama kepçe kulak değil Preo MS08 benim kulak kepçemi ağrıtmadı JBL'in ağrıtacağını hiç zannetmiyorum bu arada bir daha asla Preo marka kulaklık almayacam pişman oldum

Adam kulaklık diyor hoparlör demiyor yanlış link attın
Birde 200tl ses bombası demiş ama