300-350TL Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Merhaba Gamepowerin Slark modelini kullanıyorum memnunum fakat aldığım fiyata satabileceğim bir alıcı var :D bütçem 300-350 İkinci El-Sıfır Kulaklık önerirseniz sevinirim mümkünse GET olsun.

TheShooter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rampage snr-w6 raptor kullanıyorum Rampage Sn-Rw6 Raptor 7.1Surround Sound Fiyatı - Taksit Seçenekleri fiyatı 300 Tl bandında olmasada gayet memnunum ve kullanıyorum ama sadece mikrofonu çok iyi değil ama sıkıntı değil sonuçta rode kadar para vermiyoruz zaten youtuber değilsen hiç sıkıntı değil youtube de kulaklığın videoları vesaire var ordan mikrofonuna bakabilirsin :) bi bakmanı öneririm kalan paraylada başka birşey alabilirsin ;)

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Rampage snr-w6 raptor kullanıyorum Rampage Sn-Rw6 Raptor 7.1Surround Sound Fiyatı - Taksit Seçenekleri fiyatı 300 Tl bandında olmasada gayet memnunum ve kullanıyorum ama sadece mikrofonu çok iyi değil ama sıkıntı değil sonuçta rode kadar para vermiyoruz zaten youtuber değilsen hiç sıkıntı değil youtube de kulaklığın videoları vesaire var ordan mikrofonuna bakabilirsin :) bi bakmanı öneririm kalan paraylada başka birşey alabilirsin ;)
Önerin için teşekkür ederim gri versiyonunu almayı düşünüyorum bassı müzik performansı iyimi oyun haricindede kullanacağım

TheShooter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerin için teşekkür ederim gri versiyonunu almayı düşünüyorum bassı müzik performansı iyimi oyun haricindede kullanacağım
bassı mükemmel zaten daha iyisini de istersen kulak üstü kulaklığı almana gerek yok :) ve ben 7/24 spotify de takılan birisi olarak müzik performansından gayet memnunum

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
bassı mükemmel zaten daha iyisini de istersen kulak üstü kulaklığı almana gerek yok :) ve ben 7/24 spotify de takılan birisi olarak müzik performansından gayet memnunum
HS50 Alacağım Discord sertifikası ve Corsair kalitesi. Rampageye güvenemiyorum nedense :) Ön yargılarımı kıramadım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ne gibi mesela. Fiyat farkıda çok çünkü 400TL veririm sıkıntı yok fakat verdiğime değecekmi birde itopyanın ürünleri çok geç kargoladığını duydum doğrumu.
HS60 bir kere USB ile bağlanıyor bilgisayara başlı başına bir sebep zaten. Ek olarak içerisinde ses kartı çıkıyor bu da tüm ses deneyimini değiştiriyor. 3.5mm kulaklık almaman tavsiyem olur artık. Ben daha önce 3-4 kere alış veriş yaptım sıkıntı olmadı.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
HS60 bir kere USB ile bağlanıyor bilgisayara başlı başına bir sebep zaten. Ek olarak içerisinde ses kartı çıkıyor bu da tüm ses deneyimini değiştiriyor. 3.5mm kulaklık almaman tavsiyem olur artık. Ben daha önce 3-4 kere alış veriş yaptım sıkıntı olmadı.
Umarım parasına değer. Aldığımda beğenmediğimde, bozuk geldiği zaman iade şansım varmı?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Umarım parasına değer. Aldığımda beğenmediğimde, bozuk geldiği zaman iade şansım varmı?
Tabi var. 14 gün içerisinde her türlü iadeyi yapabilirsin. Bozuk ürün gelme olasılığı çok düşük ama belli olmaz teknoloji bu.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Tabi var. 14 gün içerisinde her türlü iadeyi yapabilirsin. Bozuk ürün gelme olasılığı çok düşük ama belli olmaz teknoloji bu.
Şuan sistemimde Ram ve soğutucu eksiği var, Rami 16 yapıp birde işlemci soğutucusu alıp HS50 almam daha mantıklı olabilirmi çünkü şuan oyunları oynarken FiveM, Rust, falan aşırı drop sorunu oluyor. HS50+Ram daha çok işime yarayacak diye düşündüm sizce öyle yapmalımıyım?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Belleği bir süre sonra da alabilirsin HS50 alırsan uzun süre kullanmak zorunda kalırsın. Tekrar diyorum 3.5mm ile USB bağlantı arasında çok fark var.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Belleği bir süre sonra da alabilirsin HS50 alırsan uzun süre kullanmak zorunda kalırsın. Tekrar diyorum 3.5mm ile USB bağlantı arasında çok fark var.
Hocam ben bir fark olmadığını sanıyordum ne gibi faydaları olur USB olmasını?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve hocam ben 7.1 hiç kullanmadım, 7.1 açınca ses kalitesi kötüleşiyormuş öylemi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam ben bir fark olmadığını sanıyordum ne gibi faydaları olur USB olmasını?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve hocam ben 7.1 hiç kullanmadım, 7.1 açınca ses kalitesi kötüleşiyormuş öylemi?
3.5mm ile USB arasında sesin kalitesi olarak fark olur. 3.5mm bağlantılar daha çabuk bozuluyor ayrıca. Hem bu üründe ses kartı olduğu için ileride kulaklığa falan bir şey olsa bile elinde mis gibi ses kartı olacak. 7.1 FPS oyunlarında iyi işe yarıyor onun haricinde müziklerde biraz çamur edebiliyor. Filmlerde falanda güzel olduğu oluyor.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
3.5mm ile USB arasında sesin kalitesi olarak fark olur. 3.5mm bağlantılar daha çabuk bozuluyor ayrıca. Hem bu üründe ses kartı olduğu için ileride kulaklığa falan bir şey olsa bile elinde mis gibi ses kartı olacak. 7.1 FPS oyunlarında iyi işe yarıyor onun haricinde müziklerde biraz çamur edebiliyor. Filmlerde falanda güzel olduğu oluyor.
Çok teşekkür ederim HS50 Alacaktım ama anlattıklarınıza
Hocam itopyada baktığımda geçen ayda indirim vardı şuanda var bayramın ilk günü alacağım indirim gelirmi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu fiyattan aşağı fazla düşeceğini pek sanmıyorum.