30 Yaşında Gidiyorum !

Bu konuyu okuyanlar

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hayırlısı olsun kısa dönem mi ?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Yanında götürme, almazlar. Ortamı sağladıktan sonra bir çarşı izninde küçük sprey sinek kovucu alabilirsin. etiketlerini sökersen daha iyi olur. :D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Acemi İskenderun Usta Elazığ :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yanında götürme, almazlar. Ortamı sağladıktan sonra bir çarşı izninde küçük sprey sinek kovucu alabilirsin. etiketlerini sökersen daha iyi olur. :D

Tamam artık öyle yaparız :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Biz 18 ay yapmıştık Spy, şikayet etme! :)

18 binlirayı verseydim 0 gün yapacaktım ama mallık ettim şimdi 12 ay sürünecez askerde :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Acemi İskenderun Usta Elazığ :D

Güzelmiş..:D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu arada sen bizim eski supermod değil miydin yav, eski yöneticilerin profiline "onursal üye" falan yazarlardı ya, sende göremeyince o yüzden sorduydum. :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu arada sen bizim eski supermod değil miydin yav, eski yöneticilerin profiline "onursal üye" falan yazarlardı ya, sende göremeyince o yüzden sorduydum. :)

Evet bir zamanlar öyleydi abi şimdi yaşlandık o görevleri genç arkadaşlara bıraktık :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
18 binlirayı verseydim 0 gün yapacaktım ama mallık ettim şimdi 12 ay sürünecez askerde

Bak sana ne diycem Spy, emin ol ben de tıpkı senin gibi askere gitmeden önce, "Ben nasıl askerlik yapacam, biter mi bu koca zaman, ölecem, batacam" diye bi sürü şikayet, sızlanma ile istemeye istemeye gittim. İlk bir hafta, on gün gerçekten çok zor oluyor, intibak edinceye kadar canı çıkıyor insanın. Lakin alıştıktan sonra mesele kalmıyor. Göz açıp kapayıncaya kadar geçip gidiyor zaman. Bu arada ben askerliğim bitince bana hem bedenen hem ruhen çok şey kattığını gördüm. İnsan askerde çok şey öğreniyor, hayatı boyunca hep yad edebileceği çok güzel bir hatıranın sahibi oluyor. İnsandaki hatıralar zorluğu nispetinde kalıcı oluyor. Babalarımızın, dedelerimizin hayatları boyunca hiç unutamadıkları en büyük hatıraları en başta askerlik, sonra da hac'dır; Çünkü her ikisi de zor olan, zorluklar çekilen işlerdir.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
askerlik yapmak diye bişey yok aslında, çünkü sen yapmıyorsun, yaptırıyorlar. yani yapabilir miyim diye korkunuz olmasın. yat diyorlar yatıyorsun, kalk diyorlar kalkıyorsun, yemek ye diyorlar yiyorsun, askerlik bitti git evine diyorlar gidiyorsun.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Spy o kadar yaşa kadar bekledin bari poşet filan olaydın :)

Hadi hayırlısı olsun :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bak sana ne diycem Spy, emin ol ben de tıpkı senin gibi askere gitmeden önce, "Ben nasıl askerlik yapacam, biter mi bu koca zaman, ölecem, batacam" diye bi sürü şikayet, sızlanma ile istemeye istemeye gittim. İlk bir hafta, on gün gerçekten çok zor oluyor, intibak edinceye kadar canı çıkıyor insanın. Lakin alıştıktan sonra mesele kalmıyor. Göz açıp kapayıncaya kadar geçip gidiyor zaman. Bu arada ben askerliğim bitince bana hem bedenen hem ruhen çok şey kattığını gördüm. İnsan askerde çok şey öğreniyor, hayatı boyunca hep yad edebileceği çok güzel bir hatıranın sahibi oluyor. İnsandaki hatıralar zorluğu nispetinde kalıcı oluyor. Babalarımızın, dedelerimizin hayatları boyunca hiç unutamadıkları en büyük hatıraları en başta askerlik, sonra da hac'dır; Çünkü her ikisi de zor olan, zorluklar çekilen işlerdir.

Yaşayıp görecez abi artık teşekkürler..:)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
askerlik yapmak diye bişey yok aslında, çünkü sen yapmıyorsun, yaptırıyorlar. yani yapabilir miyim diye korkunuz olmasın. yat diyorlar yatıyorsun, kalk diyorlar kalkıyorsun, yemek ye diyorlar yiyorsun, askerlik bitti git evine diyorlar gidiyorsun.

Bu kadar kolay diyorsun :D

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Çabucak yapar gelirsin inşallah hayırlı teskereler ;)

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Şimdi sizi sivilde yaptığınız işlere göre ayıracaklar. Hiçbir şey bilme. Bilmemek en güzeli. Bilgisayardan anlarım hiç deme hele. Sonra onun bunun özel işleri için uğraşırsın. Ehliyetin varsa yandın zaten.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Şimdi sizi sivilde yaptığınız işlere göre ayıracaklar. Hiçbir şey bilme. Bilmemek en güzeli. Bilgisayardan anlarım hiç deme hele. Sonra onun bunun özel işleri için uğraşırsın. Ehliyetin varsa yandın zaten.
Bizim arkadaşta söylüyor ehliyetin varsa bile yok de.;)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sakın elektronikten anlarım deme sonra muhabere kademede yıldırım düşünce kızaran telefonları onarmanı isterler hatta subay odasındaki uyduları yapman gerekir uydu bulucusuz uydu ararsın...
Metallica,Megadeth,Korn ve Marilyn Manson dinle...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bu arada askerlikte ki anılarını hiç zaman unutmayacaksın. Öfleyip pöfleme, keyfini çıkarmaya bak.
İnan, aynı devrelerim olsa bi 3-4 ay daha yaparım.
Ben de Diyarbakır/Ergani' de yapmıştım. keşke Hakkari olsaydı diye iç bile geçiriyordum. Ahhh zaman ah.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Alia ile spy ne yarışıyordunuz ya da bana öyle geliyordu :D

Hayırlı şekilde gidip gel spy.

Seni eskisi gibi forumda göremesekte askerden gelince görürüz İnşallah.

Şimdiden hayırlı Tezkereler.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
En büyük Spy bizim Spy :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Teşekkürler arkadaşlar yaşayıp görecez artık son 2 ayım kaldı keşke çürük verselerdi yahu zayıfım diye onu da alamadım şans :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Teşekkürler arkadaşlar yaşayıp görecez artık son 2 ayım kaldı keşke çürük verselerdi yahu zayıfım diye onu da alamadım şans :D
aman ha sakın çürük almaya kalkma ne iş verirler nede kız ömrünün sonuna kadar sürünürsün vicdani redçiler vardı ne oldu? parası olan bedelli yaptı olmayan 2s aptı...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
aman ha sakın çürük almaya kalkma ne iş verirler nede kız ömrünün sonuna kadar sürünürsün vicdani redçiler vardı ne oldu? parası olan bedelli yaptı olmayan 2s aptı...

Para vardı ama vermedim niye vermedim bende bilmiyom valla artık herşeyin hayırlısı diyelim..:D