Soru 3 Yıl Önce Mezun Oldum Ama Halen 3D Studio Max Öğrenci Sürümünü Kullanıyorum, Bir sorun olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Merhaba Arkadaşlar,

Başlıktaki gibi 3 Yıl önce üniversiteden mezun oldum ama halen 3D Studio Max Öğrenci sürümünü kullanıyorum. Öğrencilere ücretsiz sağladığı sürüm var biliyorsanız. Yaptığım çalışmalardan direk para vs. kazanmıyorum sadece kişisel oyun ve dizayn projeleri yapıyoru, zevkine oyun vs. yapıyorum orada modellerimi yapmak için kullanıyorum. Bir sorun olur mu?

Həyat Qatarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Aradan 3 yıl geçmesine rağmen otomatik olarak üniversite ile ilişiğinizin kesildiğini anlayıp lisansı sonlandırmıyorsa, demek ki program bu kadar önemsemiyor bu durumu. Öğrenci avantajından yararlanmak için kaydolurken/oturum açarken, okunulan okul bilgileri falan giriliyor. Mezun olunca otomatik olarak lisansı sonlandıran sistem yoksa bence kullanmaya devam edebilirsin.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Aradan 3 yıl geçmesine rağmen otomatik olarak üniversite ile ilişiğinizin kesildiğini anlayıp lisansı sonlandırmıyorsa, demek ki program bu kadar önemsemiyor bu durumu. Öğrenci avantajından yararlanmak için kaydolurken/oturum açarken, okunulan okul bilgileri falan giriliyor. Mezun olunca otomatik olarak lisansı sonlandıran sistem yoksa bence kullanmaya devam edebilirsin.
Benim zamanımda öğrenci olduğunu kanıtlamak için [email protected] uzantılı bir maili doğrulaman yetiyordu. Bilgisayarımı formatladım tekrar aynı edu uzantılı autodesk hesabı ile giriş yapıp indirdim kullanıyorum. Girişte hiç sorun çıkartmıyor. Maile ulaşımım yok o ayrı. Yani şifre sıfırlasam/değişsem yandık :)

Həyat Qatarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Benim zamanımda öğrenci olduğunu kanıtlamak için [email protected] uzantılı bir maili doğrulaman yetiyordu. Bilgisayarımı formatladım tekrar aynı edu uzantılı autodesk hesabı ile giriş yapıp indirdim kullanıyorum. Girişte hiç sorun çıkartmıyor. Maile ulaşımım yok o ayrı. Yani şifre sıfırlasam/değişsem yandık :)
Beleş sirke baldan tatlıdır hocam. Kullanın kullanabildiğiniz kadar. :)