3 Televizyondan hangisin tavsiye edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

SalihArslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sevgili shiftdelete.net ailesi şu aralar televizyon almak istiyorum çok kararsız kaldım acaba Philips 55pus7502 mi alsam p5 görüntü işlemcili. Çok övgüler var. Yoksa Sony xe9005 mi alsam. Gerçi fiyatı yüksek ve çok övülmesine rağmen bazı videolarda düşük videoları çok iyi bir kalitede vermediğini gördüm. Eee bizim yayınlarda hep HD yada daha iyisi değil henüz. Son olarak ta Samsung MU7500 serisi mi? Bazı yerlerde bu modelin Oled olduğu söyleniyor ama android TV olmadığı için çok tercihim gibi değil fakat bir android box ile android TV yede çevirebiliriz tabi ekstra masraf buda...
Eğer yardımcı olursanız çok severim beyaz Cuma yaklaşıyor

Not : Özellikle bu modelleri kullanan varsa yorumlarını bekliyorum ama lütfen marka fanatikliği yapmayın. Yapacak arkadaşlar mesaj atmasın.

SalihArslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kimse cevap yazmış. İsterdim ki shiftdelete.net ailesinden biri çıkıp kendi görüşünü paylaşsın o da yok :( teknoloji tek cep telefonlarından ibaret değil ama...

uğur turuçlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bence git ve kendin tv'leri incele. Çünkü anlamadığım bir şekilde yeni Led tv'lerin bir çoğu eski serilere göre daha kötü görüntü kalitesine sahiplar. Eski Samsung 40c6000 tv'min görüntü kalitesini hiçbirinde bulamadım. (Renk, kontrast, parlaklık vs..) Dediğin tv'lerden araştırdığım kadarıyla Sony'nin görüntü kalitesi daha iyi. Philips' e de iyi diyorlar ama bana çok iyi gelmedi. Samsung' un 8000 ve üzeri, 2017 serilerine bak.

Mediamarkt gibi bir yerde tv'leri mutlaka incele. Görüntülerinde parlaklık konusunda çok sıkıntı çıkmıyor ama siyahlara ve siyahlarda oluşan ışık sızmalarına dikkat et. (IPS ekranlarda oluyor ve siyahı bozuyor.) Smart tv'lerin bir kısmı çok yavaş çalışıyor. Çalışma hızlarına dikkat et.
Sağlamlık konusunda da arkası içe doğru esneyen bir tv'yi kesinlikle satın alma. 4 - 5 yıl sonra panel sorunları ile karşılaşırsın.

Kolay gelsin.

Son mesajlar